Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po odpaleniu gry zniknęła mi Tayga którą dzień wcześniej dopakowałem czym się dało. W sklepie pokazuje mi że mam 1 sztukę ale w garażu ani na żadnej mapie nie widzę. Trzeba będzie kupić bo mi bardzo spasował ten wózek. Dodam że teraz zawsze robię sejwa na koniec gry a mimo to ciężarówka gdzieś wyparowała.

Odnośnik do komentarza
 
Czyli po Alasce jeździ się na błotnych? To faktycznie słabo skoro łańcuchy są tylko na lód, myślałem że po śniegu bez łańcuchów ani rusz. 
Niestety, śnieg jest traktowany jako błoto. Zresztą opony przeważnie są M+S, więc gra nie odbiega od rzeczywistości. Problem w tym, że samego lodu pod łańcuch praktycznie w grze nie ma. No chyba, że ktoś po jeziorku w kółko chce jeździć
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem zarówno garaże jak i mapy i nie znalazłem, jedynym miejscem gdzie widać że jest to sklep bo teraz pokazuje 2 sztuki. Na tą chwilę to dla mnie najlepsza ciężarówka z tych które miałem, lepsza od pierwszego Azova. Mam już 14 poziom to sprawdzę tego Azova w malowaniu maskującym.

Odnośnik do komentarza

Mi też, tak jak rahowi zginęła Tayga. Kupiłem drugą i w sklepie widać jakbym miał dwie, niestety jest tylko jedna.

 

Potestowalem też tego drugiego Azova który jest od 14lvl, no niestety, ale bak 200 litrów:pawel: i jakieś chore ilości gnojówy które auto przepala to jakiś nieśmieszny żart. Strach tym wyjechać na kontrakt przez 2 mapy, że o trzech nie wspomnę. Tayga też dużo żłopie, ale ma przynajmniej 330 litrów bak. Jak na razie nie znalazłem lepszego auta od tego pierwszego Azova, tylko brakuje mi strasznie do niego skrzyni tej najlepszej. Gdzieś na Alasce jest, tylko Alaski za bardzo nie ruszałem jeszcze. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
kiedy musisz jechać wyciągać zniszczoną ciężarówkę ze stawu którą potem musisz holować pod górę na parking, więc dobrze by było najpierw pojechać do niej jeepkiem z zestawem naprawczym ją naprawić, ale nie chce ci się robić dwóch kursów 

ce7e756f7422f8c4.png

 

ta gra jest wspaniała pierwsza mapa w Michigan zrobiona, jestem na początku drugiej, fun z gry jest super  taki slow gaming mi dość mocno pasuje - nie muszę już wybierać czy chcę pograć, posłuchać podcastów czy poczytać - odpalam Snowrunner, puszczam podcast lub audiobooka i można połączyć dwie rzeczy na raz  

 

jeszcze pytanie - którego jeepka polecacie zostawić? mam dopakowane Chevroleta pickup i Scoot 800, ale pierwszy wydaje mi się taki kompletnie przeciętny we wszystkim, do tego sporo pali, ma mały bak i tylko 40 litrów mogę dodatkowe zabrać, Scoot 800 niby spoko ale bardzo wysoki i dość wywrotny, do tego skacze strasznie na kamieniach, a niedawno pojechałem sobie na Alaskę po Hummera, wydaje się całkiem ok ale bez podwyższonego zawieszenia i jakiejś modyfikacji silnika może być chyba ciężko przebijać się przez błoto z małą cysterną. Szukać upgradów Hummera czy nawet po nich nie da on sporej przewagi? czy może lepiej kupić jakieś auto z DLC? poza samą jazdą fajnie jakby miał spory zapas kanistrów...

 

aha, i nie uważacie że opony błotne w Michigan to przerost formy nad treścią? ja pościągałem je ze swoich pojazdów i ograniczyłem się do opon terenowych, tereny w większości są tutaj dość proste, błota jest mało, za to sporo asfaltów na których opony błotne tylko męczą. zobaczymy czy to się sprawdzi na dłuższą metę.

Co do opon zmienisz zdanie przy mapach Island Lake/Wyspa Jeziorna czy jakoś tak po Polsku. Azov z błotnymi idzie tam jak dzik w żołędzie Na terenowych jest tam trochę trudniej, samo błoto prawie.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwie mapy w sumie większość zadań Azovem na uniwersalnych oponach poszła. Do kilku zadań musiałem zaciągnąć fleetstara na terenowych wlasnie. Na 3 mapie bez błotnych byłaby męczarnia, tyle co odblokowałem 13lvl i odrazu wpadłem Azovem z błotnymi na Jeziorna wyspę i wczoraj wszystkie zadania poszły, zostały kontrakty i czasowka jedna i biorę się za 4 mapę. Później czas ruszać do Rosji. Alaskę zostawiam na koniec

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gtfan napisał:

kiedy musisz jechać wyciągać zniszczoną ciężarówkę ze stawu którą potem musisz holować pod górę na parking, więc dobrze by było najpierw pojechać do niej jeepkiem z zestawem naprawczym ją naprawić, ale nie chce ci się robić dwóch kursów 

ce7e756f7422f8c4.png

 

ta gra jest wspaniała :) pierwsza mapa w Michigan zrobiona, jestem na początku drugiej, fun z gry jest super :) taki slow gaming mi dość mocno pasuje - nie muszę już wybierać czy chcę pograć, posłuchać podcastów czy poczytać - odpalam Snowrunner, puszczam podcast lub audiobooka i można połączyć dwie rzeczy na raz :)

 

Nie łatwiej było pojechać tylko ciężarówką z dodatkiem który tankuje i naprawia? :D

Odnośnik do komentarza
może i łatwiej ale nie tak fajnie  poza tym nie wiedziałem że taki dodatek jest  

 

tak btw - czy jak kupię małą cysternę i ją wrzucę na pakę i będę woził ze sobą (muszę jechać na ostatnią mapę i boję się że mi zabraknie paliwa) to czy będę mógł z niej dotankować swoją ciężarówkę? 

Nie polecam przyczepy 2 w 1 (naprawa i cysterna) jest tam strasznie mało punktów naprawy lepsza paka serwisowa i przyczepa cysterna. Jeśli chodzi o 3 mapę Wyspa Jeziorna czy jakoś tak to nie ma sensu tam taszczyć cystern, na mapie jest ich tyle ze ze byś 40 ciężarówek zatankował. Na ostatniej mapie Drummond Island jest stacja paliw:

 

 

https://www.maprunner.info/michigan/drummond-island

 

Inny tip na każdej mapie jest sklep z przyczepami, kupujesz przyczepę cysternę, tankujesz i sprzedajesz po tej samej kwocie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jest fajna i często się przydaje. Obecnie stały element wyposażenia mojego Khana, taki mini-zestaw ratunkowy jakby któremuś z "potworów" skończyło się paliwo. Poza tym robię jeszcze taki myk że na każdej mapie, mniej więcej na środku staram się ustawić jedną cysternę tak na wszelki wypadek :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...