Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, qvstra napisał:

wez to oddaj i graj w dwojke jak czlowiek

No nie mam psychy kupić od nich czegokolwiek, skoro tak to wygląda z gra wydana 3 lata temu. W necie od 2021 informacje ze chuynia i nie działa tak jak mi, nawet jeśli wcześniej działało.

Spróbuję jeszcze zainstalować najpierw samego warzone, a potem odpalić instalacje z płytki, a jak to nie zadziała to niech się pałują.

Odnośnik do komentarza

tak się zaczęło dziać po premierze Warzona na Pacyfiku. 

Problem jest powszechny. Sam kiedyś chciałem wrócić na  kilka meczy i ni chuja nie dałem rady. Teorie spiskowe mówią, że to celowe działanie, bo w MW 2019 grało więcej osób niż w Cold War i Vanguard razem wzięte. 

Jebło to jebło, ale proszę bardzo tutaj Vanguardzik, wszystko działa, mamy nawet King Konga, Terminatora i karabin energetyczny xD

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, maciucha napisał:

Ale kozak to multi :obama:

Poza lipnym 30min w Vanguarda kiedyś przypadkiem to ostatnim codem, w którego młóciłem online był cod 4. Na słuchawkach potężne wrażenie w deathmetchach każdy na każdego.

Eeee no co ty, serio? Przecież to hatfu call of duty, gra dla dzieciaków z adhd. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kampania w tej grze jest absolutnie fantastyczna. Niesamowity autentyzm (to nie to samo co realizm), bezkompromisowość, klimat! Strzela się fantastycznie, akcje są niesamowite, a przy tym ani razu nie miałem poczucia wtf jak to bywało z idiotyzmami chociażby w WWII. Ale mi brakowało takiej brudnej, wojennej gry gdzie się po prostu czuje uczestnictwo w konflikcie. Modern Warfare ma własną tożsamość, nie udaje tego czym nie jest, a

perfekcyjnie wychodzi mu to czym jest. Nie skończyłem jeszcze, ale nie wyobrażam sobie żebym mógł się zawieźć. Rewelacyjny tytuł

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

dobra, ośmieszę się, ale kupiłem pierwszego MW. Ściągnąłem, ale gra nie pozwala mi grać? Każe mi ściągać kolejne pakiety kampanii i MP? Ale i je ściągnąłem. I dalej nie wiem jak odpalić grę xD Czy ja muszę ściągnąć to Call of Duty HQ, które zajmuje kolejne 100 GB? Bo nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie widziałem, że z tym gównem są takie problemy. Okazjonalnie kupiłem MW II z outletu w MM i pomyślałem sobie, że zanim tam rozegram kampanie to sprawdzę pierwszą część. W tym ich COD hubie przeklikałem się na pierwszego MW i o dziwo zaczęło mi pobierać grę. Pojawił się komunikat w store, że "już masz ten produkt". Ogólnie to nie kojarzę abym to kiedyś kupował ale pomyślałem, że może kiedyś do abonamentu dali (?) więc świeci, że mam ten produkt. 

 

Ściągnąłem wszystko co się dało łącznie z tym gównianym warzone (chociaż on chyba i tak przy instalacji MW II się zainstalował) poza jedną paczką do pierwszego MW dotyczącą trybu multi. To chyba ta pierwsza paczka pod samą  packą z kampanią. W sklepie cały czas jest jakiś błąd i nie da się tego pobrać. Odpalam kafelek z pierwszym MW z menu konsoli i dupa. Po prawej stronie mam do wyboru zakupienie MW za 329 zł, a po lewej odpalenie Warzone.

 

Pomyślałem, że to błąd, że pokazuje że już mam ten produkt albo celowy zabieg wydawcy aby ściągnąć grę z warzona i dopiero zakupić licencje. Kupiłem w takim razie używaną wersję międzygeneracyjną aby "pobrało" licencje z płyty. Dalej nic.

 

Skasowałem wszystko i zainstalowałem ponownie. Dalej nie mogę odpalić MW, a mogę go tylko kupić. Chcę zagrać tylko w kampanię ale ściągam wszystkie paczki, które są dostępne. Więc poza tym jednym dot multi. Teraz został mi do ściągnięcia jakiś pakiet operacji specjalnych ale gra dalej nie wykrywa, że już ją kupiłem. Nie tak jak w innych częściach, gdzie można było odpalić już w trakcie dociągania kampanii czy innych trybów. 

 

Macie jakiś pomysł jak do tego podejść? Z tego co widzę, to wam gram chociaż odpalała, a u mnie ciągle jej nie widzi. Może muszę skasować pierwszą i drugą część oraz warzona i instalować wszystko od nowa? Od pierwszego MW albo njpierw warzone? Pojebane to jest.

Odnośnik do komentarza

Proponuje pogoglować ten temat, coś w stylu "how to Install MW campaign". Mówię serio bo swego czasu też miałem takie problemy i jakiś poradnik mi ostatecznie pomógł. Napierdolili z tą instalka potężnie. Teraz jednak powinno być łatwiej bo pierwszy Warzone już umarł, więc MW2019 działa już jako oddzielna gra.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...