Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś się męczy z Godrickiem to ja go dzisiaj rozklepałem takim oto sposobem

Spoiler

Odpalamy prochy duchowej meduzy. Jak weźmiemy na początku trochę wpierdolu na siebie tak żeby Meduza jak najdłużej przeżyła to ona go w końcu zatruje i pasek energii będzie mu schodził dosyć szybko. A wtedy nawet nie trzeba z nim walczyć tylko wystarczy przed nim spierdalać. Jak już trucizna puści to zostaje mu jebnąć z dystansu kilka sztyletów i elo

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie mogę znaleźć mapy do tego jeziorka po zamku :/. Nie wiem czy jestem ślepy, czy jak. Gdzie to się znajduje? 

Wszystkie lokacje map są oznaczone na tej brązowej strefie symbolem obelisku. Czasem tylko gdzieś za chmurką jest, ale generalnie zawsze dość łatwo to znaleźć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Oooooh Elden Ring!

 

Powiem tak kurwa - zagryzło w końcu! Zagryzło na Stormveil Castle, przepięknie soulsowym, metroidvaniowym zameczku, tak jak winno być. Sekretne pokoje, przejścia, skoki po gzymsach, dachach, ach, teraz to słyszę, czuję, Marcinie! Piękna lokacja i piękny wpierdol zbieram na tych rycerzach z wiatrowymi mocami, no chyba najtrudniejsze mobki do tej pory. Kurde, tutaj jakoś to wszystko działa bardziej nieprzewidywalnie, niż było w Soulsach; przeciwnicy mają długie comba i nie dają czasu na uleczenie się, tylko wjeżdżają na pełnej kurwie. Ale dałem radę i oczyściłem zameczek, pewnie dużo pominąłem (jak zrzucić ten dzwon?),  ale wrócę tam kiedyś dopakowany bardziej.

 

Nieziemsko natomiast stanął mi kutas, przy walce z Godrickiem - przecież to starcie miało Ludwig vibes jak chuj, nawet przeciwnik podobny z wyglądu XD To było niesamowite, filmik przed walką i w trakcie, przemiana, o kurwa mać :banderas: Dojechany został wzorowo, za drugim razem, z pomocą dupeczki (która i tak zdechła na początku drugiej fazy XD). Mechanika związana z Great Runes :obama: Aktywowałem dopałkę na tego invadera w hubie, to nawet nie zdążył pierdnąć, mag zasrany zajebany.

2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Jak ktoś się męczy z Godrickiem to ja go dzisiaj rozklepałem takim oto sposobem

  Pokaż ukrytą zawartość

Odpalamy prochy duchowej meduzy. Jak weźmiemy na początku trochę wpierdolu na siebie tak żeby Meduza jak najdłużej przeżyła to ona go w końcu zatruje i pasek energii będzie mu schodził dosyć szybko. A wtedy nawet nie trzeba z nim walczyć tylko wystarczy przed nim spierdalać. Jak już trucizna puści to zostaje mu jebnąć z dystansu kilka sztyletów i elo

 

Spoiler

Ja zabrałem meduzę na trolla w kopalni, zdziwiłem się, jak mu nagle zaczęło schodzić życie i nie wiedziałem, czy to jej zatrucie, czy bleed z Uchigatany xd

 

Odnośnik do komentarza

W lesie mgieł trafiłem na coś takiego 

Spoiler

Na południowym wschodzie Lasu Mgieł siedzi taki typ wyglądacy jak duch sprzedawcy. Przed nim świeci się tabliczka taką jaką zostawiają gracze ale promienieje ostro w górę no i nie można jej ocenić więc nie jest zrobiona przez graczy. Napis na niej mówi "Zapraszam do interesów" ale dookoła nic nie widzę, nic nie słyszę. Dzień, noc to samo. Rozkminiliscie może jak zacząć z nim handlować. 

 https://zapodaj.net/images/bb397be0c8ac0.jpg

Edit:dobra już chyba zatrybiłem. W głębi lasu za tym fantomem jest normalny merchant

 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dwa szybkie pytania 

1. Czy Uchigatana jest spoko warto w nią iść? 

2. Muszę oszczędza kamienie, czy można je później  znaleźć/ farmić i mieć wyjebane w ilość? Póki co gram na bazowym mieczu +5 ale ewidentnie brakuje  mu mocy i nie wiem czy mam go dopakowac, czy trzymać kamienie na lepsze zabawki ( na które jeszce nie mam siły lub inteligencji) 

 

Gierka jest 10/10 niektóre lokacje zapierają dech w piersiach, przeciwnicy też. FS wspięli się na wyżyny swojej chorej kreatywności. 

Odnośnik do komentarza

Kojarzycie takiego typa 

Spoiler

Który był zamieniony w krzak? Wyglądał jak gadający szczur. Między ruinami przedniej bramy  a mostem. Mówił że ktoś mu spuścił ostry wpieyrdol w jakiejś jaskini na plaży i wszystko mu zabrał. Powiedział że się odwdzięczy ale musi chwilę odpocząć i pójdzie po rzeczy do tej jaskini. Oczywiście nie wrócił więc wybieram się go poszukać tylko nie wiem gdzie :o wiecie może gdzie jest ta jaskinia?

