Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, popi_91 napisał:

A mógłbyś podać te nazwy dodatków tak jak dokładnie są nazwane w języku polskim? Tak szczerze mówiąc to nie wiem czemu grasz po angielsku skoro jesteś Polakiem (ja mam tylko ustawione głosy angielskie).

Gram tak jak lubię. Masz moje gnaty z którymi biegam najczęściej. 

KILO

VhH8Ria.png

M13

 

posFezV.png

 

AMAX

 

WlzNoyj.png

 

A i polecam jeszcze FAL i SKS. 

Edytowane przez Hubert249
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:blink:

 

Ale macie przekombinowane bronie, ale jak wam się nimi gra dobrze to najważniejsze

 

ja pomału kończę robić master challenge do M13 bez kitu najlepsza broń jak dla mnie w grze
 

od siebie mogę jeszcze polecić mp7, mp5 oraz cr-amax

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

powiem wam, że na multiku zwykłym hardcorze serwery są bardzo fajne i widać, że jest tam wyższy ticrate, nie dostaje nigdy za ścianą strzała i raczej w większości przypadku umieram fair (czyli ktos był szybszy lub dostałem z boku etc.)

 

Ale na tym Warzone jak mnie czasami wrzuci z chłopakami z grupy na jakis ulungowy serwer (wczoraj np.) to pierwszy zaczynam strzelać, mam najlepszą broń przy sobie (grau lub m13), wszystkie pestki wpadają w korpus, a i tak czasem gine (koles wali po nogach na kill camie i tak umieram pierwszy).

 

:steamroller::whyyy:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, oFi napisał:

powiem wam, że na multiku zwykłym hardcorze serwery są bardzo fajne i widać, że jest tam wyższy ticrate, nie dostaje nigdy za ścianą strzała i raczej w większości przypadku umieram fair (czyli ktos był szybszy lub dostałem z boku etc.)

 

Ale na tym Warzone jak mnie czasami wrzuci z chłopakami z grupy na jakis ulungowy serwer (wczoraj np.) to pierwszy zaczynam strzelać, mam najlepszą broń przy sobie (grau lub m13), wszystkie pestki wpadają w korpus, a i tak czasem gine (koles wali po nogach na kill camie i tak umieram pierwszy).

 

:steamroller::whyyy:

na killcamy nie masz co patrzeć bo tam ticrate jest 10hz wiec za dużo szczegółów się nie dowiesz, mówisz że masz najlepszą broń, w tej chwili najlepsza broń to FAL i jak ktoś szybko klika to jest w stanie kogoś z smg szybciej ściągnąć. Zgadzam się że nieraz serwery są zlagowane i to widać i nieraz przez to się ginie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jaro napisał:

na killcamy nie masz co patrzeć bo tam ticrate jest 10hz wiec za dużo szczegółów się nie dowiesz, mówisz że masz najlepszą broń, w tej chwili najlepsza broń to FAL i jak ktoś szybko klika to jest w stanie kogoś z smg szybciej ściągnąć. Zgadzam się że nieraz serwery są zlagowane i to widać i nieraz przez to się ginie.

Zabiaja mnie z jakis lamerskich broni typu m91, które mają seria strzałów taką jak benis z prostatą :/

Odnośnik do komentarza

31 poziom karnetu osiągnięty. Obie bronie zatem dostępne i przerwa na ghost of tsushima oraz mw2 remastered + kilka tytułów ze Switcha. Gra się świetnie, ale już mam dosyć konieczności grindowania karnetów. Gdyby każdy sezon nie znikał tylko się gromadził, a ty mógłbyś wybierać co akurat robisz byłoby super, a tak mam wyebane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...