Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Wooyek napisał:

Akimbo w rewolwerach wymaga w sumie 15 killi. Zrobiłem ich 150 żeby to (pipi) zaliczyło. Po prostu dramat. Żadne restarty ani nic nie pomagało. To samo miałem z ramem żeby go odblokować. Zaliczało co 3 mecz. W tak niedopracowane (pipi) w życiu nie grałem. Gra jest na rynku pół roku i nikt błędów nie naprawia, a nawet jeśli coś naprawią, to przy okazji stworzą 10 innych problemów. :yao:

 

Z aktualnych zyebanych rzeczy przez ostatni patch:

 

- lagi na większych mapach ( warzone to czasem festival lagow) 

- muzyka po meczu sie buguje (zapetlony dżingiel zwyciestwa/porazki) 

- egzekucję sie bardzo zbugowaly (teraz jeszcze rzadziej sie aktywują) 

- i to czekanie na mecz czasami moze trwać wieczność

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wooyek napisał:

Akimbo w rewolwerach wymaga w sumie 15 killi. Zrobiłem ich 150 żeby to (pipi) zaliczyło. Po prostu dramat. Żadne restarty ani nic nie pomagało. To samo miałem z ramem żeby go odblokować. Zaliczało co 3 mecz. W tak niedopracowane (pipi) w życiu nie grałem. Gra jest na rynku pół roku i nikt błędów nie naprawia, a nawet jeśli coś naprawią, to przy okazji stworzą 10 innych problemów. :yao:

Gra była naprawdę całkiem nieźle zoptymalizowana i prawie wolna od błędów. To ten ostatni patch wszystko dokumentnie spyerdolił:frog:

Odnośnik do komentarza

Prawda. Na szczescie udalo mi sie wbic Akimbo w Magnum i Renetti ale jakies 5h „gry” w nocy, ok 2h trwalo wczytywanie meczów, a często pod koniec ładowania wyskakiwał jakiś błąd z du.py o lobby i wtedy od nowa. Dziś rano było już dużo lepiej. Jedyny plus tego weekendu 2x exp jest taki, że udało mi sie wymaksowac wlasnie magnum, renetti i sks.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj łączyło już nieco lepiej niż w poprzednich dniach. Widać, że coś gmerali przy ustawieniu serwerów, choć żadnej nowej aktualizacji nie było. Aby jednak nie było zbyt różowo to jednego blueprinta broni już chyba nigdy nie zdobędę, bo się osiągnięcie zbugowało. Tam trzeba zabić 10 osób poprzez walkę wręcz korzystając z atutu Walka Wręcz. U mnie stanęło na 5/10 i dalej ni chuya :( 

Odnośnik do komentarza
Wczoraj łączyło już nieco lepiej niż w poprzednich dniach. Widać, że coś gmerali przy ustawieniu serwerów, choć żadnej nowej aktualizacji nie było. Aby jednak nie było zbyt różowo to jednego blueprinta broni już chyba nigdy nie zdobędę, bo się osiągnięcie zbugowało. Tam trzeba zabić 10 osób poprzez walkę wręcz korzystając z atutu Walka Wręcz. U mnie stanęło na 5/10 i dalej ni chuya  

Może po nowym patchu Ci wpadnie. Swoją drogą powinna być aktualizacja jutro lub w czwartek.

Wcześniej nie zwracałem uwagi na złote bronie za bardzo ale od niedzieli tak się wkręciłem, że wbiłem Renetti, Ram-7 i dziś rano Grau. Jeszcze tylko Magnum, M4A1 i styka.
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Koleś88 napisał:


Może po nowym patchu Ci wpadnie. Swoją drogą powinna być aktualizacja jutro lub w czwartek.

Wcześniej nie zwracałem uwagi na złote bronie za bardzo ale od niedzieli tak się wkręciłem, że wbiłem Renetti, Ram-7 i dziś rano Grau. Jeszcze tylko Magnum, M4A1 i styka.

ja powoli robię Obsydiana i trochę to wygląda jak jakiś grind w gierce MMO :D

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Koleś88 napisał:

No mi się jakoś ten obsydian nie podoba. Jeszcze menu jak się wybiera wygląda w miarę ale w gierce szału nie ma. Może kiedyś się połaszę.

