Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, easye napisał:

Panowie gdzie znajdę ten schemat za poprzedni sezon. Wyświetliło mi się nagroda injak zwykle nie mogę znaleźć xD

w zbrojowni, jeżeli dostałeś to powinien Ci sie zielony kwadracik pojawić. Chyba ze wbiłeś 155lvl ale go nie skończyłeś wtedy nie dostaniesz nagrody bo musisz jeszcze cale te kolo zapełnić na 155lvlu

 

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, jaro napisał:

rust jak rust było wiadomo ze to trochę większy shipment, ale ta druga nowa w magazynach to niezły rozpiernicz i kamperiada

No ta gra się dzieli na kampienie i kończeniem meczu przez czas z wynikiem 40:35 albo adhd pifpaf shipment/shoothouse/rust

 

A w searcha to mi się jakoś w tą grę nie chce grać, jak chce tego typu rozgrywkę to idę na R6 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jaro napisał:

w zbrojowni, jeżeli dostałeś to powinien Ci sie zielony kwadracik pojawić. Chyba ze wbiłeś 155lvl ale go nie skończyłeś wtedy nie dostaniesz nagrody bo musisz jeszcze cale te kolo zapełnić na 155lvlu

 

A to w tym problem, skończyłem na 120 levelu chyba.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, chris85 napisał:

Ja pomimo trzeciej instalacji ciągle nie mogę grać online na większości map. Wywala mi błąd dev error 6036 i gra się resetuje. 

Naciśnij przycisk start na padzie będąc na ikonce CoD-a i z rozwijalnej listwy wybierz "Zarządzaj grami i dodatkami" Usuń wszystkie dodatki i zainstaluj jeszcze raz. Może to pomoże?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Czezare napisał:

Naciśnij przycisk start na padzie będąc na ikonce CoD-a i z rozwijalnej listwy wybierz "Zarządzaj grami i dodatkami" Usuń wszystkie dodatki i zainstaluj jeszcze raz. Może to pomoże?

Stary ja trzy razy instalowałem to yebane 140GB.

Ale naprawiłem ten syf.

Najgorsze jest to, że od tygodnia spamuje gdzie się da, od oficjalniej strony po Twittera supportu i zero odzewu. Na stronce radzą, żeby  zresterowc konsolę xD zresterowc router xD  podpiąć konsole kablem do neta (mam) oraz zmienić ustawienia routera, ewentualnie skontakwotwać się z dostawcą xD.

Pomogła mi społeczność na YouTube, a nie ciapaci z supportu Activision. Jakoś tak z dupy wpisałem kod błędu i otworzyłem filmik w którym chłop nagrał taki sam komunikat jaki miałem, ktoś mu pomógł w komentarzach pod nim. 

Grę mam na płycie z Angielskiego Amazona 3xEng, a region w konsoli PL. 

Brakujący content zassysa się z polskiego sklepu, a gra odpala z angielskiej płyty. Po tym styczniowym patchu coś jej się poyebalo i na większości map wyrzucało mi dev error 6036. Usunąłem multi paczki, zmieniłem region na UK, zassałem je i na szczęście wszystko działa. Nie w(pipi)ia mnie ten błąd, zdarza się. W(pipi)iają mnie te dzbany z supportu, które mają w dupie ten problem. A zgłaszają go setki graczy. 

Odnośnik do komentarza

odpaliłem i zauważyłem że jest nowy tryb szukania - cod league. Włączam a tam 3 tryby, trzeba na nowo ustawiać bronie bo wiele rzeczy jest zablokowanych przez lige, no i do tego sam tryb jest normal a nie hardcore. Bez sensu? :/

 

Co do nowej mapy na hali z kontenerami to ograłem ją trochę w coopiku. Na początu trudno spoty wyczaić w S&D skąd przeciwnicy wyskakują, ale po 3-4 meczu już spokojnie otwieram tabele :cool: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, oFi napisał:

Miałem akcje żyćka, ale zabrakło trochę szczęścia

 

 

po wyłączeniu tabeli było 5ciu, no ale się podnieśli gdy zaczałem mordować ech :/  

Koniecznie musisz zagrać w Rainbow Six Siege. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, chris85 napisał:

Koniecznie musisz zagrać w Rainbow Six Siege. 

 

Grałem swego czasu sporo, nawet sobie platynke wbiłem z botami w singlu. Ale jakoś znudzia mi się po jakimś czasie po prostu (te same mapy i jednak wolniejsza troche rozgryka od takiego coda czy csa).

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...