Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Hubert249 napisał:

Panowie tylko koła na błoto + wysokie zawieszenie...

Kolego na zimowych mapach(Imandra,Amur) poza drogami może i się takie opony sprawdzą,ale na skałach,asfalcie i oblodzonych odcinkach gwarantuje, że prosta drogą pod górę na błotnych nie podjedziesz. Muszą być łańcuchy/kolce.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gtfan napisał:

różne filmy porównujące opony i z nich wychodzi że opony na błoto są w tej grze tak samo sprawne jak te z łańcuchami a czasem nawet sprawniejsze, a jedyna różnica to była na lodzie którego w tej grze praktycznie nie było.

Nie do końca. Na czwartej mapie na Alasce jest kilka dróg asfaltowych o mocnym nachyleniu i z towarem na oponach na błoto można się tylko zesrać. Za to łańcuchy sprawdzają się znakomicie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Wooyek napisał:

Mimo wszystko wystarczy jedno miejsce z lodem i jakiś przejazd o niewielkim nachyleniu, żeby ześlizgnąć się z całym zestawem i wyebać wszystko. Także wole nie ryzykować, tym bardziej, że opony z łańcuchami tak samo doskonale sprawdzają się w błocie. 

O to to to. Pamiętam,że to na Alasce, czy Imandrze...nie ważne był odcinek asfaltowy pod górę i bez łańcuchów ni jak nie dało rady podjechać. Baa,teraz przypominam sobie,że w Kanadzie na jednej z map jest spory podjazd asfaltowy gdzie mocno załadowany truck nawet na łańcuchach miał problem podjechać i trzeba było się posiłkować wyciągarka. Także łańcuchy na zimę,błotne na "niezime" :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez SnowRunner wszystkie moje growe plany legły w błocie. Miałem ograć Gearsy (serię). 

Trudno mi to określić, ale SR ma coś przyciągającego. W najlepszych grach często dochodzę do momentu, że muszę zrobić przerwę (z różnych powodów). Tu jest tylko "jeszcze chwilę i wyłączam" i tak mijają kolejne minuty/godziny. Nawet niepowodzenia nie zniechęcają i mobilizują do dalszej "walki". A to "tylko" gra o przewożeniu paczek.

Obecnie mam ponad 60% w Michigan. Zamierzam wbić 100 i zrobić przerwę od SR. Inne gry czekają. No, ale nie wiem czy dam radę. Alaska jest kusząca. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

12 minut temu, 20inchDT napisał:

Jezu Chryste, serio az tyle czasu to zajmuje? 

 

Nom tyle to zajmuje. Wbicie 100% z podstawy gry, nie licząc mapek z dlc zajęło mi niemalże 300godzin. Najwięcej czasu o dziwo spędziłem w Michigan popełniając masę błędów i ucząc się mechaniki gry. Poza tym sporo jeździłem scoutem aby odsłonić maksimum mapy bo niektóre ulepszenia bawiły się w chowanego i nie chciały dać się znaleźć. Potem już poszło łatwiej choć ruskie mapy z Rozpadliną na czele nadal stanowiły spore wyzwanie. Niemniej tak, Azovy, Tatariny i Taygi przydają się tak szybko jak można je odblokować. Niby można się bawić Fleetstarami całą grę ale po co aż tak bardzo się męczyć? Do targania multidropów, bali drewna i tak potrzebne będa mocniejsze maszyny. 

Podoba mi się koncept z rozbieraniem chałup i pozyskiwaniem materiałów. Ciekaw jestem jakie nowe usprawnienia dodadzą w kolejnych updejtach..

Odnośnik do komentarza

Ja Amur przejechałem wzdłuż i wszerz, wieże nim robiłem, pojechałem po Zikza 605r na następną mapę, wszystko Antarcticiem i jestem nim zachwycony. Zero problemów. Mało tego, zmieniłem klimat na Wisconsin, i nadal jeżdżę Antarcticiem, bo jest świetny. Wcześniej go nigdy nie próbowałem, dopiero właśnie przy Amurze. 

 

Tutaj ludzie zachwycają się Taygą, dla mnie poprawna ciężarówka, nic specjalnego. Ale to spoko, bo jeśli dla każdego inna ciężarówka jest świetna, to znaczy, że żadna nie jest przesadzona, wszystko jest w miarę dobrze zbalansowane. Każda ma swoje plusy i minusy, i każdemu odpowiada inna. :lapka:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sie wybralem dzis na alaske po hummera, bo znudził mi sie startowy scout. Znalazłem upgrejd zawieszenia, zmienilem opony, ale i tak ciezko w sniegu. Pojechałem do jednego towera po lewej stronie mapy i prawie zakonczylo sie tragedia. Gruba warstwa sniegu pod gorke, zakopał sie i nie chciał jechac. Na szczescie jakos wyjechalem tylem i objechalem gore na okolo, zeby dostac sie do towera od drugiej strony :sapek: kurde, tylko bestia azov wszedzie wjedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...