Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie tak, że na okrągło musicie kupować dodatek do ramy, bo cięgle znika? Platformę z burtami to już chyba z 50 razy kupiłem do Azova :dry:

 

I jeszcze druga sprawa, na Alasce te drogi które są błotniste, ale też ze śniegiem, na nie opony błotne czy łańcuchy? 

 

W sumie łańcuchy, jest napisane, że tylko na lód, czyli raczej nie to takie pomieszane błoto ze śniegiem?

 

Dobra, stestowałem. Po takim błocie ze śniegiem Azuś idzie jak zły na błotnych, więc łańcuchy raczej tego nie polepszą. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem, dlaczego tak gloryfikujecie tego Azowa. Niektórzy już widzę przekonali się, że taki rewelacyjny to on nie jest  ;) .

Tajga na tych poniżej oponach przejdzie wszystko , śnieg, błoto: 

 

PS-Messages-20200602-140911.jpg

Jest dużo maszyn o wiele lepszych i przede wszystkim zwrotniejszych od Azowa, co często na wąskich drogach i między drzewami daje się odczuć. 

 

 

15 godzin temu, Wooyek napisał:

Też macie tak, że na okrągło musicie kupować dodatek do ramy, bo cięgle znika? Platformę z burtami to już chyba z 50 razy kupiłem do Azova :dry:

Nie słyszałem o takim błędzie. Może przeinstaluj grę?

 

 

2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Pytanie jak sobie radzą w pełnym śniegu

Jeżdżę po Alasce i nawet ten znaleźny Royal na oponach z łańcuchami idzie świetnie pod każdą górę. Mimo braku dodatków. 

Odnośnik do komentarza

Ja pojeździłem też trochę Tajgą, właśnie na tych oponach, bardzo fajna ciężarówka i fakt, mega zwrotna czego o Azovie powiedzieć nie można, ale miałem takie wrażenie jakby nie szła tak dobrze w błocie jak Azov. Poza tym na dłuższe wyprawy z jej spalaniem, muszę myśleć ciągle o paliwie, jadąc Azovem nie interesuje mnie to. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczorajsza akcja :obama: - misja dostarczenia trzech kontenerów do magazynu na mapie Island Lake. Jako, że nie ma tam garażu to trzeba drałować z Smithville Dam. Jak dojechałem na miejsce to się okazało, że paka za mała. Wróciłem do garażu podczepiłem siodło i jazda. Na miejscu znalazłem jedną naczepę. Pierwszy kontener bez większych problemów. Za to przy drugim tuż przed magazynem na hopce naczepa się odczepiła i wywróciła na bok. Kontener poszedł w piz.du. Naczepę udało mi się wyciągarką postawić na koła, no ale paczka nie do ruszenia. Już organizuję akcję ratunkową z tym dużym dźwigiem. Zobaczymy jak to pójdzie. 

 

Ta sytuacja tylko potwierdziła, że w tej grze pomimo ślimaczego tempa cały czas trzeba być skoncentrowanym, bo jeden mały błąd i nawet najlepiej zaplanowana dostawa idzie się je.bać i zaczyna się improwizacja. Coś wspaniałego. :banderas:

 

BTW - czy mi się wydaje, czy na maprunner.info Rosja dostała czwarty rejon?

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przytargałem na lotnisko na Alasce 2 przyczepy z baryłkami z ropą i za chu.ja nie idzie tego rozładować. :reggie:

 

Wszystko jest spakowane a nie da się, no nie wyobrażam sobie targać tego jeszcze raz. :dry:

 

Myślicie, że jest możliwe żeby zaliczyć to zadanie to trzeba przywieźć tą ropę na długiej naczepie na 5 miejsc za jednym razem, a nie 2 dwóch małych? 

 

No ch.uj no i cześć. Najpierw wszystko jak było załadowane na dwóch przyczepach przenikło przez nie i spadło na ziemię, teraz jak chce to przeładować z ziemi na długą naczepę, to przenika przez nią, no ku.rwa.:facepalm:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ta gra to fenomen(oczywiście piszę żartobliwie) ale nie dość że jest faktycznie na tym etapie zbugowana, ma nudny bezsensowny gameplay kuriera w ciężarówce, przeciętną muzykę, prawie żadnej fabuły, nie występują w niej żadne znane nazwiska, grafika jest ok. i tyle a pomimo to nie przewala tu się fala hejtu a posty są normalne i nikt nikogo nie wyzywa ani nie atakuje jak w temacie Death Stranding. 

A tak już na temat to dziś miałem wywrotkę długiej naczepy z materiałami wiertniczymi(długi pojedynczy kontener), podjechałem dużym żurawiem i podobnie jak u Wooyek kontener mi przenikał przez naczepę ale po kilku próbach gdy ustawiłem go w miarę równo do naczepy to poszło już gładko i zamocowałem ładunek. Właśnie wskoczył 20 poziom. Gra jest kozak i tyle pomimo błędów, na pewno wezmę season passa jak tylko będę przy końcu aktualnych map.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem dokładnie to samo. Kontener po załadowaniu dźwiękiem przenika przed szczękę, ale jak dałem załaduj ładunek w menu ciężarówki to wyskoczyła bez problemu. 

 

Ten błąd z przenikanie ponoć pojawił się po ostatniej łatce. 

 

BTW - Poza dwa razy znikający autem nie doświadczyłem w tej grze tagów, które miałyby psuć rozgrywkę. 

 

W info o nowej łatce nic nie mówią o wciąż niedziałających światłach, więc liczę, że ten problem został zaadresowany w zdaniu "tona postawionych błędów".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...