Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowita jest ta gra. Jestem na skraju rozwodu i odebrania dziecka. Mimo, że mam może z 10h w sumie -_- Wczoraj kusiło iść na zamek, ale pierdyknąłem jednak obok przechodząc do kolejnej lokacji. Zatkał mnie widok. Rozmach. Matko Eldenowsko - ja w to będę grał do lata i to chyba na pierwszym runie xd Wróciłem do zamku, ale mnie z 3 razy wyjaśnił strzegący go boss. Myślę, że bym go dojechał na tym 24 lvl, gdyby nie 2 w nocy i ciężkie oczy. 

 

Jest jakiś sposób na uśpienie ludzi, żeby nie ruszali się przez 2-3 h? Nie o grę pytam. 

  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wiolku napisał:

Niesamowita jest ta gra. Jestem na skraju rozwodu i odebrania dziecka. Mimo, że mam może z 10h w sumie -_- Wczoraj kusiło iść na zamek, ale pierdyknąłem jednak obok przechodząc do kolejnej lokacji. Zatkał mnie widok. Rozmach. Matko Eldenowsko - ja w to będę grał do lata i to chyba na pierwszym runie xd Wróciłem do zamku, ale mnie z 3 razy wyjaśnił strzegący go boss. Myślę, że bym go dojechał na tym 24 lvl, gdyby nie 2 w nocy i ciężkie oczy. 

 

Jest jakiś sposób na uśpienie ludzi, żeby nie ruszali się przez 2-3 h? Nie o grę pytam. 

Zamek (i druga zamknięta lokacja po nim, więcej nie widziałem) jest zajebisty i to jest wielkie mistrzostwo, jednakże te sekcje open world, o ile rzeczywiście będzie kolejny Elden Ring albo inny Soulslike z otwartym światem (chociaż ja chętnie jeszcze zobaczę bardziej zamkniętą zwartą formułę, która na pewno wymaga krótszego okresu developmentu) tam jest jeszcze spoooro do poprawy. Gra i tak zajebista, ale myślę, że może być jeszcze bardziej mięsiście, troszeczkę za dużo tych pustek jest tutaj :D. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
19 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Słowo daję te znaki co zostawiają czasami xd

 

 

IMG_20220304_191557.jpg

IMG_20220304_191605.jpg

IMG_20220304_191613.jpg

IMG_20220304_191622.jpg

 

A na końcu podłoga się zawaliła i spadłem.

Najlepsze są napisy przy wystających małych obeliskach, żeby mieć giant but hole xddddd

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was miał taki problem ze z dnia na dzień robione przez niego znaki do grania online nie były widoczne dla innych graczy? 

Wczoraj grałem z kumplami i wszystko było ok a dziś jest to nie możliwe dodam że hasło mamy takie samo lecz próbowaliśmy też bez hasła i nikt nie widzi mojego znaku przywołania... Nie mam pojęcia co jest grane, zacząłem nawet grę nowa postacią ale dalej nic. Mam wykupiony psplus (gram na ps5) oraz połączenie internetowe działa (rozmawiam z kumplami przez imprezę na ps5) pomocy please! 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Bigby napisał:

Caria Manor:

 

kermit-the-frog-unacceptable.gif

 

 

Zdobyłem Sword of Night and Flame, ponoć jeden z najlepszych w grze, i mam teraz dylemat czy zrobić respec bo wymaga 24 INT i FAITH.

Warto tylko potem możesz mieć taki dylemat jak ja czy nie jest zbyt cheesowo yebac wszystko jak leci xd

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Warto tylko potem możesz mieć taki dylemat jak ja czy nie jest zbyt cheesowo yebac wszystko jak leci xd

Mam ten miecz również, ale mam też lvl60, a tylko 8fth i szybko nie będę miał dostępu do cheesu. 

Fioletowe kamienie + kościotrupy to nie jest autoplay, ale też nie ma tragedii i przez kilka dni jeszcze na tym buildzie pogram, aż nabiję te 20lvl by korzystać z miecza. 

 

Ciekawe czy to zbalansują. Z natury nie lubię sobie na siłę utrudniać gry i korzystam z tych ułatwień, ale jednocześnie wolałbym bardziej zbalansowaną grę. DS3 i Bloodborne było OK. DS2 też nie było najgorsze. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Dwa pytania:

 

1. Gdzie znajdę merchanta sprzedającego lek na truciznę (ewentualnie przepis, żebym mógł sobie sam stworzyć)?

2. Co robić z Glass Shards? Mogę to sprzedać, wyrzucić? Z opisu to bezużyteczny śmieć.

 

Edit: już mam merchanta XD

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Rozi napisał:

Ja pierdole, Siafra River :woot: Czy ta gra ma nawet całe wielkie jebane podziemia?

Cała nowa mapa ;) 

Przerobiłem sporo mapy ale ciekawi mnie jak dostać się do obelisku z mapą w lewym górnym rogu mapy? Tam na tej gorze jest most ale pęknięty i nie wiem jak się tam dostać 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, C1REX napisał:

Mam ten miecz również, ale mam też lvl60, a tylko 8fth i szybko nie będę miał dostępu do cheesu. 

Fioletowe kamienie + kościotrupy to nie jest autoplay, ale też nie ma tragedii i przez kilka dni jeszcze na tym buildzie pogram, aż nabiję te 20lvl by korzystać z miecza. 

 

Ciekawe czy to zbalansują. Z natury nie lubię sobie na siłę utrudniać gry i korzystam z tych ułatwień, ale jednocześnie wolałbym bardziej zbalansowaną grę. DS3 i Bloodborne było OK. DS2 też nie było najgorsze. 

Możesz zrobić respec postaci. Ja tak zrobiłem bo wcześniej machałem toporkiem Godricka i też miał bardzo duże wymagania. Gra na pewno będzie potrzebowała fixów balansu. Na reddicie piszą między innymi, że bronie skalujące się z arc zbugowane. Ogólnie gra pod wieloma względami przypomina mi DS2.

 

@Lord ProtectorQuest w Volcano Manor za Liurnią.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dojechałem do miejsca z czerwonym niebiem :mog: 

Przecież to jest jak z koszmarnego snu, jak obraz jakiegoś psycho artysty po LSD. 

Na dodatek najbardziej creepy przeciwnicy w historii Dark Souls i upiorna muzyka wyjęta rodem ze starego polskiego filmu. MASAKRA.

  A ta lokacja, bardziej na północ z drugim (wiadomo jakim) dzwonem? O Panie, dla mnie to jeden z najlepszych momentów w grach od dawna, stałem i patrzyłem jak w hipnozie. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...