Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kalel napisał:

Kusicie mocno, ale poczekam aż na Xa wyjdzie betka. Gdzie pre-order bierzecie?

Ja tradycyjnie zapreorderowałem w RTV Euro AGD, ale tylko celem uzyskania klucza do bety. Po niej (becie) anuluję tam pre-order i będę szukał nieco mniej chuyowej ceny niż tam tj 269 zeta.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Ten tryb 2 na 2 jest kozacki, czysty skill się liczy. A pozostałe? No niestety :( 

no widać ten idiotyczny ticrate 33 które wciskają graczom na większych mapach, dlatego ginie się jak zwykle za scianą.

 

A na 5vs5 mam nadzieje, że będzie sztywniutki ticrate 100 i soczyste buły w czapki :banderas:  reszte można olać. 

Odnośnik do komentarza

Przy tym trybie 2vs2 jest taki syndrom jeszcze jednego meczu, że o panie. :obama:

Chyba najlepiej się przy nim bawię. Nie licząc faktu, że ciągle wrzucało mnie na Pine, które niezbyt trawię.

 

TD też spoko, nawet nieźle sobie radziłem, zwykle na 2-3 miejscu w rankingu. Z kolei przy Domination zbyt duży chaos, do tego kamperzy którzy tylko czekają ze swoimi snajperkami przy flagach. Właściwie to moje pierwsze dwa mecze miałem w tym trybie i myślałem, że gra poleci z dysku, takie było to wszystko frustrujące (dodając jeszcze moje początkowe lamienie).

 

Teraz czekam na kolejny weekend i wersję pecetową. Fajnie będzie zagrać w lepszej jakości i na padzie od X-a.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie sobie odczucia. Z jednej strony fajne zmiany w fizyce postaci, fajowo się strzela i w ogóle, ale na razie wygrywa taktyczna rozgrywka (czyt. kampienie) niż radosne bieganie i koszenie ludków. W porównaniu do remastera MW tutaj ginie się chyba jeszcze szybciej, dodatkowo bez grania na słuchawkach dużo trudniej o zorientowane się skąd do nas strzelają. Działa to w obie strony, ale ogólnie średnio mi się to podoba. Mapy pełne są podwyższeń, murków itd, co sprzyja kampieniu. Niby można klasycznie obchodzić mapkę, ale przez ich wielkość zazwyczaj nie jest to opłacalne. Do tego wspomniane już chowanie się wrogów w ciemnych pomieszczeniach, taka "delikatna" przewaga dla fanów statycznej gry. Niby super(jak dla kogo...), bo nie opłaca się tak biegać, ale kurde, to nadal gra w której dostaje się OP nagrody za serie ofiar, w 90% przypadków (nie licząc jakiegoś chwilowego porażenia mięśni i mózgu) zabija ten, który pierwszy zobaczy wroga itp. itd. 

Nie sprawdzałem, ale mam nadzieję, że da się wyłącznyć to przyciąganie do ścian, irytujące.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jeszcze trochę pograłem - dawno tak dobrze mi się w CoDa nie grało, Headquarters będzie grane, chyba mój ulubiony tryb z bety, zarówno w wersji 6v6 jak i 10v10.  No i ilość wyrównanych gier - ciekawe czy w tle działa matchmaking związany z wynikami, wczoraj dosłownie trzy mecze pod rząd skończone odpowiednio 199:200, 200:196, 200:199 (i w każdym meczu wszyscy w obydwu drużynach wiedzieli co robić, tryb HQ, więc to nie jest takie oczywiste). Mapy z bety mi się podobają, minus Hackney Yard w trybie Domination, za mała mapa do tego imo.

Odnośnik do komentarza

Na szybko:

 

na +

 

- pojedynki 2 na 2

- nocne mapy

- kapitalne udźwiękowienie

- zdecydowanie "brudniejszy" klimat niż w BF, który mi bardziej odpowiada, klimatyczne mapy

-

 

na -

 

-  kolejny raz ciężko mówić o pełnoprawnie nowym tytule, wygląda jak nakładka do poprzednich części

-  grafika - blur wszystkiego, co jest na drugim planie

 

Generalnie, co się udało to marketing, bo naprawdę gra niczym się nie różni od poprzednich CODów, żeby się jarać jakoś specjalnie ale na szybkie partyjki jak znalazł:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...