Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Multi MW na Xbox jest z*ebane od dłuższego czasu - wyszukuje tylko mecze crossplay. Jak wyłączysz tę opcję, to możesz siedzieć na schodach i czekać do usranej śmierci na znalezienie TDM. Nie wiem czy to błąd, czy celowe działanie, bo jest to zepsute jakoś od wiosny.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kris77 napisał:

Multi MW na Xbox jest z*ebane od dłuższego czasu - wyszukuje tylko mecze crossplay. Jak wyłączysz tę opcję, to możesz siedzieć na schodach i czekać do usranej śmierci na znalezienie TDM. Nie wiem czy to błąd, czy celowe działanie, bo jest to zepsute jakoś od wiosny.

W ta gre nikt juz nie gra. Jeden z gorszch CoDow. W Cold War idzie znalezc mecz na wylaczony cross play na Xbox. Co prawda w wiekszosci standardowe tryby jak TDM czy DOM ale da rade wieczorem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

2 dzień walczę na xboxie z tym gownem obesranym, już chyba 3 reinstalki robiłem i cały czas nie mogę zagrać

 

Jak odpalam kampanie to gra na ekranie wyboru trudności się resetuje i elo. W multi zagrałem dosłownie 1 mecz i od tego czasu w koło tylko 'a game started, loading map'.

 

No chuy mnie jasny zaraz strzeli, szukałem rozwiązań na google i yt i wszystko krew w piach, zamiast grać to 3 dzień ściągam 200gb po raz 3. Ozłocę plusikami za rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ginn napisał:

Może spróbuj usunąć zapisane dane gry i wtedy walnąć reinstalkę?

Usunąłem juz wczesniej sejwa i dalej to samo. To nie jest tak że to tylko mój problem, na reddicie pełno takich zażaleń ale jakoś nie znalazłem rozwiązania.

 

Dobrze ze kupiłem uzywke na allegro, bo najwyżej sobie odeślę. Natomiast sprzedawanie takiego gniota powinno się spotkać z linczem na miarę Cyberpunka, ale chyba wszyscy dupa cicho.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, maciucha napisał:

2 dzień walczę na xboxie z tym gownem obesranym, już chyba 3 reinstalki robiłem i cały czas nie mogę zagrać

 

Jak odpalam kampanie to gra na ekranie wyboru trudności się resetuje i elo. W multi zagrałem dosłownie 1 mecz i od tego czasu w koło tylko 'a game started, loading map'.

 

No chuy mnie jasny zaraz strzeli, szukałem rozwiązań na google i yt i wszystko krew w piach, zamiast grać to 3 dzień ściągam 200gb po raz 3. Ozłocę plusikami za rozwiązanie.

 

U nie na Series S śmiga bez zająknięcia, więc tutaj nie pomogę. W multi musisz włączyć Cross Play bo nic nie znajdzie. Jest to zje*ane od wiosny i tak już chyba zostanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kris77 napisał:

 

U nie na Series S śmiga bez zająknięcia, więc tutaj nie pomogę. W multi musisz włączyć Cross Play bo nic nie znajdzie. Jest to zje*ane od wiosny i tak już chyba zostanie.

Spróbuję z tym crossplayem, ale gra znajduje graczy, startuje grę tylko ze cały czas wisi w lobby z komunikatem game started, loading map.

 

No i pozostaje jeszcze kwestia kampani :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ja dosłownie kilka dni temu ogrywałem pierwszy raz kampanię na PS5 i pożyczyłem od kumpla płytkę. Co prawda na etapie instalacji miałem problem, bo pojawiał się błąd, ale po resecie konsoli poszło do końca. Po uruchomieniu gry trzeba było pobrać te wszystkie durne paczki z kampanią, spec ops itd. Może tutaj trzeba pokombinować? W sensie spróbować najpierw zainstalować samą paczkę z kampanią i spec-ops?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...