Skocz do zawartości

FIFA 20


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Voytec napisał:

Ronaldo na okładce - zarzuty o gwałt i usuwanie go z materiałów promocyjnych.

 

Neymar na okładce - zarzuty o gwałt i będzie usuwanie go z materiałów promocyjnych.

 

EA ma jakiegoś pecha czy ściąga go na piłkarzy? :D

Dobre części tylko z Messim na okładce :dunno:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, malin1976 napisał:

Wrócę jak mi się pes znudzi ale na dziś jaram się okienkiem transferowym , wywaliłem Hazarda z Chelsea , Ramsey;a z Arsenalu , Kompanego z City i innych i czekam na nowe twarze :) Gram offline oczywiście i jedynie 20 zespołami Premierleague .


Dzieki za info. 

Odnośnik do komentarza

dopóki nie wyjdzie nowa generacja, można obie piłki olać ciepłym kałem. na 19 stkę skusiłem się dopiero miesiąc temu, wygrałem wszystkie pucharki w sezonach z każdej ligi szybciej niż kiedykolwiek, bo jest nieco łatwiej nie dać się oszukać głupkowatemu gameplayowi i sprzedałem. W sumie powinno się 19 stkę za 10 zł do 18 stki dodawać

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Poczekam aż gra wyjdzie za nim coś wypowiem się, nie raz EA reklamowało ze to game-changer nowości itp,itd a i tak zawsze coś psuja ze się nie da grac, co teraz finese strzały OP? główki będą OP? pace będzie OP? balans jakiś w grze to się dopiero pokazuje po 5-6 patchach 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

No zaje.bisty był balans w PESie 6 w którym Inter wszystko rozpyerdalał z Adriano na czele :rotfl:

 

No. Juventus ich niszczyl :yao: spytaj Raulosa. Jedyny rywal z którym zawsze mialem problem. 

 

Nie wiem bartiz ja ino Del Piero - Amauri. Nie znam toresow i ronaldow. Tymi grali tylko cepy, tak jak cepy w pes6 Interem. Ale egelancko się ich wyjasnialo. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

 

47 minut temu, Moldar napisał:

Jeden zespół na setki ich mocno nie zaboli zwłaszcza, że wszyscy zawodnicy będą w fut.

 

Dokładnie, dramy wielkiej nie będzie bo zawodnicy będą dostępni w FUT. Gdyby nie byli to zgadzam się cios byłby duży, ale głównie przez jednego zawodnika, który wiadomo co znaczy w karciance.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...