Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, po konfie MS. 

 

Czas zapomnieć o konsolach. 

 

Z młodym ogarniemy sety, zapraszam na PW. Będzie przyszłościowo, wiatraki i trzaski będą słyszalne z piwnicy. 

Chyba, że ktoś chce rzucić 7k i za pół  roku grać na medium, bo "16GB starczy na długo" nie starczy. To wtedy PurePC, YT i ten temat.

 

 

 

:newell:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, iluck85 napisał:

Dobra, po konfie MS. 

 

Czas zapomnieć o konsolach. 

 

Z młodym ogarniemy sety, zapraszam na PW. Będzie przyszłościowo, wiatraki i trzaski będą słyszalne z piwnicy. 

Chyba, że ktoś chce rzucić 7k i za pół  roku grać na medium, bo "16GB starczy na długo" nie starczy. To wtedy PurePC, YT i ten temat.

 

 

 

:newell:

 

 

Odnośnik do komentarza

Oby tylko nvidia nie wyczula pisma nosem i nas za mocno nie wyruchala. Nie ma ani jednego tytulu ktory by mnie sklanial do kupna ktorejkolwiek z konsol. Mam nadzieje ze za jakies 6-8k da sie zlozyc sensowna bude ktora zaora oba sprzety przez wiekszosc generacji, do tego dorzuci sie pewnie ps5 jak zaczna pojawiac sie jakies warte uwagi exy i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, teddy napisał:

Oby tylko nvidia nie wyczula pisma nosem i nas za mocno nie wyruchala. Nie ma ani jednego tytulu ktory by mnie sklanial do kupna ktorejkolwiek z konsol. Mam nadzieje ze za jakies 6-8k da sie zlozyc sensowna bude ktora zaora oba sprzety przez wiekszosc generacji, do tego dorzuci sie pewnie ps5 jak zaczna pojawiac sie jakies warte uwagi exy i tyle.

to samo na razie zostawiam sobie switcha i xbox one x. Z tym że xboxa pozbędę się w okolicy cyberpunka jak już bede miał nowy pc. Więc przez najbliższe dwa lata kombo pc i switch a potem pewnie ps5 jak coś wyjdzie. Bo na razie pusto na horyzoncie poza multiplatformami które ogram na pc. A na pc nowy total war, baldurs gate 3, pathfinder 2 :banderas:

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej ze przyszlosc PC wyglada naprawde dobrze. Juz ta generacja byla swietna a kolejna wyglada jeszcze lepiej. MS bedzie pompowal kase w GP i na bank beda sie tam pojawiac coraz lepsze tytuly. Beton w sony kruszeje i moze na nowej generacji ich gierki beda wychodzily coraz czesciej na PC. Nawet jezeli bedzie to z opoznieniem to i tak super bo nie ogrywam wszystkiego na biezaco. Do tego wsteczna i starsze gierki za 4pak browara ktore staja sie praktycznie remasterami po poprzesuwaniu suwakow :banderas:

 

Ogolnie to bardzo podoba mi sie obecna polityka ze PC to nie jest ich bezposredni konkurent i mozna spokojnie wydawac na niego swoje "exy". Jeszcze gdyby tylko nintendo sie przelamalo ale na to nie licze xD

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, teddy napisał:

Ogolnie to bardzo podoba mi sie obecna polityka ze PC to nie jest ich bezposredni konkurent i mozna spokojnie wydawac na niego swoje "exy". Jeszcze gdyby tylko nintendo sie przelamalo ale na to nie licze xD

 

 W ogóle jest fajne rozłożenie sił na rynku obecnie: bezpośrednio konkurują ze sobą Sony i MS chociaż żadna nie jest kopią tej drugiej, Nintendo wciąż gra przenośnie, a PC spija śmietankę. Nie ukrywam, że chociaż PC nie będzie moją główną platofrmą do grania tak już rozglądam się za upgradem mobasa i CPU pod następną generację. :fsg:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, teddy napisał:

Oby tylko nvidia nie wyczula pisma nosem i nas za mocno nie wyruchala. Nie ma ani jednego tytulu ktory by mnie sklanial do kupna ktorejkolwiek z konsol. Mam nadzieje ze za jakies 6-8k da sie zlozyc sensowna bude ktora zaora oba sprzety przez wiekszosc generacji, do tego dorzuci sie pewnie ps5 jak zaczna pojawiac sie jakies warte uwagi exy i tyle.


 

a masz monitor? Za 8k złożysz i wsadzisz 2080 super który kosztuje ponad 3. Ja na karcie przyoszczędziłem na dzień dzisiejszy, ale jakbym nie brał monitora, miałbym RTX 2080 super.

Czekam na ceny RTX3000

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, teddy napisał:

Tym bardziej ze przyszlosc PC wyglada naprawde dobrze. Juz ta generacja byla swietna a kolejna wyglada jeszcze lepiej. MS bedzie pompowal kase w GP i na bank beda sie tam pojawiac coraz lepsze tytuly. Beton w sony kruszeje i moze na nowej generacji ich gierki beda wychodzily coraz czesciej na PC. Nawet jezeli bedzie to z opoznieniem to i tak super bo nie ogrywam wszystkiego na biezaco. Do tego wsteczna i starsze gierki za 4pak browara ktore staja sie praktycznie remasterami po poprzesuwaniu suwakow :banderas:

 

Ogolnie to bardzo podoba mi sie obecna polityka ze PC to nie jest ich bezposredni konkurent i mozna spokojnie wydawac na niego swoje "exy". Jeszcze gdyby tylko nintendo sie przelamalo ale na to nie licze xD

nie zapominajmy o braku haraczu za granie online xd

Odnośnik do komentarza

Przyjemnie się patrzy jak konsolomaniaki kupują PC raz po raz.

No ale nie oszukujmy się, gdzie indziej doświadczyć splendoru 144Hz, laga 1ms, detali i efektów ULTRA, przy tym ciszy i chłodu pięknego AiO.

Nie zapomnijcie o dobrych monitorach. 16:9 imo przeżytek. 21:9 z dobrymi ficzerami gamingowymi to przyszłość.

Nieposkromiona moc waszych PC zamiast tak:

Unlimited_Power_Banner.jpg

 

Będzie wyglądała tak:

b0d.jpg

 

Polecam. Jak się zobaczy gierkę dostosowaną do takiego formatu to nie ma powrotu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...