Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry moment żeby pozbyć się części albo całej budy. Widzę ,że swoją budę mógłbym sprzedać za 4000-4500 a półtora roku temu złożenie kosztowało mnie 4300. Nie wliczam dodatkowych dysków które dokupiłem z czasem. A co ciekawe za 5000 zł można już kupić laptopa z RTX 3060, chyba kupno tych kosiarek nigdy nie było tak bardzo opłacalne. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
43 minuty temu, Czoperrr napisał:

Da się teraz złożyć kompa do grania przez kilka najbliższy lat za 5-6 tysięcy czy raczej nierealne biorąc pod uwagę sytuacje na rynku kart graficznych?

 

Składanie teraz kompa jest niestety pozbawione sensu. Chyba ,że komuś siano się przelewa i ma wywalone na koszta. 

 

21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Akurat nie ma obecnie lepszego sposobu na ogrywanie gier z Xboxa niż XSX. :dunno: 

 

Dobry PCet. 

Odnośnik do komentarza

Tylko że krypto to tylko jeden z powodów większego zapotrzebowania na podzespoły. Jak sytuacja z covidem się ustabilizuje i będzie mniej ludzi na nauce/pracy zdalnej to może będzie jakieś zmniejszenie cen. Tak jak było załamanie kryptowalut w połowie 2018 tak jest szansa że za pół roku będzie powrót do szkół i biur i okaże się że w jednym mieszkaniu nie potrzebne są 4 komputery.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem nowy dysk i z tego co pamiętam instalacja przy HDD to była lepiej zrobiona. Wkładałeś dysk i działał jesli był wcześniej sformatowany a jak nie to szybki format z poziomu windowsa. A teraz musiałem szukać w google dlaczego nie widzę SSD i okazało się ,że muszę go zainstalować jeszcze. No ale mam wiedzę z sprzed 15 lat więc może mnie pamięć zawodzi. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
On 4/21/2021 at 4:51 AM, Ukukuki said:

Kupiłem nowy dysk i z tego co pamiętam instalacja przy HDD to była lepiej zrobiona. Wkładałeś dysk i działał jesli był wcześniej sformatowany a jak nie to szybki format z poziomu windowsa. A teraz musiałem szukać w google dlaczego nie widzę SSD i okazało się ,że muszę go zainstalować jeszcze. No ale mam wiedzę z sprzed 15 lat więc może mnie pamięć zawodzi. 

 

Ani Nvme ani SSD nigdy nie musiałem instalować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...