Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, kufir napisał:

 

PS5 nie wspiera póki co Dolby Vision wiec specjalnie mi nie zależy ..

 

Sony 55XH90, są oferty po 3400

niesławny na forum ze wzg na bugu w trybie 4k120hz

niby na koniec listopada ma być nowy firmware, zobaczymy ile naprawią.

 

Ale to ogólnie lepszy tv niż ten Qled. Wsparcie Atmos, DV, lepsza jakość obrazu, 2 x hdmi 2.1

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, iks said:

Brak HDMI 2.1, nie wykorzystasz w pełni mocy tego monitora przy nowych konsolach, za taką cenę poczekałbym jak pojawią się monitory z HDMI 2.1 (podobno okolice stycznia), no i monitory z HDMI 2.1 w tym rozmiarze będą na pewno kosztować 5000+ więc nie wiem czy lepszą opcją nie będzie TV.

Co do zakrzywionej matrycy to niestety nie pomogę, nigdy nie korzystałem.

 

Czyli warto poczekac do stycznia? W sumie zanim bedzie mozna kupic na spokojnie PS5 w UK to zapewne bedzie to wlasnie poczatek 2021.

A tak poza tym to jest to monitor ktory dam mi jeszcze lepszy obraz gier niz w tej cenie telewizory 4k?

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
 
Czyli warto poczekac do stycznia? W sumie zanim bedzie mozna kupic na spokojnie PS5 w UK to zapewne bedzie to wlasnie poczatek 2021.
A tak poza tym to jest to monitor ktory dam mi jeszcze lepszy obraz gier niz w tej cenie telewizory 4k?
Z gory dzieki za pomoc.
Tak jak pisałem, nie na tych monitorów na rynku więc nie wiadomo nic o jakości wyświetlanego obrazu.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fanek napisał:

 

Sony 55XH90, są oferty po 3400

niesławny na forum ze wzg na bugu w trybie 4k120hz

niby na koniec listopada ma być nowy firmware, zobaczymy ile naprawią.

 

Ale to ogólnie lepszy tv niż ten Qled. Wsparcie Atmos, DV, lepsza jakość obrazu, 2 x hdmi 2.1

Ten sony fajny ale Samsunga qleda można teraz dorwac w promocji w neo net za 2688 zl

 

Chyba warto brać. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Schranz1985 napisał:

Po czym wnioskujesz że warto brać?
Bo wg mnie nie warto.
Znasz parametry tego tv czy tylko Samsung i qled dobrze się kojarzy?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Znam. Input lag na poziomie 14 ms i 120 Hz. Do gier idealnie.  Tv i filmów nie oglądam 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zajudzony napisał:

Siema, Xboxa leży elegancko pod tv mam teraz tylko znów zagwostkę czy wybrać w xh90 - DV czy 4K120 ?? Kurde nie mogą tego jakoś spatchowac aby obsługiwał oba tryby naraz? A wy na jakim gracie ?? Pozdro i miłego grania :)

 

 

 

15 minut temu, kufir napisał:

Ten sony fajny ale Samsunga qleda można teraz dorwac w promocji w neo net za 2688 zl

 

Chyba warto brać. 

 

Jeśli nie masz ciśnienia to 27 listopada jest black friday, może będą lepsze ceny, co do qleda to IL i matryca Hz to nie wszystko.

Do Sony dokładasz tylko 700zł więcej w tej chwili

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, 20inchDT napisał:

Ja w moim miasteczku nie mam MM, a troche strach TV kurierem.

 

Jak duży TV, czyli np. 65 lub więcej to przywozi to nie zwykły kurier a goście, którzy wożą tylko duży gabaryt dużą ciężarówką, ja tak miałem jak kupiłem w sierpniu z MM właśnie tv 65 cali. Są we dwóch i najlepiej zapłacić 39 złotych chyba w media i wniosą jak w bloku, jak w domku to mniejszy problem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, adasiulko napisał:

 

Jak duży TV, czyli np. 65 lub więcej to przywozi to nie zwykły kurier a goście, którzy wożą tylko duży gabaryt dużą ciężarówką, ja tak miałem jak kupiłem w sierpniu z MM właśnie tv 65 cali. Są we dwóch i najlepiej zapłacić 39 złotych chyba w media i wniosą jak w bloku, jak w domku to mniejszy problem.

Ja to bym brał 55, ciekawe czy tez by tak dostarczyli

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś XSX planuje także zakup ps5

Przeczytałem kilka stron tematu o TV bo prawdę mówiąc mam w tej chwili tylko TV FHD co nie wykorzysta potencjału nowych konsol

czy dobrze rozumiem że ten model

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-oled-55cx3la?gclid=CjwKCAiAkan9BRAqEiwAP9X6UTtzCf9ZNdWG1it5PigxdfYuSpgMm7z8ojU5UiL9xCmMGiLanrB89BoCzFUQAvD_BwE

 

jest jednym z najlepszych do konsol ?

Proszę o radę ponieważ jestem całkiem zielony w temacie TV

Czy ten TV ma dobry HDR?

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Ja w moim miasteczku nie mam MM, a troche strach TV kurierem.

 

2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Ja to bym brał 55, ciekawe czy tez by tak dostarczyli

Mój przywoził kurier, jak otworzył kipę to pierwsze co sprawdziłem jak TV był zabezpieczony w transporcie i muszę przyznać że mocno się zdziwiłem że nie latał luzem bo już widziałem jak wozili TV na sztorc niezabezpieczone XD na jakąś promocję z cyfrowego polsatu. Pomógł wnieść na chatę tylko że do domku, w bloku pewnie by krzyknął żeby mu ze dwie dychy rzucić.

 

55" przyjedzie normalnym kurierem

 

up. Tak, najlepszy TV dla nowej generacji konsol

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, 20inchDT napisał:

@Figuś Po tym co dopisałeś, to już nie jestem pewien. Ty brałeś 55?

Tak 55" brałem, z tym co dopisałem to było dawno i kolo krótko pracował m.in z tego powodu. Dużo zależy też od samego kuriera.

 

Co do TV to jestem mega zadowolony po przesiadce z W805b. Na wyjściu HDMI mam ustawione na 120Hz gram teraz w Ori w 4k120FPS i nie wiem o co chodzi z tym blurem czy rozmazaniem przy odświeżaniu 120Hz :dunno: Dla mnie jest kosmos.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...