Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

To Alaska będzie miła odskocznią od Rosji. Na początku Rosja spoko ale pod koniec robienia 100% już miałem lekko dość. Zawiodłem się w uj na Azov Arctic - spodziewałem się czegoś więcej a jest słaby confused.gif bez opcji siodła, i w sumie bez szału sobie radzi z błotem. Samo prowadzenie tez pozostawia wiele do życzenia.

 

Co polecacie z ciężkich sprzętów do zadań specjalnych, w Alasce z tego co wiem czeka mnie kontrakt na dostarczenie elementów wiertniczych (w uj wielkie naczepy) i najlepiej do tego podejść czymś z ciężkich ciężarówek. W Rosji sprawdzał się DAN to pewnie i na Alasce da radę, tylko pojeździłbym czymś innym

Odnośnik do komentarza

Plotki głoszą że w ramach rekompensaty za straty moralne związane ze skopanym modelem autwspomagania, w nowym update firma udostepni graczom Maz7094 12X12 do gry multiplayer.

 

FB-IMG-1592347036341.jpg

 

W jednej z kabin bedzie siedział gracz operujacy gazem, hamulcem i wyciągarką a w drugiej gracz nr.2 odpowiadający za skręcanie i manewry pojazdu :Coolface:

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
To Alaska będzie miła odskocznią od Rosji. Na początku Rosja spoko ale pod koniec robienia 100% już miałem lekko dość. Zawiodłem się w uj na Azov Arctic - spodziewałem się czegoś więcej a jest słaby confused.gif bez opcji siodła, i w sumie bez szału sobie radzi z błotem. Samo prowadzenie tez pozostawia wiele do życzenia.
 
Co polecacie z ciężkich sprzętów do zadań specjalnych, w Alasce z tego co wiem czeka mnie kontrakt na dostarczenie elementów wiertniczych (w uj wielkie naczepy) i najlepiej do tego podejść czymś z ciężkich ciężarówek. W Rosji sprawdzał się DAN to pewnie i na Alasce da radę, tylko pojeździłbym czymś innym
Azov 10 kołowy, ze skrętną tylną osią. Dla mnie najlepsza furka w grze.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie zlecenia wykonane po prawie 2 miesiącach rewelacyjnego pykania.

Dużo dobrych, mocnych, ale niepozornych maszyn przetestowanych / Voron Grad, Royal ( mimo, że ten nie ma blokady dyfra ) , czy Zikz, to prawdziwe cuda motoryzacji.

Na Alasce tylko te mniejsze przecisną się przez przesmyki pomiędzy skałami. Taiga odstawiona dawno, bo przez nią w zestawie z tymi balonowymi oponami gra staje się banalna. 

 

PS-Messages-20200619-014900.jpg

 

Taki misiek spoko uciągnie taaaki ciężar ;)

Na pewno na minus wszelkie Azowy i inne mało zwrotne ciągniki. Jako ciekawostki - ok, ale nic nadto.

Czekam na nową zawartość!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oni nie potrafią ogarnąć zwykłych świateł od dnia premiery, więc jeśli chodzi o resztę to nie byłbym taki pewien że się im uda szybko ogarnąć. Studio chyba pierwszy raz wleciało z tak dużą grą i widać, że ich to przerosło. Ta gra wyszła o rok za wcześnie niestety. Jest cudowna, ale również cholernie niedorobiona, nie mówiąc już o coopie.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, gtfan napisał:

wydaje mi się że teraz widzisz tylko te zadania do których podjechałeś i zaakceptowałeś.

Ale wcześniej gdy odrywało się teren podjeżdżając pod wierze to pojawiały się wszystkie zadania na odkrytym terenie w liście zadań + czasówki, aktualnie widzę tylko czasówki, nie wyświetlają się zadania, pomimo tego że na mapie je widzę, muszę więc jechać specjalnie na drugi koniec mapy żeby zobaczyć jakie materiały potrzebuje a później wracać specjalnie z tymi materiałami, nie podoba mi się to, przeinstalowałem nawet grę ale to nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie uszkodzonych aut.
Jeśli dojedziemy na uszkodzonym silniku do garażu, to automatycznie się naprawia?

Mailem przygodę w drodze do pierwszego garażu i zalałem silnik. Wyciągnąłem auto z wody innym autem i zauważyłem, że w tym zalanym paliły się kontrolki na czerwono ale auto było na chodzie, więc postanowiłem nim odkryć pierwszy garaż. Teraz wygląda , że auto jest już całkowicie sprawne. Czyli auta są naprawiane automatycznie w garażach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...