Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Cena tej gry to jakaś kpina, jeśli kogoś interesuje tylko kampania. Nawet używki chodzą po 200 zł. WTF? Gra ma na karku ponad rok a kosztuje jak nowa produkcja. Co tu się od.pier.dala?

CoD zawsze trzymają cenę, to nic nowego. Poza tym kupowanie CoD dla samej kampanii, to marnowanie pieniędzy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Może to mało popularna opinia, ale mi kampania zawsze się w CoDach podobała i jak miałem jakąś odsłonę to najpierw zaczynałem od trybu dla jednego gracza. 

Dlaczego mało popularna? Ograłem większość CoDowych singli i w większości bawilem się dobrze. Ten w MW również jest dobry i niesamowicie klimatyczny. Główny minus jak dla mnie to zbytnia rotacja bohaterami i scenerią, bo całość przypomina kalejdoskop. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć, kupiłem Cod modern Warfare na Xbox one, zainstalowałem wraz ze wszystkimi dodatkami, a po uruchomieniu włącza mi się warzone i wymaga opłacenia  Xbox live...na ikonce w menu start pojawia się i warzone i Moder Warfare jednak obojętnie którą wybiorę uruchamia się Warzone...ktoś wie jak mogę włączyć w takim razie Modern Warfare? Próbowałem w trybie offline i ponownego zainstalowania wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To ja mam inny problem i w ogóle chyba się lekko wkurwiłem. Kupiłem płytowego MW na ps4. Oczywiście na siłę ściągnął mi się cały Warzone ale kij - wchodzac w zakładkę MW aby w ogóle móc cokolwiek odpalić musiałem pobrać! każdy z elementów składowych gry osobno. Kampanie, multi, tekstury...i to pobierało z neta a nie z płyty. Tak ma być czy mi się coś pojebało? Poza tym nie wiem w jakim stopniu jest to teraz połączone ale jak odpalam multi w MW to mam poziom lv, który nabiłem w Warzone ale po meczach w zwykłym MW nic mi nie nabija doświadczenia... co jest kurła?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Jakim napisał:

To ja mam inny problem i w ogóle chyba się lekko wkurwiłem. Kupiłem płytowego MW na ps4. Oczywiście na siłę ściągnął mi się cały Warzone ale kij - wchodzac w zakładkę MW aby w ogóle móc cokolwiek odpalić musiałem pobrać! każdy z elementów składowych gry osobno. Kampanie, multi, tekstury...i to pobierało z neta a nie z płyty. Tak ma być czy mi się coś pojebało? Poza tym nie wiem w jakim stopniu jest to teraz połączone ale jak odpalam multi w MW to mam poziom lv, który nabiłem w Warzone ale po meczach w zwykłym MW nic mi nie nabija doświadczenia... co jest kurła?

Nie wiem jak na Sonce, ale na Xboxach wybierasz, który element chcesz zainstalować, albo ktory element chcesz usunąć. 

Swoją drogą na Xboxie pomału robi się to standardem, nawet MK11 ma takie opcje. 

Mój MW to tylko multi + WZ. Singiel i wszystkie kooperację poszły do kosza. 

A co do leveli, to multi MW jest już "uśmiercony"  i  niestety nie można go levelować. Teraz poziomy lecą za WZ i Cold War. MODERN WARFARE nabija wyłącznie Battle Pass (dla Cold War i warzone xD) 

Ale wydaje mi się, że nowi gracze mogą wbić 150 lvl żeby odblokować nowe bronie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jakim napisał:

Dokładnie tak samo jest na plejce. Można sobie wybrać elementy do pobrania. Ale kurde...one powinny być na płycie a nie żeby to ściągać.

 

I z tym uśmierceniem multi i brakiem levelowania to jakiś absurd. Przejde kampanie i leci do żyda. Nigdy więcej tego nie kupię :/

Przecież nawet na pudełku masz info, że trzeba pobrać dodatkową zawartość z neta. Serwery ciągle są pełne. Śmiem twierdzić, że więcej ludzi gra w MW niż Cold War, spróbuj mimo wszystko. Warto. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 9.02.2021 o 19:56, Hubert249 napisał:

A co do leveli, to multi MW jest już "uśmiercony"  i  niestety nie można go levelować.

