Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Słuchajta, powiedzta jak prawidłowo wykonać wykończenie w Multi? U mnie odbywa się to tak, że staję za plecami pacjenta, naciskam prawą gałkę od góry i zamiast animacji fatality mój operator niemal za każdym razem wyprowadza cios z kolby:frog:  Kilka razy weszło wykończonko, ale tak naprawdę nie wiem od czego to zależy, od odległości, od czegoś jeszcze?:dunno:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czezare napisał:

Słuchajta, powiedzta jak prawidłowo wykonać wykończenie w Multi? U mnie odbywa się to tak, że staję za plecami pacjenta, naciskam prawą gałkę od góry i zamiast animacji fatality mój operator niemal za każdym razem wyprowadza cios z kolby:frog:  Kilka razy weszło wykończonko, ale tak naprawdę nie wiem od czego to zależy, od odległości, od czegoś jeszcze?:dunno:

jak to do góry? Wciskasz prawą gajgę i animacja wskakuje.

 

Jak jestes zza daleko albo w biegu (lub przeciwnik lezy) to wtedy nie wchodzi

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tryby objective z randomami są niegrywalne, każdy ma w dupie latanie za celem skoro większość Kampi na fragi. W sumie to w tej grze mamy do wyboru albo bieganie adhd na trybach z mapami typu shipment/rust/shoothouse albo pozostałe czyli każdy sobie siedzi w swoim kącie i czeka aż jakiś frajer wybiegnie mu pod celownik xD tryby typu kill confirmed kończą się przez upływ czasu z wynikiem 40:30 bo nikt się nie rusza z miejsca.

Ehh powoli mi brakuje cierpliwości do tego typu gier, ale tu kamperstwo jest plagą plus mapy idealnie do tego przystosowane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale tragiczny jest multiplayer w tej grze w innych trybach niż S&D, próbowałem pograć w jakąś dominację czy sztab to znalezienie normalnej mapy graniczy z cudem a jak już się uda to odpala się gra 10v10 i zaraz zaczynają latać samoloty nad głowami, ekran się trzęsie, ale niesamowity kapsztal

Odnośnik do komentarza

Znajdzie sie tu jeden albo dwoch chetnych zeby pograc razem w tego battle rogala? Ja gram na PC na padzie, ale jest cross-play wiec platforma nie ma znaczenia, a gadac ze soba mozna chyba bezposrednio w samej grze nawet jesli gramy na roznych platformach? 

 

PS. Nie wiem czemu to jest takie glupie, ze trzeba czekac do samego konca gry zeby zaliczylo XP, dwa razy wyszedlem wczesniej bo zginalem i pomimo, ze bylo podsumowanie ile zdobylem XP to potem w glownym menu na tym kółku z postepem rangi w prawym gornym rogu w ogole mi nie dodalo tego XP...

Odnośnik do komentarza

Się pochwalę. Udało mi się wreszcie zdobyć wszystkie złote kamuflaże w Marksman Rifles i Sniper Rifles, a tym samym zdobyć platynowe camo na wszystkich tych broniach ;) Nie ukrywam, fhui czasu i zachodu mnie to kosztowało, ale przez to mój e-penis pogrubiał i wydłużył się :D Poleciało też na pysk ratio, bo pod koniec nie dbałem już o to, czy mnie ktoś za rogiem udupi tylko dbałem o to, żeby polować na podwójne kille np z kuszy, co uwierzcie mi na słowo, proste nie jest...

Po tych wielu godzinach spędzonych w tym niezrównanym Multi powoli odczuwam już jednak zmęczenie materiału. W zasadzie to chciałbym jeszcze splatynować shotguny .Gdyby nie ten nowo dodany VLK Rogue już bym to zrobił, bo brakowało mi naprawdę niewiele. Poza tym dokończę obecny sezon (mam 88lvl) i chyba będę się z gierką żegnał. Dla mnie to najlepszy CoD w historii. Tylko BO2 wcześniej równie mocno mnie wciągnął, choć biorąc pod uwagę czas poświęcony grze to MW2019 zdecydowanie o kilka długości prowadzi.

Odnośnik do komentarza

Platyna w shotgunach wpadła wczoraj. Sezon drugi zakończony (100lvl). Ranga wbita do 154 i mówiąc szczerze nie chce mi się nawet dobijać do max 155, po raz trzeci z resztą. Stopień nasycenia grą osiągnął takie rozmiary, że mam jej kompletnie dość i to na długo. Szczerze mówiąc to gdyby była taka możliwość to oddałbym pierwszemu chętnemu 1300 CP na następny sezon, których na pewno nie wykorzystam, gdyby tylko istniała taka możliwość.

Genialna gra, najlepszy CoD w historii, ale co za dużo to nie zdrowo...PASSS...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czezare napisał:

Platyna w shotgunach wpadła wczoraj. Sezon drugi zakończony (100lvl). Ranga wbita do 154 i mówiąc szczerze nie chce mi się nawet dobijać do max 155, po raz trzeci z resztą. Stopień nasycenia grą osiągnął takie rozmiary, że mam jej kompletnie dość i to na długo. Szczerze mówiąc to gdyby była taka możliwość to oddałbym pierwszemu chętnemu 1300 CP na następny sezon, których na pewno nie wykorzystam, gdyby tylko istniała taka możliwość.

Genialna gra, najlepszy CoD w historii, ale co za dużo to nie zdrowo...PASSS...

ciśnij w Warzone :D

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, jaro napisał:

ciśnij w Warzone :D

 

Nieeee. Warzone jest świetny, najlepszy batl rojal ze wszystkich jakie istnieją. Fajne patenty (Gułag!), ale już patrzeć na to nie mogę, tym bardziej,że na tej byczej mapie można znaleźć mapki z normalnego Multi jak np Vacant czy Atlas Superstore ;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Czezare napisał:

Nieeee. Warzone jest świetny, najlepszy batl rojal ze wszystkich jakie istnieją. Fajne patenty (Gułag!), ale już patrzeć na to nie mogę, tym bardziej,że na tej byczej mapie można znaleźć mapki z normalnego Multi jak np Vacant czy Atlas Superstore ;) 

No cała mapa to zlepek z innych istniejących lub mających się ukazać map niestety. 

Odnośnik do komentarza

Ja byłem entuzjastycznie nastawiony do Warzone jednak po ograniu stwierdzam, że słabizna ten BR z dwóch powodów - bardzo niskiej jakości serwery z odświeżaniem 12 ticków oraz audio. Nie pamiętam shootera który miał tak niedokładny dźwięk. Strzały za rogiem często słychać z podobną głośnością jak strzały 200 metrów dalej.

Niby wydali to jako Beta więc będę miał oko na updaty ale na tą chwilę wole sobie zwykłe multi pyknąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...