Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2020 o 22:14, Wilk_Zly napisał:

Jeżeli czyta to niejaki DUDEK_PL to wiedz kolego, że zazdroszczę Ci cierpliwości.

 

Siedzieć na dupalu przez 5 min., aby "wszedł" Ci frag w celownik trzeba umieć. Chapeau :hi:

 

Jakbym miał CoD to bym pomyślał, że to do mnie. Ale musiałaby być jeszcze wzmianka o t-bagu. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, UberAdi napisał:

Ja byłem entuzjastycznie nastawiony do Warzone jednak po ograniu stwierdzam, że słabizna ten BR z dwóch powodów - bardzo niskiej jakości serwery z odświeżaniem 12 ticków oraz audio. Nie pamiętam shootera który miał tak niedokładny dźwięk. Strzały za rogiem często słychać z podobną głośnością jak strzały 200 metrów dalej.

Niby wydali to jako Beta więc będę miał oko na updaty ale na tą chwilę wole sobie zwykłe multi pyknąć.

to chyba nie grałeś w poprzedniego BR w codzie W blackout to była masakra z dźwiękiem, tutaj udźwiękowienie jest jedno z lepszych w grach tego typu

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, jaro napisał:

to chyba nie grałeś w poprzedniego BR w codzie W blackout to była masakra z dźwiękiem, tutaj udźwiękowienie jest jedno z lepszych w grach tego typu

Grałem mało ale pamiętam, że tez była lipa tylko trochę co innego było zepsute. Tutaj w MW same dźwięki które stworzyli są super, dźwięki wystrzałów np są mistrzowskie. Problemem jest ich dokładność w przestrzeni. Słysząc kroki i strzały ciężko jest powiedzieć gdzie znajduje się przeciwnik. Za rogiem, nad nami, 20 metrów dalej, 50 metrów dalej a może obok nas. Pod tym względem Warzone wypada najgorzej ze wszystkich dużych gier Battle Royale na rynku.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jaro napisał:

to chyba nie grałeś w poprzedniego BR w codzie W blackout to była masakra z dźwiękiem, tutaj udźwiękowienie jest jedno z lepszych w grach tego typu

 

tenor.gif?itemid=9271200

 

Zagraj w serie BF to się dowiesz co znaczy udźwiękowienie i dobre słuchawki

Edytowane przez SG1-ZIELU
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Moldar napisał:

Dźwięk jest dziwny, to samo z wystrzałami, nie idzie dobrze zlokalizować czy to blisko czy daleko.

po to masz radar, jak słyszysz strzały i widzisz kropki na mapie i na kompasie u góry to wiadomo ze max 200 metrów od Ciebie ktoś się tłucze, jak nic się nie pojawia to nie ma się czym przejmować bo strzały są gdzieś dalej niż 200 metrów

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu wieczorem chwila dla siebie. Odpalam ps4 , odpalam Warzone a tu lipa .... jakaś aktualizacja . No dobra przechodzę do zassania , myślę 5-10 min i popykam. A tu zonk, brak miejsca na dysku . Myślę jaki ciul , na dysku ponad 70 giga wolnego miejsca . Musiałem dwie gry usunąć by pobrac aktualizację , ktoś wie o co komon ?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, szymon@ napisał:

Wczoraj w końcu wieczorem chwila dla siebie. Odpalam ps4 , odpalam Warzone a tu lipa .... jakaś aktualizacja . No dobra przechodzę do zassania , myślę 5-10 min i popykam. A tu zonk, brak miejsca na dysku . Myślę jaki ciul , na dysku ponad 70 giga wolnego miejsca . Musiałem dwie gry usunąć by pobrac aktualizację , ktoś wie o co komon ?

Po ściągnięciu poprawki gra potrzebuje miejsce żeby się przekopiować od zera.

Odnośnik do komentarza

To niestety jest problem tego jak jest zaprojektowany system PS4, nie znam się na zawiłości technologicznej tego procesu ale to jak konsola przechowuje pliki powoduje, że musisz mieć co najmniej drugie tyle wolnego miejsca na dysku aby sciągnąć update. Pamietam, że to za czasów PS3 też był srogi problem jak chciałem sobie God of War Ascension sciągnać a posiadałem konsole z dyskiem 80 GB więc instalacja gry z PS+ nie była możliwa. 

 

Ale jak tak czytam to jakoś musieli się z tym uporać bo głownie problem występuje przy MW 

 

Cytat

This is a problem almost exclusively limited to Modern Warfare because most other games still utilize file copying but do not require the full size of the game on the designated storage for your console. For example, Monster Hunter World releases content updates frequently and never uses that tactic but still copies files. 

 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

Da się jakoś zmienić ten zyebany polski dubbing? Zmieniłem język konsoli na angielski i dalej słyszę to gunwo. Normalnie klimat mi uwaliło chyba o 99%. Co tu się oddubingowało? Kto robi takie rzeczy? Co to ma koorwa w ogóle być! Chce angielskie głosy!! Forumku pomóż bo tak się nie da grać :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Tryby w CoD zmieniają się w rozpizdce jak w kalejdoskopie. Nie wiem kiedy będzie następny update ze zmianami, ale ja gorąco chcę Wam polecić póki jeszcze jest strzelaninę 3 vs 3 na same snajperki. To uczucie, kiedy wynik jest 5 : 5, wszyscy w decydującej partii wybici, poza Tobą i ostatnim przeciwnikiem. Na domiar złego dostajesz strzała w tułów z Kar-a98, ale jeszcze żyjesz i ostatnim tchnieniem trafiasz adwersarza w dyńkę!:banderas:Ja tak miałem i za prawdę powiadam Wam, klamot mało mi z klatki piersiowej z emocji nie wyskoczył :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...