Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu bym się nie spodziewał, że tak powolna, ślamazarna jazda samochodem aż tak przypadnie mi do gustu. Jasne - wszystko tu wymaga sporych pokładów cierpliwości, jak to stwierdził @Szajka - Dark Soulsy ciężarówek, ale to wszystko jest tak przyjemne, tak satysfakcjonujące, model jazdy tak realistyczny, podobnie jak zachowanie podłoża, że można w tym błocie się taplać bez końca. Gra jest przeogromna, podobnie jak lokacje i jasne można by ponarzekać na brak ruchu na ulicach, uszkodzenia pojazdów mogłyby być lepiej odwzorowane, ale wszystko rekompensuje ta ciągła walka z naturą, pogodą i przeciwnościami losu.

 

Mnie po paru godzinach uzależniła ta odmiana, kolejna gra, którą bym ominał gdyby nie Game Pass i którą kupię, jak tylko się okaże, że z GP znika. Tytuł zdecydowanie na miesiące grania! :asax:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dark Soulsy ciężarówek! :laugh: dobre określenie. Mnie zastanawia już wobec całej tej wspaniałości Snow Runnera, w jakim kierunku pójdzie ta seria i ewentualna trzecia część przygód na bezdrożach. Może doczekamy się wypraw po lodach Antarktydy za pomocą łazików gąsienicowych, realistycznych zniszczeń, wgniecionej blachy, pogiętych felg, urwanych zderzaków. Nie wiem jak Wy ale chciałbym zobaczyć tak rozwiniętą fizykę w SR3 ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobijam do 500 godzin a jeszcze sporo przede mną zadań które pojawiły się razem z nowymi mapami, Amur nie ruszony. Mam nadzieję że edejdą od śniegu i kamieni a wrócą do błota. Chętnie przywitałbym tereny gdzieś w kierunku Indii i dalej Indonezji czy Nowej Zelandii. Coś na gąsienicach- było by pięknie. Gra przez którą od dłuższego czasu z innymi tyko ,,romansuję'' w chwilach znurzenia. Wracając do kamieni bardziej upierdliwych niż wymagających fajnie byłoby mieć możliwość użycia spychacza, buldożera nawet tylko w formie dowozu do miejsca aby udrożnić część trasy. Jedynymi aktywnościami które olewam są czasówki  zupełnie oczywiście moim zdaniem tu niepasujące i niepotrzebne. Update pod nowe konsole poproszę wreszcie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W nowej części życzyłbym sobie więcej tego samego, w next gen grafice i fizyce. Zmienne warunki atmosferyczne,które wpływały by na jazdę, takie bloto Michigan,albo Taymyr w ulewie,ba nawet w burzy nocą zestawem zapakowanym po korek :ohboy:. Zwiedzilbym też jakieś rejony dżunglowo równikowe. Ale i jakiś bliski wschód, Australia też mogła by być git.....(kilka chwil refleksji)...W sumie terenów mają w opór do wyboru,przeca i taka Afryka była by zajoo. Tak nadal gram. Mozolnie przedzieram się przez Amur. Słowo mozolnie bardzo pasuje do tej gry. Bardzo rzadko czuję znużenie. Nawet ostatnio sobie myślałem tak,że skoro year 2 będzie,to gra de facto będzie monstrualna. Jeszcze SP2 nie zakupiłem,przycebule do jakiejś promki. Winsconsin jeszcze mam do zrobienia,a i zadania które wraz z sezonami dochodziły do podstawowych rejonow,np Michigan z 91% zrobiło się 67%.

Jak żyć :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, rah napisał:

Wracając do kamieni bardziej upierdliwych niż wymagających fajnie byłoby mieć możliwość użycia spychacza, buldożera nawet tylko w formie dowozu do miejsca aby udrożnić część trasy. 

 

Ale to da się zrobić nawet teraz, bez spychacza. Na ruskich mapach testowałem parę razy myk z przewróconą do góry kołami przyczepą ciągniętą przez inny pojazd za pomocą wyciągarki. Przyczepa dość dobrze zgarniała i przesuwała większe co bardziej irytujące kamienie. Oczywiscie taki zestaw "czyszczący" musiał się pojawić przed przybyciem normalnego transportu. Na Imandrze bez takich sztuczek nie da się przejechać przez niektóre miejsca :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, rah napisał:

Coś mi się kołacze pod czaszką że widziałem na jakimś filmiku traktor ze spycharką. Co do przyczepy obczaję przy okazji.

W modzie jest traktor z lemieszem. Dość ciekawy pojazd, na Imandrze go chwilę używałem. Nie jest op, dobrze jest wykonany,jako scouta chciałem go używać,ale małe przednie koła sprawiały problemy,choć i tak dzielny pojazd.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

gra ma takie tempo że 30 tutaj nie przeszkadza 

Do kła dnie. Jak pisze @messer88 gra ma dość ślamazarne tempo co sprawia,że 30 FPS w żaden sposób nie przeszkadza. ciekawe czy jak zrobią patcha na 60 FPS to paliwo się będzie dwa razy szybciej spalało,jak np z Dark Souls 2 i niszczeniem się broni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2021 o 15:20, Szajka napisał:

Do kła dnie. Jak pisze @messer88 gra ma dość ślamazarne tempo co sprawia,że 30 FPS w żaden sposób nie przeszkadza. ciekawe czy jak zrobią patcha na 60 FPS to paliwo się będzie dwa razy szybciej spalało,jak np z Dark Souls 2 i niszczeniem się broni.

Mamy 2021 i wszystkie gry mają chodzić w 4K/60 kurde :[

Odnośnik do komentarza

też mi chwilę zajęło z tymi kłodami, kumpel mi podpowiedział. ta gra to złoto, w coopie jeszcze bardziej a z modami to już w ogóle kosmos. polecam wszystko z JBE i RNG w nazwie. wszystko porobione, zostały transporty kłód. 140 kilometrów do przejechania i będzie calaczek. 

na początku nie miałem jej w ogóle planach. kumpel dużo namawiał, że w GP, że coop, ale zawsze coś innego na tapecie było. w końcu po namowach i zachwytach w temacie zagrałem. początkowo frustrowało menu, opcje pod krzyżakiem itd. to że kierownica nie odbija jak w innych grach też powodowało pewne utrudnienie. po jakoś 2-3h tak się wkręciłem że o jezu. polecam z całego serduszka zabawy w błocie. wciąga jak bagno po którym musimy przejechać. 

 

btw też macie bug w Michigan że jak chcecie się teleportować do garażu na innej mapce poprzez "holuj", albo jak wjeżdżacie do znacznika na mapie by pojechać gdzie indziej, to wywala wam grę do menu? muli wczytywanie, dopiero po dłuższej chwili jest pasek, wczytuje, czarny ekran, coś mignie i menu główne. w innych miejscówkach nie ma problemu, tylko Michigan.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Temat o tej gierce jest tak żywy, że aż mi żal tyłek ściska, bo... nie jestem w stanie w nią grać i sprzedałem - ruchy kamery wywoływały poczucie nudności, jak choroba lokomocyjna. :D Ktoś miał też może taki kłopot i jakoś sobie z nim poradził? Coś z odświeżaniem ekranu albo co? 


Za pierwszym razem jak mi się zaczęło w głowie kręcić, to myślałem, że to jakiś zbieg okoliczności, ale później odpaliłem gierkę i znowu to samo, masakra. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...