Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wymaga troszeczkę planowania i zdecydowanie dużo cierpliwości którą wynagradza z nawiązką. Jednak tylko tym którzy łyknęli bakcyla. W innym wypadku to nie ma sensu się męczyć skoro gra bardziej cię irytuje niż motywuje do gry(tak mi się wydaje po twoich wpisach, może mylnie więc bez urazy). Ja mam pierwszą mapę Michigan już prawie czystą i część Zapory tylko kupując dostępne ulepszenia i frajda jest wielka. Wszystkie inne tytuły poszły na tą chwilę w odstawkę tylko żona patrzy i się śmieje ale kobiecie trzeba wybaczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no jest spoko, trochę przeklinam, ale mam chęć ciągle wracać i próbować. :D Jeżdżę teraz i odblokowuję mapę. 

 

Ale obejrzałem jakieś filmiki na YouTube, jakie tam są auta i co najważniejsze jak one idą w takim głębokim błocie po maskę, szacun :obama: 

 

Początki są ciężkie, ale jak widzę te auta na YT, to chce je mieć, dobrze, że nie można kupować ich za kasę na Store, bo bym już napewno jakiegoś bydlaka - przecinaka miał, a to by było za proste:D

 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli po stronach słupa masz żółte pola to jest tam zadanie polegające na przywiezieniu jakichś części do obu stron słupa (zatem czeka rozładunek z obu stron). Po dostarczeniu wszystkich wymaganych elementów słup znika a zadanie masz zaliczone.

Co do wywracania się i gubienia towaru to po tej eskapadzie z szukaniem Tatarina, w drodze do wieży radiowej leży w rowie pięć kontenerów jakie mi wypadły z Azova gdy robiłem nim drugi kontrakt. Bo do kontraktu Poza Horyzontem podchodziłem aż sześć razy! Do wypadków w tej grze musimy się przyzwyczaić, to chleb powszedni że nie zawsze wszystko idzie gładko. Obiecałem sobie że zabiorę stamtąd te boxy, naciułałem znów kasy z zadań i właśnie kupiłem Koloba (tego olbrzyma z dziobem).

 

PS-Messages-20200517-153157.jpg

 

Skurczybyk jest nie do zatrzymania w błocie i pali tyle ile mu wlejesz! Choć jest to ciągnik z ograniczonymi możliwościami zagospodarowania ramy to założę mu dźwig i zagubiony towar stamtąd zabiorę. Ale to dopiero jak wrócę na rosyjskie mapy :)

Edytowane przez SebaSan1981
Literówki
Odnośnik do komentarza

To zależy. Jeden Kodiak jest elementem zadania (wyświetliło się ono nawet na moim screenie z Kolobem). Ale z tego co kojarzę to był chyba drugi albo jakiś inny pojazd wymagający odholowania i naprawy. A co do Khana to tak, ten bączek to wspaniały scout. Na upartego dasz radę z jego pomocą odblokować wszystkie wieże obserwacyjne. Mając go, ułatwiłeś sobie mocno grę. Część zadań dasz radę zrobić właśnie nim i spokojnie uzbierasz hajs na większe pojazdy.

 

A co do przewagi radzieckich maszyn nad amerykańskimi.. to czy ktoś jeszcze ma wątpliwości?

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ta kamera to taka miała być, czy jest po prostu zyebana. Mogliby ogarnąć ją żeby zawsze ustawiała się na tył samochodu, z możliwością jej przesunięcia dowolnie jak nam wygodnie, żeby móc obserwować jak zawieszenie pracuje w błocie czy innej sytuacji w której fajnie to wtedy wygląda. 

W MudRunner też ta kamera taka była? 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mija miesiąc od kiedy zacząłem ogrywać SnowRunnerka :D

 

ale gra nie znudziła mi się i chyba prędko nie znudzi.

 

Takie widoczki to normalka:

PS-Messages-20200524-220817.jpg

 

Btw. Wspomniane cześniej zlecenie z przyczepą remontową 

Spoiler

pojawia się znowu, ale w nieco hardkorowej wersji, bo ciągniesz ją przez prawie dwie mapy .

Ale tym razem łatwiej idzie, gdy dysponujesz już supertechnologią...

 

PS-Messages-20200524-220815.jpg

 

 

 

A radzieccy inżynierowie odpowiedzialni za konstrukcję Azowa powinni kilka miesięcy w łagrze spędzić przez ten promień skrętu. Poza tym bardzo OK.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka Panowie, może dla niektórych odpowiedzi oczywiste ale ja nie ogarniam:

1. Holuje ciężarówkę na wyciagarce, np Kodiak na 1 mapie (ta do znalezienia jak scout 800). Podjeżdżam z nią na holu Azovem pod garaż i teraz pytanie: muszę zmienić auto z Azova na kodiaka żeby wjechać nim do garażu, później żeby wrócić z powrotem do Azova muszę wyjechać innym autem lub kodiakiem i zmienić znowu na Azova. Tym sposobem przed garażem mam już pierwszego pickupa i robi się kolejka bo wszystkich nie upcham do garażu i stoją przed garażem. To normalne czy ja coś źle robię, rozumiem ze ograniczone miejsce jest w garażu dla np nowo zakupionych ciężarówek a te co znajdę mogą sobie tak stać przed a jak zajdzie potrzeba przetransportowania jakiejś do innego regionu to wjeżdżam i na magazyn.