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ryo-San napisał:

Kojarzycie takiego typa 

  Ukryj zawartość

Który był zamieniony w krzak? Wyglądał jak gadający szczur. Między ruinami przedniej bramy  a mostem. Mówił że ktoś mu spuścił ostry wpieyrdol w jakiejś jaskini na plaży i wszystko mu zabrał. Powiedział że się odwdzięczy ale musi chwilę odpocząć i pójdzie po rzeczy do tej jaskini. Oczywiście nie wrócił więc wybieram się go poszukać tylko nie wiem gdzie :o wiecie może gdzie jest ta jaskinia?

 

To jest w pobliżu punktu startowego, pierwsza jaskinia na lewo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A jeszcze jedno pytanko. Najechał już Was ktoś? Kiedy tutaj można zostać najechanym? Mam już prawie 40h na liczniku i żadnego ataku PvP. Sam najechać mogę innego gracza bo mam te zgniłe palce. Już dokładnie nie pamiętam jak to było w Soulsach ale tam można było zostać najechanym jak się było (chyba) pod wpływem żaru. A ktoś wie jak to tutaj wygląda?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

A ktoś wie jak to tutaj wygląda?

Normalnie żeby mieć szansę na bycie najechanym musisz mieć kogoś w coopie. Istnieje też przedmiot Taunter's Tounge który powoduje, że nawet będąc solo możesz być atakowanym. Istnieje możliwość, że wejdzie nawet dwóch invaderow, wtedy liczba osób możliwych do coopa spada do 1 i mamy pvp 2v2.

 

@C1REX Próbowałem wracać do tej chatki typa od ashy o różnych porach ale niestety już go nie mam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie mogę znaleźć mapy do tego jeziorka po zamku :/. Nie wiem czy jestem ślepy, czy jak. Gdzie to się znajduje? 

Mapki maja ślad na mapie po odkryciu nowego terenu - ztcp to ta otwarta przestrzeń ma mapę po lewej stronie. Co ciekawe dolna cześć na mapę na samej gorze obszaru. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie wszyscy wiedzą jak w 10-15min zdobyć ponad 150k run. Poniżej 2 szybkie sposoby, taże jak ktoś chce się w miarę szybko podlewelowac to rzućcie okiem 

Spoiler

Pierwsza akcja za 42k to żadna filozofia. Czysty exploit. Polecam zjeść przed akcją marynowaną złotą łapę ptaka wtedy wpadnie jakieś 30% więcej. Drugi filmik to w sumie też prosta sprawa jednak mi to zajęło trochę dłużej niż minutę bo nie miałem nic mocnego co by wywoływało krwawienie więc korzystałem po prostu ze smaru na miecz który wywołuje krwawienie. Ze złotą łapa wpadło ponad 100k run. Tylko pamiętajcie żeby łapę zeżreć jak smok będzie miał dosłownie mikro tyci tyci HP.

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Pamiętam że w DS3 był zayebisty Item który pozwalał nam podczas najazdu innego gracza zamienić się w element otoczenia. To było piękne trollowanko. Uwielbiałem patrzeć jak wkoorwiony typ zaczyna rozwalać wszystko dookoła i w końcu odpuszcza. Ciekawe czy tutaj jest podobny item ^^

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Mimic's+Veil

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
2 godziny temu, messer88 napisał:

kiedy jest ten invade w hubie, mam 50+h na liczniku i nie miałem. Tylko mi siedzi tam za sklepem 

  Pokaż ukrytą zawartość

taki czerwony grubas no ale nie ma Agro to go nie ruszam 

 

Zeskocz z antresoli na dół i podejdź do wielkich drzwi.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

To się nazywa Guard Counter :thumbsup:

Taaa, pomerdało mi się nazewnictwo :dafuq:

 

20h na liczniku, przekroczyłem właśnie progi Akademii.

 

Odkrywanie mechanizmów oraz pchanie wydarzeń do przodu daje satysfakcję nie do podrobienia. Niby gra nie prowadzi za rączkę, pozostając urokliwie enigmatyczną, ale jednak z drugiej strony subtelnie wskazuje nam kierunek do celu. Wystarczy nieco wyostrzyć czujność, którą to skutecznie zabijał w graczach każdy kolejny samograj. Kameralne questy są takimi wisienkami na torcie.

Nanoszę sobie markery, stopniowo organizuję tę ogromną mapę po swojemu - po prostu delektuję się Eldenem :sir:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

kiedy jest ten invade w hubie, mam 50+h na liczniku i nie miałem. Tylko mi siedzi tam za sklepem 

  Pokaż ukrytą zawartość

taki czerwony grubas no ale nie ma Agro to go nie ruszam 

 

Z tym ziomeczkiem jest queścik. Ale najpierw musisz dostać się do stolicy, jak będziesz to wróć do niego ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
A jeszcze jedno pytanko. Najechał już Was ktoś? Kiedy tutaj można zostać najechanym? Mam już prawie 40h na liczniku i żadnego ataku PvP. Sam najechać mogę innego gracza bo mam te zgniłe palce. Już dokładnie nie pamiętam jak to było w Soulsach ale tam można było zostać najechanym jak się było (chyba) pod wpływem żaru. A ktoś wie jak to tutaj wygląda?
Ryo tu nie ma najazdów jak grasz solo, chyba że wymusisz to specjalnym itemem. Jak gram w coopie z kumplem, to najazdy mamy non stop i oczywiście każdy invader nakuwia bleedem
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...