Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Faka napisał:

Jest sens zagrać w Mudrunnera, czy lepiej od razu wskoczyć w tę część? Zaciekawiły mnie te motywy jazdy po błotach i wożeniem bułek, wędlinek itp.

Synu... nie grzesz. Jedziesz w Mudrunner bez pytania. Ta gra jest tak za(pipi)ista, że pominąć ją to tak jakby nie popatrzeć w dekolt piersiastej kobiety. ;)

10 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Chyba idzie o tą:

  Ukryj zawartość

PS-Messages-20200514-004649.jpg

 

 

 

Dokładnie to. 

10 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Czym ciągałeś te majdoły? Kolobem czy jakimś mniejszym ciągnikiem? :P

Fleetstarem na offroadowych oponach. 

 

Strasznie brakuje mi w tym pojedzie podwyższonego zawieszenie, ale jeszcze nie znalazłem tego ulepszenia na mapie. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Faka napisał:

Jest sens zagrać w Mudrunnera, czy lepiej od razu wskoczyć w tę część? Zaciekawiły mnie te motywy jazdy po błotach i wożeniem bułek, wędlinek itp.

Mudrunner, to jedno z najlepszych growych doświadczeń w moim cholernie długim życiu, brother .

I nie bułek, nie bułkuj mi tu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Fleetstarem na offroadowych oponach. 
 
Strasznie brakuje mi w tym pojedzie podwyższonego zawieszenie, ale jeszcze nie znalazłem tego ulepszenia na mapie. 
Na pierwszej mapie Michigan, nad tartakiem jest droga przez wodę i za rzeczką będzie na górce po prawej stronie. To jest ukryty upgrade, nie widać go na mapie.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po update wszystko śmiga jak należy, póki co. Zakup Azova to był strzał w dziesiątkę, wspaniała ciężarowka do uniwersalnego zastosowania. Opłaciło się poświęcić i sprzedać dwie fury na początku gry aby po kilku zadaniach odblokować to cudo.

 

Happy-Morda-Snow-Runner.jpg

 

Nawet ludzik kierowca ma zaciesz gdy jedzie tym wytworem rosyjskiej myśli technicznej :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze myślę to w miejscu, gdzie tą ciężarówkę wyłowiłeś jest znacznik zadania. Musisz tam wrócić i zaakceptować zadanie i wtedy ci zaliczy jak dostarczysz ciężarówkę we wskazane miejsce. 

 

Ta gra tak ma, że nie wystarczy tylko odkryć zadanie, ale trzeba je również zaakceptować, aby zaczęło je zaliczać. 

6 godzin temu, Patricko napisał:
9 godzin temu, LukeSpidey napisał:
Fleetstarem na offroadowych oponach. 
 
Strasznie brakuje mi w tym pojedzie podwyższonego zawieszenie, ale jeszcze nie znalazłem tego ulepszenia na mapie. 

Na pierwszej mapie Michigan, nad tartakiem jest droga przez wodę i za rzeczką będzie na górce po prawej stronie. To jest ukryty upgrade, nie widać go na mapie.

Dzięki, zaraz sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

Przysiadłem wczoraj na dłużej w końcu i kilka obserwacji:

 

1) W końcu zrobiłem fajną playlistę piosenek drogi i od razu +30 do miodności, kompilacja utworów ze stacji z GTA czyli Los Santos Rock Radio, Radio X + trochę dodatkowo lżejszego rocka i jeździ się cudnie

2) Gra jest na początku niewiarygodnie wręcz nieczytelna jeśli chodzi o aktywowanie zadań, znaczniki, możliwości itd. Nie wiem na ile to jest by design, a na ile wynika to z momentami niezbyt dokładnego tłumaczenia z angielskiego, ale próg wejścia jest bardzo wysoki (i pomijam tu samą jazdę). Na szczęście już pierwsze parę godzin za mną, więc teraz jest ok.

3) Wszędzie czytałem w poradnikach, żeby nie jeździć nocą, bo za trudno, bo łatwo w błoto wpaść albo kamienie. No ale kurde, noc, światła ciężarówki oświetlają kawałek drogi, w tle leci Robert Plant – Big Log, no sam miód.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy wam też holowanie ciężarówki idzie ociążale? Na pierwszej mamie Michigan wyholowałrm jedną i nie było większego problemu. Natomiast teraz miałem dwa nowe przypadki i holowanie wozy zachowują się jakby miały zaciągnięty ręczny. Nie wiem, czy to kwestia tego, że ciągnik może mieć za słaby silnik, czy może łatka do gry coś zmieniła. 

 

BTW - wczoraj zaladowałe zapis i okazało się, że moja ciężarówka gdzieś zniknęła. I trzeba było wydać kolejne 50 tys. aby ją kupić na nowo. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

 

BTW - wczoraj zaladowałe zapis i okazało się, że moja ciężarówka gdzieś zniknęła. I trzeba było wydać kolejne 50 tys. aby ją kupić na nowo. 

 

Przerzucaj sejwa na pendrive po każdej sesji profilaktycznie i nie będziesz się martwił znikającym progresem lub pojazdami :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2020 o 10:45, Bartg napisał:

próg wejścia jest bardzo wysoki

 

No jest. Generalnie jest trochę zabawy na początku z odcyfrowaniem tych symboli surowców, albo z dopasowaniem przyczepy, siodeł - wysokich, niskich itp. 

 

W dniu 14.05.2020 o 00:27, LukeSpidey napisał:

dostarczyć naczepę zayebiscie dużą i szeroką

 

A będzie dużo cięższe zlecenie:

 

Spoiler

Transport kontenerów z yebanego kamieniołomu ;)

PS-Messages-20200519-001058.jpg

 

 

U mnie znowu 9 level po awarii sejwa, którego gra automatycznie nadpisała, bo ponoć był corrupted :(  i teraz prawilnie, jak Seba nakazał zapis leci na pendraka.

 

 

 

 

 

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

A będzie dużo cięższe zlecenie:

Już wykonałem to zlecenie. Nie bawiłem się z przyczepą, bo wiedziałem, że mój ciągnik nie podoła, więc ładowałem na pakę i miałem dwa kursy. Bardzo przyjemne. Chociaż za pierwszy razem się wyyebałem na bok, bo byłem za pazerny i chciałem pojechać na skróty. Ale po raz kolejny gra mi pokazała, że trzeba być cierpliwym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...