Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

To co mnie ostatnio wkurza to lag na sterowaniu. Mam male opóźnienie i praktycznie nie da sie grac, ani w multi ani warzone, pomimo trybu gry w tv, nawet bez HDR. 

Innym razem w kolejnym dniu np. odpalam i jest żyleta. 

Co ciekawe to nawet nie wina twórców gry. Zauważyłem że w momencie gdy chodzę po kafelkach w menu konsoli i czuje lekkie opóźnienie nawet w menusach to jest równoznaczne ze w samej grze będzie tak samo. 

 

Ma ktoś coś podobnego na koksie? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

To co mnie ostatnio wkurza to lag na sterowaniu. Mam male opóźnienie i praktycznie nie da sie grac, ani w multi ani warzone, pomimo trybu gry w tv, nawet bez HDR. 

Innym razem w kolejnym dniu np. odpalam i jest żyleta. 

Co ciekawe to nawet nie wina twórców gry. Zauważyłem że w momencie gdy chodzę po kafelkach w menu konsoli i czuje lekkie opóźnienie nawet w menusach to jest równoznaczne ze w samej grze będzie tak samo. 

 

Ma ktoś coś podobnego na koksie? 

Gram tylko Warzone(XoX) i mam podobne obserwacje a party laguje znacznie częściej niż solo.

 

Dodatkowo od jakiegoś czasu u mnie i u znajomego z którym najczęściej gram pierwsza animacja wyjęcia czujnika pulsu = dwusekundowy lag i kikumetrowy teleport.Dochodzi do tego,że profilaktycznie wyciągamy czujniki tuż po dropie żeby mieć tą animację za sobą,bo zdarzyło się już że ten błąd kosztował nas to utratę życia.Opóznienie występuje od niedawna,wcześniej tego nie było.

Odnośnik do komentarza

To tez widać gdy poruszam prawą gałą. Celownik po prostu pływa. 

 

Jakbym włączył wszystkie ulepszenia w tv to już w ogóle byłby dramat. 

 

Może być zależne od serwerów ale ja to widzę również w menu konsoli. Gdy śmiga gierka chodzi jak trzeba a gdy jest lag w konsoli to identycznie dzieje się w samej grze. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, _Red_ napisał:

Czy ta gra to jakis unikat czy co, ze ponadroczna produkcja chodzi po 239zl uzywka, a 270 nowa na allegro? o_O

Nikt tego nie sprzedaje, bo obecnie to najlepsze multi. Fenomenalny gunplay, dużo trybów gry, uzależniający Battle Pass itd itp. Ale faktem jest też to , że Modern Warfare w swojej kategorii, nie ma  żadnej konkurencji. 

I wygląda na to, że mieć nie będzie. BFa nie ma, COD 2020 o ile w ogóle wyjdzie, to będzie spyerdolony na maxa, R6 to inny typ gry. Dlatego ludziom zostaje Modern Warfare.  

 

 

 

Edytowane przez Hubert249
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Nikt tego nie sprzedaje, bo obecnie to najlepsze multi. Fenomenalny gunplay, dużo trybów gry, uzależniający Battle Pass itd itp. Ale faktem jest też to , że Modern Warfare w swojej kategorii, nie ma  żadnej konkurencji. 
I wygląda na to, że mieć nie będzie. BFa nie ma, COD 2020 o ile w ogóle wyjdzie, to będzie spyerdolony na maxa, R6 to inny typ gry. Dlatego ludziom zostaje Modern Warfare.  
 
 
 
Prawda, sama prawda i tylko prawda.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, kubson napisał:

jednak udalo mi sie zrobic caly karnet xd nastepnego battle passa nie kupuje, pomalu opuszczam MW, zrobie sobie odpoczynek przed nowym Black Opsem 

Ja już wolę ciągnąć dalej mw, bo to co czytam o nowym bo nie nastawiają mnie optymistycznie. Brak rusznikarza chociażby. Mw mnie tak rozpieścił jeśli chodzi o bronie, że nie chcę już zwykłego wyboru broni.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

 Cisnę odenem z termowizją albo CX60 z termowizją albo lunetą snajperską. 

Nie wiem po jaki wuj. Weź jakiś normalny celownik i przejścia do celowania będziesz miał szybsze. A łoić cię będą co kilka dobrych meczy, bo sbmm dowali ci takich przeciwników żebyś miał jak najtrudniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, McDrive napisał:

Nie wiem po jaki wuj. Weź jakiś normalny celownik i przejścia do celowania będziesz miał szybsze. A łoić cię będą co kilka dobrych meczy, bo sbmm dowali ci takich przeciwników żebyś miał jak najtrudniej.

 

@iluck85

  tylko Mini Reflex z czerwoną kropką Panie Kolego. 

A na początku, to serdecznie polecam Kilo 141 z Monolith supressor + comando forgrip + no stock +  bodajże  drugą lufę i właśnie mini reflex w roli celownika. 

Edytowane przez Hubert249
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wywaliłem te snajperskie lunety, bo i tak rozrzut spory w karabinie, a ten na ciepło ciała faktycznie zwalnIa. Dałem zwykły i jakoś dynamika się zrobiła większa. Od razu byłem w 1 trójce. Dzieki

 

Sprawdze dziś ten set. Oden już mam 66lvl, trochę bizonem latam i tym cx. Sprawdzę co tam podałeś.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Hubert249 napisał:

Ale czaicie, że kupując raz BP masz pienionszki na każdy kolejny? xD 

Ja to rozumiem, ale kurde nie będę wydawał złotówek żeby mieć kolorową broń w gierce xd Trzeba się szanować. 300 coinsów mi brakuje, więc jak mi się będzie chciało wbić setny level to sobie odblokuję tę guwna z których i tak nie będę korzystał. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, II KoBik II napisał:

Jak już dali Pudziana takiego to mogliby dogadać się z Dwaynem i dorzucić go jako nowy skin. Najlepiej taką z debiutu w Szybko Wściekli. Czepałbym w majtasy. 

Ale po co? Tej grze na pewno nie brakuje popularność a Johnson, to obecnie najlepiej zarabiający aktor. Takie siano, pompuje się w trakcie promocji gierki, przed jej wydaniem. A  nie teraz, kilka miesiecy przed premierą CoD 2020. 

 

E:

 

Większość BP jest jakaś taka .... czarna. Z jednej strony ma to swój urok, bo nie ma w  grze takich cyrków jak w R6 z drugiej jest dość monotonnie. Nagrody za 100 lvl porażka. 

Natomiast bardzo miło zaskoczyły mnie nowe mapy. Są dużo lepsze niż te z S4. 

Edytowane przez Hubert249
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.08.2020 o 02:34, Hubert249 napisał:

 

@iluck85

  tylko Mini Reflex z czerwoną kropką Panie Kolego. 

A na początku, to serdecznie polecam Kilo 141 z Monolith supressor + comando forgrip + no stock +  bodajże  drugą lufę i właśnie mini reflex w roli celownika. 

A mógłbyś podać te nazwy dodatków tak jak dokładnie są nazwane w języku polskim? Tak szczerze mówiąc to nie wiem czemu grasz po angielsku skoro jesteś Polakiem (ja mam tylko ustawione głosy angielskie).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.