Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy na Sonce trzeba uskuteczniać #ThisIsWaiting do północy? No świerzbi żeby zajechać gdzieś po kopię. :/

Jak dorwiesz pudło to możesz już grać, tylko serwery do gry on-line odpalają o północy chyba. Chyba, że się mylę i jak wbijasz płytke w napęd plejki to jest odliczanie tak czy siak.

Odnośnik do komentarza

Mam preordera na cyfrówkę na PS5. Oczywiscie już zaciągnięte. Ale po tym co czytam to właśnie dodatkowo ściągam wersję na PS4. Na luzie poświęce grafikę dla 60 klatek. 

 

Co stracę grając w wersję PS4 na PS5? Rozdziałka? Loadingi? Dualsense? Coś jeszcze??

Edytowane przez rado
Odnośnik do komentarza
Teraz, cotek napisał:

Jak dorwiesz pudło to możesz już grać, tylko serwery do gry on-line odpalają o północy chyba. Chyba, że się mylę i jak wbijasz płytke w napęd plejki to jest odliczanie tak czy siak.

jak ma płytę to gra od razu. chyba żę kupi wersję PS4 to nie ma jeszcze możliwości pobrania wersji PS5, ta dopiero po północy pewnie

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Nie wiem co Wam powiedzieć, kamraty. 4h na liczniku, gdyby ktoś mi w grudniu powiedział, że będę grał 4 godziny pod rząd w Soulsy i będzie mi się to podobać to raczej bym go obśmiał.

  Pokaż ukrytą zawartość

Otwarty świat jest fpytę, masa sprytnie poukrywanych rzeczy, od znajdziek do dungeonów. Te potrafią być mniejsze i skończyć się w kilka minut, albo takie, w których jest kilka ścieżek (ukrytych też) i zwiedzanie ich zajmuje dużo dłużej. Patatajec to świetny dodatek, pozwala na szybką ewakuację jak zrobi się za gorąco, walka na nim przychodzi intuicyjnie, ale też trzeba się trochę poduczyć timingu - mocny atak ma spory windup, który źle wyczuty kończy się albo pudłem, albo pudłem i wyłapaniem na japę od przeciwnika. Ten skurwiel na kuniu w złotej zbroi co to był promowany jako pierwszy boss :yeti: A niech go kurła ścisną drzwi, podleveluję sprzęt i staty i wrócę do ciebie śmieciu. A, no i nie ma lekko, trzeba sobie po tym open worldzie trochę pośmigać - pierwszy fragment mapy znalazłem godzinę temu, a był niemal pod nosem :pawel: Dorzucę tyle, że cykl dobowy też nie jest tu dla picu i niektóre rzeczy np. nie pojawiają się za dnia.

  Pokaż ukrytą zawartość

Znalazłem miejscówkę, która była pusta, jak trafiłem tam w nocy to pojawił się NPC.

Walka jest szybka, coś pomiędzy Dark Souls 3 a Bloodborne na moje każulowe oko. Ashes of War na razie mam mało, bo tylko dwa, ale widzę w tym potencjał. Crafting spoko, już nie trzeba się cofać do handlarza po jakieś pierdy typu strzały do łuku, tylko myk, robimy sobie samemu w biegu. I jak zawsze, wredne animacje ataków wrogów - myślisz, że combo się skończyło, a tu jeszcze dwa hity z przyczajki, no co za chuje!

Na XSX z VRR jedyne spadki jakie widziałem to w deszczu, jak te tłiterowe insajdery pisały, poza tym oczywiście grane w performance, no bo szanujmy się - mając wybór w pływających 30-40fps grać nie będę. Wygląda jak gra od From, tak w dużym skrócie. Dojebany na maksa design (miejscówki, bronie, przeciwnicy, bossowie - wszystko swoim wyglądem robi tutaj niesamowitą robotę i widać NAPRACOWANKO), ładne teksturki, ale technicznie nic nikogo z butów nie wyrwie. No, może brak loadingów podczas śmigania po tym ogromnym połaciu terenu. Porównania do BotW jak najbardziej na miejscu (girawgórę, nie czytaj i nie odpalaj się proszę, bo każdy ma tutaj nintendo w pompie) - rzucają Cię w ten świat i baw się. Możesz pojechać od razu dokładnie w przeciwnym kierunku niż gra podpowiada, zbierzesz srogie baty, ale możesz. Cała reszta już zależy od Ciebie i Twojego uporu, sir GRACZU.

Aj, przerwa na kolację i wracam.

 

Nie czytajcie, dużo spoiluje. :nosacz3:

 

 

 

Dzięki za pierwsze wrażenia. :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...