Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, ale mi się podoba forma tych zwiastunów. Normalnie jakbym miał do czynienia z grą od Rockstara. 

 

Będzie sporo darmowej zawartości, ale ten season pass trochę kusi. 

 

Zastanawiam się również jaka cena będzie na PSStore. 

 

Liczyłem, że za podstawę trzeba będzie wyłożyć 169 zł, a za edycję premium pewnie 209 zł, ale teraz widzę, że ta cena może podskoczyć i to bardzo. 

 

Cieszy fakt, że potwierdzili, że premiera wciąż 28 kwietnia i Coronawirus nie przeszkodzi. 

Odnośnik do komentarza

Z ceną niestety wyskoczyli jak za pełnoprawny tytuł AAA. Jeśli dowiozą i content będzie gruby to spoko, ale jak po 20 godzinach nie będzie co robić to trochę lipa. Chociaż jeden z devów na Discordzie mówił, że zrobienie wszystkiego może zająć nawet 100 godzin, pytanie co miał na myśli. Poprzednia część i dodatek były świetne, a tutaj ma być jeszcze więcej wszystkiego, także wyjątkowo jestem optymistycznie nastawiony.

Odnośnik do komentarza

Według niektórych serwisów cena ma być 169,90 zł za podstawkę. W cyfrowej dystrybucji to nie jest cena gry AAA, która na PSStore obecnie wynosi 289 zł. Jeśli tytuł pozwoli mi zachwycać się grą przez 60 godzin to jestem skory wyłożyć nawet 200 zł w dniu premiery. 

 

Od wczoraj poważnie zastanawiam się nad droższą edycją gry. 

Odnośnik do komentarza

Albo zrobię, jak z oryginałem - ograłem podstawkę, a po czasie wszystko /oprócz American wilds/ wrzucili za free. 

27 minut temu, Wredny napisał:

Preorder cyfrówki - k#rwa, jaki rak :yao:

Preorder cyfrówki? Kurrwaaaaa, to jak by dzieci karmić krupnikiem !!!

ZWIERZĘ!!!

7 minut temu, LukeSpidey napisał:

Ja bierę z PSStore. Tylko wybija północ i oddaję im swoją kartę płatniczą. 

Ale boisz się, że na premierę płytka nie dojdzie?

 

 

 

Generalnie, to od 29.04 mam urlop...

Taki ... bezwyjazdowy, więc będzie wirtualne wielo, wielo, oj wielogodzinne brodzenie w bagnie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Preorder cyfrówki - k#rwa, jaki rak 

 

5 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Preorder cyfrówki? Kurrwaaaaa, to jak by dzieci karmić krupnikiem !!!

ZWIERZĘ!!!

Ale boisz się, że na premierę płytka nie dojdzie?

 

A preorderujący cyfrówkę boją się, że zabraknie na wirtualnych półkach? :philosoraptor:

To miałem na myśli, ale widzę że grubas i tak się zagotował. 

Odnośnik do komentarza

Może użyję capslocka, żeby każdy wiedział o co mi chodzi...
Każdy kupuje, jak mu wygodniej - zwłaszcza teraz cyfra wydaje się rozsądniejszym wyjściem (pomijając chorą cenę).
Ja po prostu nie rozumiem PREORDEROWANIA CYFROWEJ ZAWARTOŚCI - w jakim celu?
Skończą się ilości plików na PS Store i ci co nie złożyli preordera będą musieli czekać na nową dostawę?

Odnośnik do komentarza

No i to jest właśnie ten rak, o którym pisałem - cyfrowe wabiki, nieprzydatne gówienka, byle tylko dostać kasę z góry - co to jest? Kickstarter?
Ogólnie instytucja pre-orderów jest dla mnie poronionym pomysłem (choć jeszcze w przypadku jakiejś rzadkiej edycji Deluxe czy innej kolekcjonerki to ma sens).

Enyłej, wracając do samej gierki - przypuszczam, że na premierę jednak nie kupię, bo po prostu nigdzie nie będzie (ja musze mieć pudełko).
No chyba, że @Dave Czezky nagle włączy ten niszowy tytuł do swojej oferty - reszta sklepów i tak będzie rozsyłać po premierze, jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...