Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia TV takie same jak przy każdej innej gierce, a tylko od tego mnie tak ostatnio odrzuciło (kiedyś jeszcze w erze PS3 miałem podobny problem z BioShockiem). Wygooglałem i co ciekawe są wątki o tym na reddicie, więc chyba nie jestem jedyny. ;) Trzeba będzie kiedyś kupić drugi raz i wypróbować.
https://www.reddit.com/r/snowrunner/comments/ge6fxr/motion_sickness_from_this_game/

https://www.reddit.com/r/snowrunner/comments/gdzsc0/game_makes_me_motion_sick/

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, messer88 napisał:

ciekawe a inne gry z pojazdami też tak masz?

 

 

Nie, tylko SnowRunner. Wydaje mi się, że to wynika z tego, że trzeba się sporo nakręcić kamerą, żeby ogarnąć teren, przeszkody itp. W innych samochodówkach po prostu patrzysz przed siebie. 

 

23 minuty temu, Wooyek napisał:

Ja mam to samo np w doomie, we wszystkich unchartedach miałem, Battlefieldach, w nowym residencie to była jakaś kumulacja mdłości i bólu głowy, o dziwo w codach zero problemu. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale czasem to masakra jest. 

 

O własnie, w Uncharted 3 też tak miałem, ale lekko i chwilowo, więc udało mi się przejść. :D

 


Aha, wydaje mi się, że prócz odświeżania swoje może też robić wielkość ekranu - ja siedzę dość blisko (jakieś 1,5 - 2 metry) 43-calowego TV, więc jak się tam coś zacznie kręcić, to jest to na sporym obszarze widzenia. :D Pewnie na mniejszym ekranie komputerowym byłoby lepiej.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Brać tabletki na chorobę lokomocyjną, przed odpaleniem gierki o ciężarówkach. To dopiero

i m m e r s j a :obama:

A tak serio, to gierki które wymieniliście mają takie kiwające się kamery.  W  SR znowu wszystko pracuje i się buja od lewej do prawej. No nie zazdroszczę. 

Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim,

Ja również zacząłem taplać się w błocie. Operuję na dwóch mapach Michigan. Mam pytanie: wybieram z menu garaż (na drugiej mapie), przenosi mnie tam i wyjeżdżam jedną z posiadanych ciężarówek. Zakopuje się w błocie i teraz chciałby podjechać z misją ratunkową kolejnym truckiem, który stoi sobie czyściutki w garażu. Daje zmień pojazd i nic. Innymi słowy - jak wyciągnąć więcej niż jedno auto z garażu? Wiem o opcji "zachowaj auto" itd. ale z tym sobie nie mogę poradzić. Z góry dzięki.    

Odnośnik do komentarza

No właśnie to nie działa z opcją zachowaj i aktywacją. Jestem w garażu, wybieram pojazd i wyjeżdżam nim. Reszta stoi w garażu. Żeby wyjechać kolejnym autkiem, muszę używanym wjechać do garażu i wybrać inny. I znowu na mapie mam tylko ten, który aktualnie używam. Ja chce wyjechać jednym, zostawić go pod garażem, potem jakoś wywlec kolejny i kolejny...

 

PS. Dzięki za szybkie odpowiedzi!   

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Sejfo napisał:

Ja chce wyjechać jednym, zostawić go pod garażem, potem jakoś wywlec kolejny i kolejny...

 

wyjeżdżasz jednym, potem otwierasz mapę i tam się przenosisz do garażu i bierzesz drugie 

 

opcja zachowaj służy do transferu pojazdów między regionami 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, easye napisał:

A jaka ciężarówkę najlepiej zdobyć na pierwsze 50h w grze i Michigan? Teraz jeżdżę Fleestarem, ale może warto przejechać się gdzieś po coś jeszcze lepszego?

Tak. AZOV 64131.  Sprzedaj jakiegoś złoma z darmowego DLC, szybka podróż do Rosji, wchodzisz do sklepu i bierzesz tego kota :banderas:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, czeskimaster napisał:

AZOV ma tylko tą przewagę nad Tayga że może tylko głębiej wjechać w wodę? Czy są jeszcze inne ficzery?
 

 

Ma jeszcze jeden. Do Azova podepniesz mały dźwig i pakę (z burtami lub bez) na raz. Tayga niestety albo będzie miała samą pakę bez dźwigu albo dźwig z siodłem wysokim lub niskim na naczepy.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...