Skocz do zawartości

Darksiders Genesis


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

THQ Nordic and Airship Syndicate have announced Darksiders Genesis, a spin-off of the mainline Darksiders series. It will be released later this year for PS4, Xbox One (including Xbox One X), Nintendo Switch, PC, and Google Stadia. No pre-order information is available just yet. Genesis is a top-down action-RPG in the vein of Diablo, in which you'll dungeon-crawl your way to victory, killing monsters and collecting loot.
You'll get to play as a new Horseman of the Apocalypse, Strife. According to THQ, Strife "is called upon to save humankind from certain destruction at the hands of Lucifer" and Genesis will feature "intense combat, exploration, puzzle-solving, epic boss battles and serpent holes from heaven to hell." Check out the cinematic teaser trailer at the top of this page.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Syf. Nie dość że zmiana gatunkowa to jeszcze wszystko jest niespójne kolorystycznie. Pozazdrościli równie nieudanemu Diablo 3. Szkoda, jako fan tej serii wolałbym aby skupili się na Darksiders 4... Tym bardziej, że na tej grze zarobią jeszcze mniej niż na wcale złym Darksiders 3.

 

@_Be_ A teraz zastanów się kiedy wyszedł komiks Darksiders, w którym byli pokazani wszyscy czworo...

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Berion napisał:

@_Be_ A teraz zastanów się kiedy wyszedł komiks Darksiders, w którym byli pokazani wszyscy czworo.

 

Nie czytałem komiksu, zbyt czerstwa seria żeby się czymś takim interesować. Ale fakt, mój błąd.

Odnośnik do komentarza

Z giełdy, w dużej części. Polityka THQ Nordic, polegająca na wykupowaniu jak największej ilości IP i ciągłego podkupowania mniejszych devów jest dość interesująca. Nie zdziwię się jeśli w przyszłych planach będzie sprzedanie (z dużym zyskiem, Lars Wingefors umie w biznesy) całej spółki. Z drugiej strony, na razie finansowo nie wygląda to wcale źle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Luqat napisał:

Dla mnie właśnie ciekawa odmiana od innych siekanek adhd. Jak ktoś chce trochę spokojniejszej rozgrywki, to będzie miał taką opcję. Takie połączenie larwy i diablo. Jeśli tylko nie będzie monotonnie designersko i gameplayowo, to jestem za.

 

Dla mnie też to wygląda ciekawie. Nienawidzę diablo i ich klonów, jedynie dwójka robiła dla mnie. A darksiders ma specyficzny jednak klimat :cool: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
On 6/10/2020 at 1:00 PM, AK-47 said:

Podstawowa wersja strasznie zabugowana jest, musiałem dwa razy restartować grę, bo się kamera zwiesiła...

Uff, czyli to nie tylko u mnie takie cyrki.
Mi takie gierki bardzo odpowiadaja. W zwiazku z tym, ze mamy izometrvanię niektore szukajki sa calkiem sprytnie poukrywane. Gameplay dziala dobrze choc granie War’em jest troche mniej wydajne niz Strife’em, ktory sobie z konca mapy zdejmuje barachlo. Dwa zupelnie odmienne style i umiejetnosci daja niezle mozliwosci kombinowania.

Chyba skusze sie na calaka. Juz dawno nie nerdzilem tak przy gierce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...