Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Ktos mi wytlumaczy dlaczego jak ktos bierze na raty, to dostaje rabat 200ziko? To chyba klient, ktory daje całą gotówe powinien byc uprzywilejowany.

RTV i AGD dzięki kredytowi wziętemu przez Klienta dostaje od banku dodatkową marżę, więc mogą sobie pozwolić na dodatkowy rabat dla kupującego. Niestety to już nie te czasy, gdzie Klient z kasą wjeżdża na salon, a konsultanci wstają od biurka i zaczynają klaskać.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ginn said:

RTV i AGD dzięki kredytowi wziętemu przez Klienta dostaje od banku dodatkową marżę, więc mogą sobie pozwolić na dodatkowy rabat dla kupującego. Niestety to już nie te czasy, gdzie Klient z kasą wjeżdża na salon, a konsultanci wstają od biurka i zaczynają klaskać.

Dokładnie. Ogólnie nikt nie lubi klientów gotówkowych(oczywiście bardzo mocno uogólniając). Mają ogromne oczekiwania, bo "płacę gotówką", a sprzedaż na nich mniej zarabia ;)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. 

 

Czy LG OLED55CX3LA to byłby dobry wybór pod nowe konsole i przede wszystkim konsole?

 

I czy biorąc tańszy model LG OLED55BX3LB dużo bym stracił na jakości?

 

Wolałbym się zamknąć w kwocie 5k, ale jeśli warto dopłacić te 800 zł, to pewnie bym się skusił. Choć oferty pierwsze z brzegu wrzuciłem, więc możliwe, że gdzieś są taniej. Generalnie chodzi mi o modele. A może jest coś lepszego w tej okolicy cenowej?

 

Kompletnie się nie znam i krew mnie zalewa jak mam drążyć temat, bo nawalone tych telewizorów, że się gubię. A Panowie są na bieżąco, to moze doradzą. Płacę plusami.

Odnośnik do komentarza

Oba to świetny wybór, wiele na jakości nie stracisz, wiec jak chcesz oszczędzić to b to tez bardzo dobry wybór. Generalnie oled to najlepszy wybór ;).

 

W tej cenie nie ma nic lepszego.

 

@Kmiot chyba ze masz bardzo jasny pokój to wtedy C no B jest trochę ciemniejszy jednak. 

Edytowane przez kislawa
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, 20inchDT napisał:

Soniacz za 3100 ze szczoteczka w media expert! Nie wytrzymałem już, zamówiłem xD

Są dwie opcje albo ten tv jest totalnie uwalony pod wględem tego co miał mieć i Sony zapowiadało - Co przełoży się na jeszcze jakiś spadek ceny.

albo 

 

Zaraz skoczy do góry bo na BF i tak kazdy zakłada że będzie najtaniej i dlatego odwleka zakup .


Moim skromnym zdaniem dobrze zrobiłeś .Bo przecież nie mogą go sprzedawać za frytki. Mimo wszystko części i cała reszta coś tam kosztuje.

Odnośnik do komentarza

2000! Kto da mniej!

2 godziny temu, BatataPl napisał:

Są dwie opcje albo ten tv jest totalnie uwalony pod wględem tego co miał mieć i Sony zapowiadało - Co przełoży się na jeszcze jakiś spadek ceny.

Już mi nawet nie zależy. I tak wszystkie TV z tego roku mają z(pipi)any VRR z hdr. Pogram na nim 2-3 lata i kupię coś nowego, a ten oddam mamie.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Koleś88 napisał:


To samo napisałem o 65” za 4490zł przedwczoraj, a co było wczoraj - wiadomo... xx

 

Dokładnie idzie weekend, kolejny "black weeeknd" sieciówki prześcigają się z tymi promocjami, co weekeeend są lepsze ceny.

Dawno nie było już takie walki LG vs Sony vs Samsung.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, leon107 napisał:

Sprawdziłem te ustawienia i nic nie daje,nie wiem dlaczego jak ustawiłem jasność tak jak mi podałeś na 35 po włączeniu hdera od razu wskakuje na max u mnie w trybie obrazu GRA nie da się grać w HDR ! obraz wgląda jak blade (pipi).

Koleś na YT ma tak samo. Gra z HDR , jasność idzie na max

 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Fanek napisał:

 

Dokładnie idzie weekend, kolejny "black weeeknd" sieciówki prześcigają się z tymi promocjami, co weekeeend są lepsze ceny.

Dawno nie było już takie walki LG vs Sony vs Samsung.

Dawno to chyba nie było takiej przepaści między cx a resztą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...