Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te "questy" to w dużej mierze czytanie między wierszami tego co mówią NPCty i szukanie ich w kolejnych lokacjach, każdy z nich miał swój problem w świecie gry i niejako śledziliśmy ich historie równolegle do naszej, tylko te historie miały swoje powody, a postacie rózne motywacje.

 

To raczej nie tak, że w Eldenie nagle trzeba będzie przynieść dla NPCta 5 różowych kwiatuszków chuj wi po co xD

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, UberAdi napisał:

Poczekaj na tego patcha. Skill up np twierdzi, że dropy fpsów to wina buga bo występują w miejscach w których teoretycznie nic się nie powinno zamulać a poza nimi w 1440p gra trzyma stałe 60 na RTX 2080

Wiele osób sugeruje, że to jakiś bug lub anti cheat system tak zamula, bo CPU i GPU tylko w 50% mają obciążony. 

Czekać nie będę i gram od premiery. Mam tylko nadzieję, że będzie online na PC normalnie działać.

Odnośnik do komentarza

From naprawdę potrafi robić świetne trailery gry - obejrzałem 2 i miałem już myszkę na kup teraz, ale później odpaliłem Walktrough na fast forwardzie, zobaczyłem wszystkie 2 animacje, które znam od 13 lat i walki która nic się przez ten czas nie zmieniły.

Rozumiem, że formuła fajna, że nowy świat, masa sekretów, ale po właściwym gameplayu u mnie hypa opadł całkowicie, a jak jeszcze miałbym grać w 48 klatkach w trybie wydajności to w ogóle bym podziekował.

Odnośnik do komentarza

Jasne, w zupełności to rozumiem, ja z kolei jestem mocno zmęczony 2 ciosami na krzyż, parowaniem i backstabem, pewnie dlatego takie Sekiro przyjąłem ciepło - nawet Surge był dla mnie czymś innym, miłej zabawy, ja jak wróci ochota na Soulsowe gry wrócę chyba do nieskończonego Nioha 2. 

Chciałem tylko napisać, że zobaczyłem gameplay na twitchu, wiec występuję w roli recenzenta - 7/10, pozdrawiam! ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś rozważał wersję na PC przez cdkeys dla lepszej ceny, to mogę potwierdzić, że już wysyłają kody. 

W info było, że kody miały być dopiero po oficjalnej premierze.

 

Capture.png

 

Tym razem od początku zamierzam grać Co-op. Solo pewnie później zrobię, jak gracze już zaczną się wykruszać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...