Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Coop na chwilę obecną to tragedia. Wywala jak się szybciej wciśnie przyciski na mapie, materiały lecą z nieba w ilości kilkudziesięciu, znajomemu usunęło cały zapis po crashu, także gra jest w opłakanym stanie jeśli chodzi o multi.

W tym tygodniu PODOBNO ma być duży patch, który poza naprawą błędów ma dodać 4 mapę w Rosji, lusterka na konsolach i tekstury 4k.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, pierwsze godziny jazdy za mną. Zrobiłem samouczek, dwa zlecenia, odblokowalem dwie ciężarówki, kilka naczep i.. musiałem iść do pracy. Zauważyłem lekkie zmiany w mechanice jazdy i błota, wszystkie na plus. W nocy chyba dzika zwierzyna grasuje bo w kilku miejscach widziałem obserwujące mnie ślepia a raz coś przebiegło mi drogę. Ale nie wiem czy było to chupacabras czy wilki. Standardowe auta mają bardzo kiepskie oświetlenie i ledwo co widać w nocy.

 

PS-Messages-20200507-165559.jpg

 

Coś czuję że jakis czas teraz spędzę na eksploracji mapy scoutem. Ten mały bączek śmiga po błocie aż miło! Nawet w podstawowej wersji bez ulepszeń. Ogólnie gra podoba mi się tak samo jak MudRunner, a może nawet ciut bardziej. No i fajnie mieć w końcu dwa off-roadowe skarby na Plajstejszyn. Za jakiś czas dojdą nowe DLC zapewne, fajnie by było gdyby dali koło podbiegunowe z pojazdami gąsienicowymi albo Skandynawię :rolleyes:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Standardowe auta mają bardzo kiepskie oświetlenie i ledwo co widać w nocy.

Eee, tu się nie zgodzę. Pogrzeb w ustawieniach gry/tv.

 

PS-Messages-20200507-204449.jpg

 

PS-Messages-20200507-204451.jpg

 

PS-Messages-20200507-204500.jpg

 

PS-Messages-20200507-204458.jpg

 

 

 

 

 

Generalnie na mapie Wyspowe jezioro gra staje się 'niegrywalna' . Wywala co dwie minuty do menu z błędem 34878-0.  Czekam na patcha, a Ty Seba się nie śpiesz z gameplayem - wcześniejsze mapy bez zarzutu.

 

 

Ja mapy odkrywam tym bezwywrotnym skuRkowańcem z mega wypasem pod maską.PS-Messages-20200507-205423.jpg

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W dużym uproszczeniu:

Wykonujesz zlecenia i rozwijasz swoją firmę.

Opcjonalnie sprzedajesz/kupujesz pojazdy i wyposażenie, ale rdzeniem rozgrywki jest przebijanie się przez trudny teren ciężkimi maszynami z mega dużym ładunkiem.

 

W MudRunnerze było inaczej - konkretne cele w obrębie danej mapy. Przewóz drewna z punktu A do punktu B. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, mam małą zagwozdkę. Otóż objeżdżając "bączkiem" teren, znalazłem na jakimś torfowisku fajną ciężarówkę. Nie było z nią żadnych intetakcji, postanowiłem więc zaholować ją do garażu. Z mozołem bo do bazy był kawałek ale udało mi się dostarczyć pojazd pod wjazd do garażu.

 

PS-Messages-20200508-163844.jpg

 

Po próbie zmiany pojazdu ze scouta na znaleźną ciężarówkę (na panelu wjazdu do garażu i poza nim) nadal nie było z nią interakcji.

 

PS-Messages-20200508-163850.jpg

 

Pomyślałem więc że może interakcja będzie jak użyję innego pojazdu z garażu. No i niestety nie.

Zastanawiam się teraz czy przypadkiem ta znaleźna ciężarowka nie jest elementem jakiegoś przyszłego zadania/kontraktu i interakcja z nią odblokuje się później? Póki co, stoi sobie obok bramy wjazdowej i czeka na lepsze czasy :)

 

Odnośnik do komentarza

SebaSan mi rowniez ta sama ciezarowka robi jako ozdoba przed garazem. Jesli dobrze pamietam byla ona czescia zadania, w ktorym musiales po prostu ja komus naprawic. Ja tez niewiele myslac podpialem ja po wszystkim na hol I do garazu. Jesli nie zaliczyles tego zadania a na nie natrafisz zresetuj je a ciezarowka powinna sie pojawic na swoim miejscu. 

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z naprawianiem auta? Dopiero co zacząłem i dostałem info ze na stacji pali mogę dotankować i naprawić samochód. Tankowanie ok, miałem lekko uszkodzony samochód, wybieram pokaz uszkodzenia i co dalej? Bo albo mam zaćmienie po wczorajszym dniu albo jestem ślepy gdzie i jak się naprawia konkretny element?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.