I tak ten obsydian wygląda lepiej jak platyna. Już chyba lepiej sobie złotą broń ustawić jak moja postać maszeruje na tamie. Platyna niewiele różni się od zwykłego tj początkowego layoutu :/ 

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie. 

 

Próbuję zrobić ostatni etap progresu  Uzi - magazynek  :"Uzi .41 AE 32 -round mags "- 3 "kill'e" z biodra w 5 meczach używając 50 clip mags. 

 

Nosz coś mnie chce trafić.  Gram 2 dni i nadal mam 4/5. Gra zlicza trafienia (a właściwie nie zlicza) kiedy i jak chce.  Restartowanie, zdjęcie celownika ( ponoć dobra metoda na reedicie:)), nic nie działa. 

 

Rozumiem, że mam próbować do skutku,  aż ta #%$&% gra łaskawie w końcu zliczy?

Edytowane przez Clyde
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Clyde napisał:

Witam Panowie. 

 

Próbuję zrobić ostatni etap progresu  Uzi - magazynek  :"Uzi .41 AE 32 -round mags "- 3 "kill'e" z biodra w 5 meczach używając 50 clip mags. 

 

Nosz coś mnie chce trafić.  Gram 2 dni i nadal mam 4/5. Gra zlicza trafienia (a właściwie nie zlicza) kiedy i jak chce.  Restartowanie, zdjęcie celownika ( ponoć dobra metoda na reedicie:)), nic nie działa. 

 

Rozumiem, że mam próbować do skutku,  aż ta #%$&% gra łaskawie w końcu zliczy?

Nic nie zrobisz, poza cierpliwym oczekiwaniem aż panowie z IW w końcu to załatają. Nie tylko Ty masz problemy. Opisałem swój podobny kłopot kilka postów wyżej. Ja to nawet zrobiłem tak, że zdjąłem wszystko z pukawki za wyjątkiem atutu szybkiej walki wręcz i...też doopa:sapek:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, falcon87pl napisał:

Jaka bron najlepiej wymaksowac na poczatek? 
 

Gralem  XRK M4 a teraz zaczynam MP5. 

Bardzo dobry wybór. 

Większość broni jest świetne jeśli odpowiednio je sobie ustawisz. 

Ale top 3 raczej się nie zmienia. MP5, Grau i M13 do tego dochodzą SKS, Kilo oraz M4. 

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Czezare napisał:

Nic nie zrobisz, poza cierpliwym oczekiwaniem aż panowie z IW w końcu to załatają. Nie tylko Ty masz problemy. Opisałem swój podobny kłopot kilka postów wyżej. Ja to nawet zrobiłem tak, że zdjąłem wszystko z pukawki za wyjątkiem atutu szybkiej walki wręcz i...też doopa:sapek:

 

Kuszę grinduje żeby zdobyć a dziś już licznik ponownie zero. Eh. 

Odnośnik do komentarza

"Kuszę grinduje żeby zdobyć a dziś już licznik ponownie zero. Eh. "

 

Najlepsze, że w moim przypadku trafienia z biodra zlicza jako takie , ponieważ odblokowują się skórki za te trafienia. Natomiast, nie zlicza ich w przypadku prób odblokowania poziomu przy grindzie UZI, o którym pisałem wcześniej.

 

Eh. Szkoda słów.

Edytowane przez Clyde
Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście wszystkie bronie które chciałem maksymalnie rozwinąć po stronie camo już dawno rozwinąłem tj snajpy, karabiny wyborowe (w tym kusza) i shotguny. Może jeszcze bym FAL-a pocisnął w IV-tym sezonie i obsydianował SKS-a. Gdybym jednak chciał to robić TERAZ przy tylu błędach polegających na nie zliczaniu tego czy tamtego zadania to bym sobie chyba w łeb strzelił:frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...