Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdole, w sobotę odbieram obudowę z chłodzeniem i w tygodniu powoli składam gada wkładając jeszcze na jakiś czas ze starego kompa HD7870. Poczekam jak ceny wrócą do normalności i się weźmie 3060ti albo 3070.

 

Ktoś tu pamiętam pracował w jakimś elektromarkecie, ciekawe czy dostaną swoje sztuki na dzisiaj i w jakich cenach je wystawią. Podobno za dwa tyg ma wjechać większa ilość właśnie 3060

Odnośnik do komentarza

Katalog dla tej karty nie miał być w granicach 1200-1300 zł? 

15 minut temu, teddy napisał:

Dobrze ze krypto zaczyna leciec na pysk. Mam nadzieje ze wszyscy koparkowicze umoczą dobry hajs

 

Też mam madzieje ,że to krypto w końcu poleci na pysk i przestanie psuć rynek giereczkowa. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Jakie jest MSRP 3060Ti? Zwczoraj widziałem pokaz DigitialFoundry i tak patrzę, że taka karta spokojnie da 1440p/60 do końca generacji. Kurcze, naprawdę niczego sobie.

 

400 dolców ale moim zdaniem za mało pamięci aby komfortowało grało się do końca generacji. Chyba ,że w WoWa na kolejne 7 lat ;p 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

No 8GB VRAMu to może być mało, ale zauważyłem, że nawet obniżenie tekstur z ultra na high potrafi zwonić 25% pamięci w moim GTX 1060. No ciekawie ta 3060Ti wygląda, a z czasem spadnie z ceny. Z resztą, na razie to jestem na etapie zmiany CPU i RAMu na coś co nie powoduje wymiotów w 2021, do tego czasu wystarczy smok.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, teddy napisał:

329$ wiec stawialbym ze u nas raczej 1500zl

Taka była cena w PLN na stronie nvidi u nas realne było 1700-1800 gdyby nie krypto

 

@Paolo de Vesir w grudniu najtańsza 3060Ti stała 2049zł Eagle od Gigabyta.

Było kurwa ją brać a nie czekać :sapek:

 

Jak wychodziła 3070 to nie wiedziałem że będę zmuszony składać nowego kompa :/

Odnośnik do komentarza

Ktoś z was nie ma tam zbunkrowanej jakieś grafiki typu rx 470 czy 570 sprawną w rozsądnych pieniądzach do sprzedania?

 

Komp złożony ale to moje HD7870 ze starego przy R5 3600 sie w pyry nadaje choć zauważyłem w niektórych starych grach lekkiego boosta :)

 

Potrzebuje na przetrwanie do czasu powrotu do normalności z cenami kart :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...