2. Jak uzupełnić części naprawcze w przyczepie naprawczej?

Odnośnik do komentarza

1. Nie musisz ich w ogóle ciągnąć, wystarczy że odkryjesz auto poprzez podjechanie, następnie wciskasz strzałkę w górę i zmieniasz ciężarówke na nowo odkrytą. W tej nowej dajesz strzałkę w górę, holuj i jesteś w garażu. Tam klikasz kwadrat i auto idzie prosto do schowka. Ciągnąć musisz tylko te do misji do danego punktu na mapie.

2. Zmień mapę, albo wyjdź i wejdź do gry. Ewentualnie sprzedaj zużytą i kup nową w sklepie naczep.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wooyek napisał:

Ciekawe czy ta kamera to taka miała być, czy jest po prostu zyebana. Mogliby ogarnąć ją żeby zawsze ustawiała się na tył samochodu, z możliwością jej przesunięcia dowolnie jak nam wygodnie, żeby móc obserwować jak zawieszenie pracuje w błocie czy innej sytuacji w której fajnie to wtedy wygląda. 

W MudRunner też ta kamera taka była? 

Kamera wariuje tylko w wąskich miejscach, gdzie nie ma gdzie uciec stąd takie okazje jak widoki rodem z pierwszego GTA. 

 

Mi się bardzo podoba, że kamera nie wraca do pozycji wyjściowej, tj. na tył pojazdu. To nie wyścigi, gdzie musisz cały czas kontrolować co jest przed tobą. Poza tym jeszcze nie zdarzyło mi się, abym dobrowolnie ustawił kamerę za pojazdem. Przecież tutaj widok 3/4 to mięsko nad mięskami, kiedy to obserwuje się jak pracuje zawieszenie. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, LukeSpidey napisał:

Przecież tutaj widok 3/4 to mięsko nad mięskami, kiedy to obserwuje się jak pracuje zawieszenie. 

Dokładnie tak jak piszesz, pracujące zawieszenie robi wrażenie. Ja staram się przez większość czasu mieć kamerę lekko pod skosem z boku co ułatwia też kontrolę skrętu kół przednich ale generalnie faktem jest że praca kamery czy ciągłe korygowanie ustawienia może być lekko irytujące dla wielu osób.

Odnośnik do komentarza

Wszystko gra, sam właśnie sprawdziłem. Ręczny zaciągasz przy pomocy R1 i tym samym guziorem go zwalniasz. Wyciagarka podpinana jest X-em a zwalniana kółkiem. Oba systemy nie kolidują ze sobą, jak masz sprawne palce to nawet dasz radę podciągać wyciągarkę trójkątem i zwalniać ręczny w tym samym czasie. Ba, można nawet używać wyciągarki na zaciągniętym ręcznym, przy podpięciu do mocnego elementu elementu rzecz jasna, aby nie zerwało uchwytu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak mówiliście, Azow robi różnicę. :obama:

W końcu udało mi się na niego uzbierać i bez większych problemów dowiozłem taką wielką cysternę, do której robiłem już dwa podejścia Fleetstarem, w obu poległem. Dla Azowa to jakaś kaszka z mleczkiem była:notbad:

Jest moc, i to na zwykłych oponach na których go kupiłem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Scouta to mam Khana, chociaż przytuliłbym Yara 87, po filmikach na YT wyglada na mocarnego. 

 

Właściwie jak już mam Azowa, to chyba mogę popchnąć Fleetstara, trochę to warte jest, a kasa się przyda. 

 

Masakra jest ten Azov :D miałem kilka zadań robionych Fleetstarem, które rozpocząłem i właściwie na tym zakończyłem, bo albo wyje.bałem ładunek i gdzieś leżał, albo nie dojechałem, bo się nie dało. Azov po prostu jedzie, raz wolniej, raz szybciej ale jedzie. :kaz:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

A ja zdecydowałem się nie inwestować w Azova skoro go tak zachwalacie. Czuję, że złapanie tak dobrej ciężarówki tak wcześnie trochę zabije fun i progres w zdobywaniu mocniejszych pojazdów. Dla przykładu dzisiaj udało mi się zdobyć ciężarówkę White Western Star i już zauważyłem, że tam gdzie mój Fleetstar się zmagał WWS poszedł bez zająknięcia. Pojazd jest dłuższy, więc trseba się nauczyć nim trochę inaczej manewrować, ale generalnie daje radę i pewnie trochę nim pojeżdżę zanim zdecyduję się na coś innego. Do tego złapałem również ogromną ciężarówkę zwaną Pacific i ten też wydaje się być potworem, chociaż ma słaby promień skrętu.

Odnośnik do komentarza

Jest kontrakt który się składa z 3 części, wozimy różne rzeczy na miejsce odwiertów, ostatnia 3 cześć tego kontraktu, to wielka naczepa budowlana. Albo coś robię źle, albo nie wiem o co chodzi, ale nie mogę jej podpiąć ani na siodle niskim, ani tym bardziej na wysokim. Jechałem po nią już 2 razy i za każdym razem nadarmnie, wtf!? :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...