Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Ściąga mi się najnowsza aktualka ok 13 GB. Wiadomo co wnosi? 
Nie wiem czy to efekt lockdownu i związanej z tym pracy zdalnej wielu osób. Patch ściąga mi się z zawrotną prędkością ok 5MB/sek:frog:

Wraca tryb z Shipment/Shot house. Nowe zlecenie w BR, gdzie wszyscy z gry polują na Ciebie, w nagrodę zmarli kompanii zostają wskrzeszeni.

Można już wyrzucać bronię (jak kase czy plyty).
Z odpowiednim przedmiotem mozna miec 8 plyt pancerza.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

znowu zyebali bo musialem sciągnać dodatkową paczkę 18,4GB którą nota bene już posiadam. 

 

Dziwi mnie ten zabieg, bo wygląda na to, że gra jest podzielona na pakiety, sklejona w całość i jak jeden pakiet zależy od drugiego w patchu, to konsola stwierdza, że masz "starą wersję paczki" i sciąga wszystko od nowa.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, oFi napisał:

znowu zyebali bo musialem sciągnać dodatkową paczkę 18,4GB którą nota bene już posiadam. 

 

Dziwi mnie ten zabieg, bo wygląda na to, że gra jest podzielona na pakiety, sklejona w całość i jak jeden pakiet zależy od drugiego w patchu, to konsola stwierdza, że masz "starą wersję paczki" i sciąga wszystko od nowa.

No też tak właśnie patrzę, że mam coś do pobrania. Korwa, tyle zespołów robi tą grę już tyle lat i dalej wuja ogarniają:facepalm:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, McDrive napisał:

No też tak właśnie patrzę, że mam coś do pobrania. Korwa, tyle zespołów robi tą grę już tyle lat i dalej wuja ogarniają:facepalm:

 

Pewnie wymaga to dodatkowego nakładu pracy i czasu by ogarnąć kompilację między paczkami, bo widać, że stwierdzili by tego nie łatać.

 

"NIECH SOBIE ZASSĄ Z CHMURY DODATKOWE 18,4GB, BO NAM SIE NIE CHCE"

 

:mevek:

Odnośnik do komentarza

Nie dobrze dzieje sie z ta gra... Gralem wczoraj pare godzin w Warzone i po jakims czasie grania we trzech mielismy straszne lagi praktycznie w kazdym meczu, a jakby tego bylo malo to z dzwiekiem sie cos sypalo i w trakcie meczu przestawalismy sie slyszec i to w kilku meczach tak bylo, ehh takie granie to tylko frustruje :/

Odnośnik do komentarza

Akimbo w rewolwerach wymaga w sumie 15 killi. Zrobiłem ich 150 żeby to (pipi) zaliczyło. Po prostu dramat. Żadne restarty ani nic nie pomagało. To samo miałem z ramem żeby go odblokować. Zaliczało co 3 mecz. W tak niedopracowane (pipi) w życiu nie grałem. Gra jest na rynku pół roku i nikt błędów nie naprawia, a nawet jeśli coś naprawią, to przy okazji stworzą 10 innych problemów. :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...