 

A to nie jest tak, że lvle resetują się po rozpoczęciu kolejnego sezonu? Ja wróciłem pare dni temu do multi po kilku miechach, bronie mam na tym poziomie co wtedy, ale postać na pierwszym. Oczywiście nic nowego już się nie odblokuje za te levele.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Forumowicze, czy możecie mi powiedzieć, jak na dzień dzisiejszy wygląda baza graczy Modern Warfare? Bez problemu da radę pograć w standardowej wieczorowej porze?

 

Niestety, nowego Battlefielda nie kupię, bo kompletnie nie przemawia do mnie kierunek, który obrała ta seria, a drugi powód, to beta tej gry, która zniechęciła mnie jeszcze bardziej.

 

Dlatego postanowiłem wrócić na Xboxie do Modern Warfare bo jest akurat w promocji w sklepie MS. Grałem w MW niedługo po premierze na PS4 i mega mi się podobało. Nawet platynkę wbiłem.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, michaukowski napisał:

Forumowicze, czy możecie mi powiedzieć, jak na dzień dzisiejszy wygląda baza graczy Modern Warfare? Bez problemu da radę pograć w standardowej wieczorowej porze?

 

 

Nie gram teraz w MW, ale w ciemno mogę Ci napisać, że z frekwencją, a już zwłaszcza wieczorną nie będziesz miał żadnych problemów. To jedna z najpopularniejszych części CoD-a...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Nie gram teraz w MW, ale w ciemno mogę Ci napisać, że z frekwencją, a już zwłaszcza wieczorną nie będziesz miał żadnych problemów. To jedna z najpopularniejszych części CoD-a...

 

Są normalni gracze, czy same koxy? Też się zastanawiam, czy nie wziąć MW 2019 w promocji, a Vanguard jak będzie miał dobre recki. Bardzo lubię CoD WWII, więc Sledgehammer ma u mnie duży kredyt zaufania. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kris77 napisał:

 

Są normalni gracze, czy same koxy? Też się zastanawiam, czy nie wziąć MW 2019 w promocji, a Vanguard jak będzie miał dobre recki. Bardzo lubię CoD WWII, więc Sledgehammer ma u mnie duży kredyt zaufania. 

Nie ukrywam, są koksy, ale oni są niczym w porównaniu z koxami, którzy grają np teraz w Halo 5. Biorąc jednak pod uwagę ową w/w promocję to z całą niepewnością na serwerach pojawi się sporo "normalnych" graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Czezare napisał:

Nie ukrywam, są koksy, ale oni są niczym w porównaniu z koxami, którzy grają np teraz w Halo 5. Biorąc jednak pod uwagę ową w/w promocję to z całą niepewnością na serwerach pojawi się sporo "normalnych" graczy.


Już miałem kupować, ale w sklepie Xboxa jest więcej negatywnych opinii niż pozytywnych. Że laguje, nie łączy, masa cziterów… I to takie świeże opinie, z czerwca tego roku. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Kris77 napisał:


Już miałem kupować, ale w sklepie Xboxa jest więcej negatywnych opinii niż pozytywnych. Że laguje, nie łączy, masa cziterów… I to takie świeże opinie, z czerwca tego roku. Prawda to?

Podejrzewam, że te opinie dotyczą Warzone.  W MW problem cheatow znika w momencie wyłączenia crossplaya. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kris77 napisał:


Już miałem kupować, ale w sklepie Xboxa jest więcej negatywnych opinii niż pozytywnych. Że laguje, nie łączy, masa cziterów… I to takie świeże opinie, z czerwca tego roku. Prawda to?

Tak jak pisze Hubert cziterstwo tyczy się li tylko Warzone`a, a Ty chcesz przecież pograć w zwykły Multiplayer, więc...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Drodzy,

 

witam serdecznie - mój pierwszy post i niestety od razu muszę przejść do rzeczy :/

 

Mam COD na PS4 wersja płytowa - przeszedłem ja wieki temu ale teraz robię sobie kampanijna powtórkę z rozrywki i klops - okazuje się ze, nijak nie mogę uruchomić tej cholernej kampanii mimo ze NIBY ja zainstalowałem z netu ale pokazuje mi syfy jak niżej:

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

W ogóle tak zapytam co to za jakiś kufą obłęd jest ? Instalują się jakieś duperele jakie Warzone'y plus Black Opsy lecą ???!!!! WTF ??!?!?!

Edytowane przez Ferris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.