Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż dobrze że to koniec. Cieszę się że przynajmniej

Spoiler

jon sad face i rudy dostali happy ending. Zamieszkają razem gdzieś w chatce w dziczy. Dzieci z tego nie będzie ale wierzę że będą szczęśliwi.

Nie czekam na spin offy i obawiam się następnego zawodu na jesieni. Tym razem od netflixa :D

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, milan napisał:

Beka z tego recenzenta na ppe, pyta się dlaczego mur nie jest zburzony w ostatnim odcinku xD

No Jędrzeja czasamo ponosi xD 

9 godzin temu, sprite napisał:

Od Dextera i Lostów na pewno nie był gorszy.

Final był spoko w końcu było w nim czuć grę o tron. Polecam ostatni sezon House of Cards xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:reggie:

 

No kur.wens, wszystko od linijki, spodziewane i przewidywalne. Do tego pełne głupot. 

 

Było parę fajnych, w miarę zaskakujących patentów jak spalenie tronu przez smoka czy wysłanie Jona na północ. 



 

Przy scenie jak Tyrion odkopuje rodzeństwo można się było wzruszyć. Muzyka w scenie jak Jon sadzi kosę Dance ciareczki. Ale reszta bez emocji. 

 

W ogóle nie kumam przeskoku czasowego między zabiciem Danki a sądem nad Tyrionem. Nieskalani mają w rękach stolicę i robią okrągły stół z innymi lordami? I zamiast powiesić Jona za jaja to go sobie trzymają i czekają na nowego króla? :dafuq:

 

I nikt się ku.rwa nie zająknie, że Jon jest Targaryenem jak wybierają króla? To komu Varys słał listy? Do Bravo Girl? 

 

Doceniam za to fanserwis z Duchem. 

 

 

Spinoffy niemal pewne i mimo, że Arya to takie 4/10 z ryja to mógłby być najciekawszy serial. 

 

Było, minęło, można było lepiej, no ale mamy to co mamy. 

Odnośnik do komentarza

Już po.

 

Spoiler

Nie było AŻ TAK ŹLE. Patrząc na piąty odcinek myslałem, że będzie jakiś disney a później time warp do przodu i syn blondyny i janka bedzie jakims (pipi)kiem bo matka daun a ojciec podnóżek mamusi walą na oślep i wesolo się ruchaja do końca ich dni, smok sobie znajdzie smoczyce i będzie hodowla smoków (można wymyślać dalej).

 

A tak w miare wybrneli z głupot poprzedniego odcinka, grażyna umarła na szczęście, dlatego aż tak w czolo się nie musiałem pacnąć po tym co zobaczyłem później. Kaleka na wózku zostaje królem, sansa wydymała wszystkich, a arya bawi się w nowego Edwarda Kenwaya i będzie piratem co podbija nowe tereny na mapie ubisoftu. 

 

Moja ocena to:

 

:dynia: /10

 

A prequel i tak obejrze.

 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

ehh tak na chłodno to powiem szczerze, że jednak był to bardzo głupi i zły odcinek

 

-scena ze stopieniem tronu, ja yebie ten smok MA ŚWIADOMOŚĆ XDDD?

-narady nad wyborem króla (tylko moment z Edmurem w sumie całkiem śmieszny pozytywnie,  a tak to o boże, jeszcze ten gruby z wykładem o demokracji)

-gruby ogłaszający tytuł ksiażki, o boże nieeeee, bardzo SUBTELNIE

-obrady władz 7 królestw (kaleka, oszust, karzeł który od 2 sezonów jest debilem, gruby - sssssuper partia kur,wo)

-żenada z robakiem, kim ty jesteś pajacu? a nawet jeśli jesteż ważny to serio idziesz z karłem bez obstawy? ayyyy lamo

 

 

ciareczki/10

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rudiok napisał:

Bądź Sansą,

  Ukryj zawartość

miej za króla swojego brata z rodu Starków i mów, że ludzie Północy nie będą przed nikim klękać, po czym obwołaj się królową północy, przed którą lud Północy klęka...

 

 

:whyyy:

no teraz bran, a za x lat jakiś inny typek

a co wywalczyła autonomię to jej :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.