Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą miałem błąd krytyczny, na szczęście sejw nie naruszony ale miałem stracha bo kopię na penie zrobiłem jeszcze przy chyba 7 poziomie a teraz właśnie wskoczył 12. Uff.  YAR87 kosztuje 30500 i to był pierwszy zakup. Do tej pory jeździłem Scoutem 800 i było nieźle ale YAR jest stabilniejszy i warto się przesiąść. Od razu kopia i jazda dalej.

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, LukeSpidey napisał:

O żesz Panie. Na czym się Pan tak wy.pier.do.lił?

 

To był kontrakt dostawa do portu. Co najfajniejsze, jechałem w ciemno, bo nie miałem mapy odkrytej i jak te klamoty wszystkie pozbierałem, to pojechałem dalej żeby ostatecznie dowiedzieć się, że nigdzie nie dojadę, bo droga była ślepa.:pawel: Teraz muszę wracać spowrotem, mega chu.jową drogą jak na tak wielkie auto z takim ładunkiem.

 

Także porada dla ludzi którzy grają, lub będą grać, wpierw odblokować jakimś scoutem całą mapę, żeby widzieć jak droga idzie i móc cokolwiek zaplanować.:D

 

Druga sprawa jest taka, że szkoda że na ostatniej mapie, jak i na trzeciej też, nie ma magazynu i muszę przejechać przez dwie lokacje żeby tam dojechać, bo samochodów nie przeniosę. A moje scouty szału nie robią jeśli chodzi o paliwo. Dlatego nie chciało mi się jechać, a jak widać trzeba było. :D

Odnośnik do komentarza

Jak jechałem po ten wywalony towar, to też już z cysterną, chociaż można by też dotargać, tą wielką cysternę, naczepę. :obama:

 

Teraz dopiero zatrybiłem, że tutaj są jeszcze jakieś zadania :D niby czytałem wcześniej, że robicie zadania, ale myślałem, że używacie tego określenia zamiennie z kontraktami :D

 

Chociaż dopiero teraz, jak pierwszy raz pojawiłem się na Alasce i dojechałem do wieży obserwacyjnej to one się pojawiły też w Michigan, wcześniej nie miałem mapy zaj.ebanej różnymi ikonkami. Dziwne. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj gra zrekompensowała się za kradzież dwóch samochodów po wczytaniu stanu gry sprzed kilkunastu dni i postanowiła mi zdublować WWSa. Teraz mam dwa choć gra pokazuje, że posiadam tylko jeden. Twórcy mogliby już naprawić te oczywiste błędy, bo o duplikowaniu pojazdów wiadomo już od kilku tygodni. 

 

Zrobiłem kilka zadań na Alasce i wróciłem do Michigan. Na zimowe tereny trzeba jednak mocnych ciężarówek, więc najpierw pozamykam wszystko w pierwszym rejonie, zobacze z jakim sprzętem skończę i może wrócę na śnieg. No chyba, że Rosja zaoferuje ciekawe pojazdy.

Odnośnik do komentarza

W Taymyrze sporo jest fajnych zabawek. Mnie ciekawi to co dadzą w nowym DLC czyli Tajdze. Offroadowych monstrów jest jeszcze cała masa, na kilka dodatków wystarczy. Za przykład niech posłuży Ził-135 używany w armii radzieckiej oraz cywilnie w wyprawach w najbardziej niedostępne rejony Syberii.

 

 

Bardzo chciałbym aby dodali ten pojazd do gry :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha dokładnie! Pierwsze co zrobiłem to sam go przetestowałem na skałkach. Nic mu nie straszne, żadne błoto, drzewa, skały. Jedynie w pełni zanurzony otrzymuje obrażenia. Ale ogólnie to wiekszość sekretów niedostępnych dla innych maszyn da się poodkrywać właśnie nim. 

Btw spotkał już ktoś z Was w lesie wilki? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patricko napisał:

Jak odkryjecie Tatarina to się tu pospuszczacie emoji1787.png Sam tak miałem jak zobaczyłem, że potrafi jeździć po pionowych ścianach.

 

No nie jestem przekonany, bo po filmikach na YT, Yar w niczym nie ustępuje Tatarinowi, który na Alasce jest bezużyteczny, bo nie ma łańcuchów. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wooyek napisał:
  No nie jestem przekonany, bo po filmikach na YT, Yar w niczym nie ustępuje Tatarinowi, który na Alasce jest bezużyteczny, bo nie ma łańcuchów.     

 

Ojoj, nie jeździłeś to proszę nie porównuj ich Yar dostaje w dupe w każdym błocie, wyjedzie ale będzie mielił długo. Tatarin po prostu jedzie i ma wszystko gdzieś, nie ważne czy błoto, woda czy śnieg. On wciąga i wypluwa lewą dziurką od nosa każde przeciwności. W dodatku nie da się go wywrócić, albo trzeba się bardzo postarać, gdzie Yar (I reszta scoutów) potrafi się wywrócić na najmniejszych pochyłościach. Gdyby Tatarin miał możliwość podczepienia pczyczepy to byłby op      

 

Co do łańcuchów to mówię to z bólem serca, ale są bezużyteczne. Jedynie na kilka asfaltowych odcinków w Alasce są spoko, ale w teren tylko błotne opony. Przejechałem wszystko w Alasce co tylko się da przy użyciu 10 kołowego Axova (Tatarinem zrobiłem wszystkie czasówki) na błotnych i łańcuch jedynie się przydał przy wjeździe na Zatoce Pedro. Oby dali w dlc jakiś teren gdzie naprawdę się wykorzysta łańcuch, jakieś ostre podjazdy, itd.

Edytowane przez Patricko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Patricko napisał:

Co do łańcuchów to mówię to z bólem serca, ale są bezużyteczne. Jedynie na kilka asfaltowych odcinków w Alasce są spoko, ale w teren tylko błotne opony. Przejechałem wszystko w Alasce co tylko się da przy użyciu 10 kołowego Axova (Tatarinem zrobiłem wszystkie czasówki) na błotnych i łańcuch jedynie się przydał przy wjeździe na Zatoce Pedro. Oby dali w dlc jakiś teren gdzie naprawdę się wykorzysta łańcuch, jakieś ostre podjazdy, itd.

 

Czyli po Alasce jeździ się na błotnych? To faktycznie słabo skoro łańcuchy są tylko na lód, myślałem że po śniegu bez łańcuchów ani rusz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...