Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera we wtorek, zanim inPost się wyrobi to wcześniej raczej i tak nie dostanę.
No i chciałbym zaznaczyć, że sam fakt kupienia nic nie oznacza - najpierw muszę wrócić do MudRunnera, zaliczyć na 100%, a dopiero wtedy zerwę folię z następcy - mi się nie spieszy, nie mam ciśnienia, po prostu chciałem zagłosować portfelem i wesprzeć fajną markę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, za dużo tych gier ostatnio wyszło, a taki niby sezon ogórkowy - DOOM Eternal zostawiony na przedostatnim chapterze, bo wjechało RE3, to z kolei niedokończone, bo wyszło FF7R, a teraz ściągnąłem Stranded Deep, wyszedł Snowrunner, a jeszcze Daymare 1998 na dniach...
Przy takiej ilości to ja nic z tego nie skończę...

Odnośnik do komentarza

Pierwsze kontrakty wykonane. 

Gra ma nieco inny klimat, niż jej poprzednia część, to widać nawet po krótkiej rozgrywce.

Jest bardziej kolorowo, na pewno dużo ładniej. Dźwięki w grze to zawsze było mistrzostwo i tak zostało.

Zmieniła się nieco rozgrywka, doszły te zlecenia, kontrakty, od razu widać , że jest tego masa.

Dodam, że bardzo różnorodne. Już nie tylko jazda od punktu A do B i z powrotem.

Spoiler

Szukanie pojazdu, który zaginął w lasach, pomoc przy usuwaniu lawiny,  szukanie, a później wyławianie żurawiem z rzeki utraconego przez zleceniodawcę ładunku i prz itp.

Są sklepy - można tuningować pojazdy w wielu wariantach /silnik, skrzynia biegów, zawieszenie, koła, zderzaki, światła,  lakier/, kupować nowe auta, czy przyczepy docelowo pod charakter misji.

          No i mapy są tu znacząco większe od poprzedniczki. Ale sama mapa obszaru wydaje się mało czytelna. Może to kwestia przestawienia się po wielu godzinach gry w MudRunnera.

Generalnie gra daje odczucie pewnej surowości natury i świetnie umożliwia próby okiełznania jej,

a genialna fizyka znowu WYMIATA i naprawdę pomaga.

To bardzo trudna produkcja i już od pierwszych chwil wiesz, że będzie ciężko. Ale z bananem na ryju  odpalasz silnik i ciśniesz R2!

PS-Messages-20200426-130408.jpg

 

PS-Messages-20200426-130410.jpgI to jest kokpit!!! 

 

PS-Messages-20200426-130413.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Poczytałem wasze posty, obejrzałem trochę materiałów i kupiłem na promce wstępnie Spintires, jak podejdzie biorę się za SnowRunnera. Tak na marginesie oglądając materiały poczułem się trochę jak będąc dzieckiem siedziałem w piaskownicy i w wyobraźni jeździłem po wertepach tworząc przeszkody w piasku. Wygląda na spory skok w grafice i zawartość dużo większa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...