Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym pomysłem przy sprzedaży rzeczy na allegro jest męczenie kupującego o to, żeby dał znać czy przesyłka doszła i czy wszystko jest w porządku. Jeżeli odpisze, że "tak, gra doszła i działa dziękuje za transakcję mam nadzieję że pieniążki doszły" to mamy w rękach bardzo solidny argument. Na podstawie takiego maila wiemy, że kupujący rzecz zbadał, stwierdził, że nie ma wad ukrytych i wszystko jest z nią w porządku. Wtedy wszelkie zwroty gierek po 3 miesiącach "bo porysowana" może sobie wsadzić w du,pę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dużo nabazgraliście od wczoraj, nie chce mi się czytać.

 

Ogólnie karta jest nowa, ale nie mam dowodu zakupu, zatem kupujący nie będzie miał jak reklamować, ja osobiście bym mógł, po znajomości, oddać na serwis dlatego też nie robiłem problemu temu gościowi, nie działa - niech odsyła, ja sobie ją naprawię. 

 

Sprawa się jednak wyjaśniła, przed chwilą dostałem od niego maila:

 

 

Witam karta zostaje jednak u mnie bo jest sprawna okzaało sie ze jest nie do konca wpieta w port po ponownym zamontowaniu jest wszystko ok. za zawracanie glowy bardzo przepraszam i pozdrawiam.

 

Kamień z serca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, pogrzebalem w biosie, zrobiłem w dwóch opcjach "enabled" i wykryło. Przez winde skonfuigurowałem dysk, tylko nie wiem czy dobrze ;]

Przez "zarządzanie" dodałem dysk klikając wszystko jako domyślne, takze chyba nic nie spieprzyłem? 

 

Dzis instaluję pakiet Adobe i jak będzie śmigał szybko to uznam, ze wszystko gra.

Odnośnik do komentarza

dzieki za wyjaśnienie.

 

---

 

tym razem padło na skaner (canon lide 110)  Działał ponad rok bez zająkniecia, teraz jak uruchamiam, to "jedzie" do polowy/końca i sie ksztusi, obrazu uzyskać nie mogę i trzeba resetować urządzenie. Niestety, na 20 prób raz może się udalo zeskanowac cos. Zainstalowałem sterowniki z strony producenta i du,pa. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

pamiętacie moją przygodę ze sprzedaną kartą? :) znowu się ten typ odezwał:

 

 

Witam niestety z kartą są znowu te same problemy co pisałem ostatnio nie miałem czasu ostatnio grać ale od 2 dni karta znowu wyrzuca z gier. Więc jestem zmuszony odesłać Panu kartę. Proszę o jak najszybszą odp. Pozdrawiam

 

szczerze mówiąc to nie wiem co mam zrobić. Wcześniej napisał, że źle podpiął a teraz pisze, że znowu karta nie działa. Co forumek radzi?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To co ty, kupiłeś kartę bez gwarancji? O (pipi).

 

Pisałem Ci już wcześniej co możesz zrobić w wypadku gdy zgodzisz się na odesłanie karty. W skrócie, pieniędzy nie oddajesz póki nie przetestujesz karty.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Trochę głupie pytanie ale w temacie nie siedzę od lat bo grywam  w podroży na laptopie i konsolach. Teraz jednak mam przez święta złożyć domowego pieca.

Mam do wyboru  którą z tych kart graficznych Karta graficzna Gigabyte GTX 970 4GB 256 Bit) 2xDVI, HDMI 3xDP (GV-N970IXOC-4GD)

Karta graficzna Gainward GeForce GTX 980 Phantom, 4GB GDDR5 (256 Bit), miniHDMI, DVI, 3x mDP (426018336-3378)

 

Opłaca brać się tego GTX980?  Jest droższy o jakieś 700 zeta. Chodzi mi głownie o to czy jest on o tyle lepszy że nie będę musiał go wymieniać na coś innego w perspektywie najbliższych 3 lat. Z tego co rozumiem to piec będzie służył głównie do streamowania gier na tv przez Steam link.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...