Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, rah napisał:

Może niedokładnie się wyraziłem, kupiłem  Spintires Mudrunner American W.E. na PS4 a jak zaskoczy to następny będzie Snowrunner.

Na pewno zaskoczy.

Albo odrzuci i to na kilometr. Taka to gra !!!

W każdym razie miłej przygody  ;)

 

38 minut temu, Patricko napisał:

ale słychać że jest na wyższym biegu. PS4 Pro jak coś.

Patrz, a u mnie na "zwyklaku" cisza, jak bym szybowcem leciał. 

Żadnego wyższego biegu / no, chyba, że w grze :) /  Ocb?

Odnośnik do komentarza

Game poszkapił sprawę bo gry nie dało się zamówić, nie ma jej po prostu na stronie. No to zrobiłem order na Special Edition u konkurencji, za dwa dni gierka będzie u mnie. Co prawda po już po wolnym od pracy ale i po robocie znajdzie się czas na eksplorację Michigan i innych lokacji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie powiem, kusi :notbad: Pograłem trochę w Mudrunnera (dzięki Gejm Pass) i cholernie specyficzna to gierka, ale dziwnie odprężająca. Żadnych znaczników, npców marudzących nie wiadomo po co - droga, mapa, wyposażenie i zadania do wykonania. Prosty i skuteczny przepis na gierkę, choć trzeba przyznać, że bardzo niszowy.

Odnośnik do komentarza

Podekscytowałem się i już miałem kupować (uwielbiam takie klimaty), ale... widzę że jest ten sam problem co z poprzedniczką: problemy ze wsparciem dla kierownic. Na reddicie ludzie piszą że gra w ogóle nie współpracuje z kierownicami thrustmaster. Mają być jakieś update'y, ale póki co ja czekam. Nie rozumiem jak można wydać taką grę z taką fizyką i bez obsługi kierownic.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, ale tu oczywiście nie mogło być inaczej. 

 

Po około godzinie grania mogę napisać, że gra próbuje poprawić każdy aspekt poprzedniczki. Czuć, że to kontynuacja, ale jednocześnie czuć również coś nowego w samym prowadzeniu pojazdów. 

 

Świat gry to zupełnie inna liga. Rozbudowano dosłownie wszystko tym samym zachęcając do eksploracji. 

 

Krótko - jest co robić i już zacieram ręce. Oj będzie się działo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...