Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje piętno na krajobrazie odciska przyroda. Po burzy mapa wygląda inaczej. Na drodze leżą gałęzie, czasem całe drzewka. Ze ścian skalnych spadają głazy, leżą w coraz większej ilości na podłożu.

Generalnie deszcz Twój wróg. Nawet łatwa i dobrze znana ścieżka zmienia się w trakcie i po opadach w odmęty piekieł.

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze inny sposob na naprawe uszkodzonego pojazdu czy dotankowanie pustego baku. Wystarczy wsiasc do samochodu wcisnac gore na krzyzaku I z menu przeniesc sie do garazu. Samochod zostaje automatycznie naprawiony I zatankowany do pelna. Upraszcza to znacznie rozgrywke wzgledem Mudrunnera gdzie nie bylo innej opcji jak dostarczyc paliwo czy zestaw naprawczy osobiscie. 

Odnośnik do komentarza

Są zadania, gdzie musisz naprawić auto na full i zatankować na full. Bez możliwości wejścia do niego. Opcja z powrotem z do garażu działa w przypadku znalezionych aut, te od zadań trzeba naprawiać w terenie i jeszcze holować do danego punktu na mapie. Także jest grubo jak trzeba ciągnąć cysternę i przyczepę przez las

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Coś zmaścili i gra jeszcze do mnie nie dotarła. Zapewne w poniedziałek będzie więc nadal muszę obejść się smakiem.

Ale mam pytanie, czy są jakieś nowe poboczne "questy" w stylu rozjeżdżania dyń i płoszenia ptaków klaksonem?

Klakson nic nie płoszy w tej części  :(

 

Odnośnik do komentarza

Gra się bardzo przyjemnie i dostosowywanie pojazdów faktycznie daje radę. Bałem się, że będzie w dużej mierze tylko wizualizacja, ale okazuje się, ze opony, zawieszenie itp. faktycznie wpływają na to jak się prowadzi pojazdy. 

 

Mam za sobą pewnie z 10h i cały czas coś robię i cały czas jestem na początku i podstawowa zabawa dopiero przede mną. Powoli usuwam przeszkody i zdobywam XP, aby ulepszyć ciężarówki i wreszcie zabrać się za prawdziwe zadania. Początek jest trochę mozolny, bo pojazdy i poziom, który posiadasz nie pozwalają ci na dużo. 

 

Gra w trybie co-op niestety do bani dla osób, które chcą razem wbijać pucharki, bo te za zadania główne zalicza tylko hostowi. Trochę słabo, bo w MudRunnerze była mega frajda z jazdy z partnerem a wpadający przy okazji trofea to była wisienka na torcie. 

 

Podobno multi ma również problem ze stabilnością. Ludzie na PSNProfiles piszą, ze zdarzają się zwiechy i inne błędy. 

 

Za to ja póki co samotnie nie doświadczyłem jeszcze żadnych błędów i powoli przyzwyczajam się do mechaniki i zarządzania w rozgrywce. 

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu kupiłem Spintiresa i zaskoczyło ale jak tu czytam wasze posty i widzę foty to już nie mogłem się powstrzymać i go sprzedałem, biorę  SnowRunnera. W poprzedniku zrobiłem 4 mapy na hardkorze.  Patrząc na foty i filmiki oraz zawartość to progres jest bardzo duży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem taki sam zamiar ale wchodzę tu i ,,cały plan w ...'' jak w Kilerze. Gdyby była jakaś szczątkowa fabuła łącząca obie części to bym skończył ale to po prostu ,,więcej, lepiej,ładniej ...'' więc odpuściłem.

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakaś możliwość sprawdzić jaki rodzaj haka potrzebujemy, żeby podpiąć daną przyczepę? Jednym z początkowych zadań jest zabranie 

 

Spoiler

przyczepy z plandeką boczną

 

i nie mogłem wczoraj na szybko znaleźć które auto się do tego nada. Oczywiście wszystkie 3, które posiadam nie były godne tego zadania :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, falcon87pl napisał:

które auto się do tego nada

 

Jeżeli podjechałeś jakimkolwiek dostępnym na tym etapie gry, ale dużym autem, to przyczepa musi pasować. Spróbuj dobrze dojechać pod zaczep, bo faktycznie czasem gra wyświetla błędny komunikat, że brak przyczepy do podłączenia. Natomiast naczepa podepnie się tylko pod siodło.

2 godziny temu, falcon87pl napisał:

3, które posiadam

GMC MH9500 masz na pewno. On spełniaxwymagania.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Jeżeli podjechałeś jakimkolwiek dostępnym na tym etapie gry, ale dużym autem, to przyczepa musi pasować. Spróbuj dobrze dojechać pod zaczep, bo faktycznie czasem gra wyświetla błędny komunikat, że brak przyczepy do podłączenia. Natomiast naczepa podepnie się tylko pod siodło.

GMC MH9500 masz na pewno. On spełniaxwymagania.

 

Dzieki! Faktycznie GMC ogarnal zadanie tylko musialem podjechac minimalnie blizej i pod innym katem :facepalm:

 

Wczesniej przyczepe podpialem bez zadnych problemow i ten komunikat mnie zmylil.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, rah napisał:

Parę dni temu kupiłem Spintiresa i zaskoczyło ale jak tu czytam wasze posty i widzę foty to już nie mogłem się powstrzymać i go sprzedałem, biorę  SnowRunnera. W poprzedniku zrobiłem 4 mapy na hardkorze.  Patrząc na foty i filmiki oraz zawartość to progres jest bardzo duży.

Może i progres jest, ale za(pipi)istości poprzednika nie ujmuje anj trochę. Ograłem jedną i gram w drugą i wiem, że nie miałbym żadnych oporów przed powrotem do MudRunnera. 

 

W MR praktycznie wszystkie drogi były obłocone. W SN mamy wiele "polnych" dróg, które są suche i nie ma na nich błota, więc też jedzie się szybciej. 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że misja "Naprawianko" powoli obrasta legendą i nawet youtuberzy łapią się na haczyk ;)

W spojla wrzucę ocb.

Spoiler

Trzeba znaleźć na odludziu konkretną fajną maszynę , naprawić,  zatankować  i sholować . Problem w dostępności do tej miejscówki i 

Spoiler

tym, że nie wystarczy ją naprawić i zatankować, ale nie wiadomo dlaczego każdy próbuje po naprawieniu do niej wsiąść i odjechać, a nie jest to możliwe i trzeba holować.

Sam lekko przykisiłem przy tym zadaniu, ale satysfakcja zostaje.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gra mi się po raz pierwszy wykrzaczyła i to zaraz po uruchomieniu na widoku mapy. Najpierw zwiecha, po chwili czarny ekran a po kolejnych kilku chwilach system analizował błąd dobre 30 sekund. W raporcie była informacja, że plik z błędem waży 1,6 GB. :shok: 

 

Nie wiem jak oni to zrobili, ale moje PS4Pro potrafi się zakrztusić jak wychodzę do menu konsoli po sesji. MudRunner w tej kwestii chodził jak złoto: czas od uruchomienia gry do rozpoczęcia właściwej rozgrywki to było około 8 sekund. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...