Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, RIfuk napisał:

Wydaje mi się że wypadł z jakiegoś wielkiego Kamiennego Golema, który docelowo leży na ziemi a później wstaje. Kilka jest takich Golemów więc jeśli tylko czegoś nie pomieszałem to szybko odszukasz właściwego ;)

@easye

 

On normalnie leży nikt go nie dropi ( filetowy symbol) 

 

O ten trupek go trzyma 

 

 

IMG_20220302_162803.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
15 minut temu, Rotevil napisał:

Czemu idiota, przecież to fajny boss w klimatach Bloodborne:usmiech:

Tak, w fajny sposób nawiązuje do Loran Camer Beast. Wrzućmy ogromnego, agresywnego bossa, do ciasnego pomieszczenia, gracze będą zadowoleni!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Volcano Manor jest klimacik a podróż do tego miejsca też niczego sobie. Ktoś wcześniej pisał, że mało tu lore względu BB bo żadne questy i progresy z nimi związane się nie toczą. No mam teraz odmienne zdanie bo dzieje się od chuja jak na grę pana chińczyka z dużą mapą pełną  rodzynek dla konia.

  Pokaż ukrytą zawartość

Napotkany wcześniej rycerz Diallos pragnący zemsty swojej służącej teraz sam jest zrekrutowany przez jej zabójców przy czym mówi dużo o swoim House Hoslow. Znajduje się tu też Rya, o której wspomina Patches na bagnie, że potrzebuje pomocy ale na razie nic z rozmowy z nią nie wynika chociaż widać, że trochę zgarbiona jak koło i po jakiś tabsach. Ciekawe gdzie te wątki dalej się potoczą. Trochę czuć rękę Martina w paru intrygach.

Naprawdę cieszę się, że prowadzę ten dziennik bo nie nadążyłbym z ogarnięciem wszystkiego.

 


Ja to pisałem. ;) Cieszę się, że to później się rozwija, bo początkowe godziny są pod tym względem dość ubogie więc ekstra, że Pan Chińczyk ogarnął to później.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem fajny armorek podbijający obrażenia od ataków z wyskoku, łudząco podobny do setu pewnej postaci z Bloodborne :D
No właśnie nie wiem czy wiecie, ale dużo armorów ma dodatkowe bonusy, można je obczaić w opisie przedmiotu.
Ten armorek + klejnot też podbijający ataki z wyskoku i jest miodzik.

Odnośnik do komentarza

Na specjalne bronie jak np te z głównych bossów też nie można nakładać.

 

Myślałem, że już dzisiaj dam sobie spokój ale udało się nakopać jednemu perfidnemu jeźdźcowi na kuniu i jesteśmy w Leyndell Royal Capital :obama:

Miejsce w którym stoją giga pomniki

Spoiler

4sIGXcn.jpeg

A pitoki grają na fujarce

Spoiler

50nEPuz.jpeg

Sztos klimat. Ta miejscówka powinna być hubem a nie Roundtable. Biegnę robić questa po pewien secik znany z network testa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wyszedł dziś nowy patch. 

Koleś testuje te dogrywania i wydaje się chodzić dobrze. 

Sam mam średniego PC, ale na high 1440p mam u siebie niemal betonowe 60fps.  Jedynie te bardzo okazjonalne dogrywania czasami się pojawiają, ale osobiście jestem bardzo zadowolony jak to wygląda i działa. 

 

 

 

A dziś miałem chwilę i udało mi się zdobyć tego złotego żuka do EXP.  

Tym samym zdałem sobie sprawę jak mocno nas gra troluje. 

Najpierw daje bossa w tutorialu, z którym prawie nie da się wygrać.

Potem daje mordercę na koniu na powitanie. 

Następnie zrzuca nam na głowę olbrzyma, z którym nie mamy szans, bo jeszcze nie wiemy jak koń działa. 

Pierwszy boss fabularny to już w ogóle LOL. Trudniejszy od 80% bossów na mapie, ale gierka mówi "Idź tam. Splatynowałeś wszystkie soulsy. Dasz radę. :Coolface:"

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Myślałem, że już dzisiaj dam sobie spokój ale udało się nakopać jednemu perfidnemu jeźdźcowi na kuniu i jesteśmy w Leyndell Royal Capital 

Jego atak czerwonym piorunem mnie One-Shotuje, nie wiem jak go ugryźć trochu. Żaden boss mnie tak nie wkurwiał chyba xD

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, cotek napisał:

Jego atak czerwonym piorunem mnie One-Shotuje, nie wiem jak go ugryźć trochu. Żaden boss mnie tak nie wkurwiał chyba xD

Tak ten atak ma cholernie dziwne okno. Trzeba odczekać ułamek sekundy i wtedy zrobić roll/unik Torrentem. 

 

W końcu udało się zdobyć to, co chciałem:fsg: Trochę przyfarciłem. Dużo osób będzie przeklinać tą walkę.

Spoiler

T6qjYni.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...