Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi może wyjaśnić w jakich trybach można używać nagród za serię? Grałem wczoraj w Dominację i widziałem, że kolesie odpalali heli, radary, ale ja po killstreakach nie widziałem u siebie tych nagród. Czy trzeba coś jeszcze odblokować, żeby móc tego używać? 

W ogóle to mój pierwszy fps w multi od czasów B3 na ps3, więc bałem się, że będę lamił okrutnie. Na szczęście próg wejścia do CoDa jest dość niski i po kilkunastu rundach można już robić fajne akcje. Kiedyś grałem tylko w trybach hc, tutaj też spróbowałem no i gra się zdecydowanie lepiej, nie ma absurdów typu walisz komuś serie z pepeszy, a ten zdąży się odwrócić i zabić jednym strzałem w klate z pistoletu XD Od razu czuć, że faktycznie liczy się to kto pierwszy pociągnie za spust, gra wydaje się być bardziej "sprawiedliwa". Tryby z opcją "realizmu" też spoko.

Wczoraj, po dwóch dniach grania udawało mi się być 1 w kilku rundach, więc jakby ktoś miał podobne obawy do moich to niepotrzebnie :D 

 

 

 93813035_704350126976328_146758719401204

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, number_nine napisał:

No tyle to rozkminiłem. Chodzi o to, że w trakcie rozgrywki nie mogę ich użyć, próbuję rozwinąć menu na krzyżaku i nic. Dlatego zacząłem się zastanawiać czy nagrody działają w każdym trybie. 

no standardowo to masz w prawo na dpadzie. jezeli masz streaka to wysatrczy tylko raz nacisnac i on sie wlacza jak masz kilka nabitych to przytrzymujesz w prawo i wybierasz ktory chcesz odpalic, no ale warunek jeden musisz je mieć zdobyte.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, number_nine napisał:

No tyle to rozkminiłem. Chodzi o to, że w trakcie rozgrywki nie mogę ich użyć, próbuję rozwinąć menu na krzyżaku i nic. Dlatego zacząłem się zastanawiać czy nagrody działają w każdym trybie. 

 

jak nie masz kill streaków to prawdopodobnie ustawiłeś specjalizacje rozszerzone, które dają Ci nowe specjalizacje, ale wyłączają za to kill streaki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, oFi napisał:

 

jak nie masz kill streaków to prawdopodobnie ustawiłeś specjalizacje rozszerzone, które dają Ci nowe specjalizacje, ale wyłączają za to kill streaki.

 

chyba o to właśnie chodzi :) faktycznie przy tych dodatkowych atutach jest opcja wyłączenia ich, podejrzewam, że właśnie po to :D dzięki, dzisiaj to sprawdzę  

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, oFi napisał:

 

A sory, nie wiedziałem. zasugerowałem sie po prostu opisem tego (jest trochę nie jasny?). Sprawdziłem i rzeczywiście jest napisane, że będzie darmowy (bez karnetu)

Przecież wszystkie bronie i mapy są darmowe. Co ty od wczoraj masz tego CoDa?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Koleś88 napisał:

Pokaz swojego SKS? Faktycznie taki kozak? W Warzone tez sie sprawdza? Chyba zabiore sie za niego.

 

Ofi zapewne pisze o tym, ze trzeba kupić karnet, bez tego nie da rady go odblokować.

 

mam taki build

 

5cc5cede-f236-4ae2-baa7-6e6a48cfdb7d.PNG

 

używałbym do Warzone'a też gdyby nie niedobór amunicji do snajperki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...