Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, devilbot napisał:

Solo te summony robią bajzel bo ma obszarowe ataki i niby atakuje ich a dostajesz rykoszetem. No i wiedz że nie musisz go zabijać możesz podnieść level i wrócić (wow w grze RPG?) ja miałem chyba 65 jak go dojebałem on nie blokuje progresu na resztę świata więc jak Ci nie idzie to olej.

+1 też koło 60-65 mi pykł z ultra greatswordem(jumping rt f2w na staggera). Fajnie mi się z nim walczyło, bo ja biłem jak ciężarówka i on też(ma kilka instakillów nawet na solidny full pasek hp)

Odnośnik do komentarza

Co dalej? Jestem po akademii

Spoiler

Jestem po akademii, polazlem na polnoc do tego Manor costam. Boss pokonany, smok uciekl, z wiedzma pogadalem.

 

polazlem na polnoc i dotarlem do duzej windy ale nie umiem jej uruchomic. Nie bylem tez w tych czerwonych rejonach mapy na poludniowym zachodzie (tam na prawo od limgrave)

 

jakas podpowiedz?

 

Odnośnik do komentarza

50h+ 70lev ogrom mapy odblokowany i zwiedzony.
Też teraz zrobiłem story i dostałem respeca.
Możliwości jakie ta gra daje pod kątem buildow to kosmos.
Wcześniej latałem z uchigatana +15( lol sam nie wiem do ilu to można upnac)
Teraz z mieczem nocy i ognia.
To chyba pierwszy miecz w serii który ma 3 rodzaje obrażeń.
Fizyczne magiczne i od ognia.
No i specjal pod L2 :O
Jednym specjalem 1500 dmg zadaje i to jeszcze na dystans ...
Znalazłem niedźwiedźia co ma około 10k hp i daje 6600 exp.
Da się szybciej expic, to taka ciekawostka bo nawet smoki tyle nie mają.
No i popioły wojny jakie kozackie, polecam sprawdzać sobie jak działają.

Ja teraz np. w tarczę włożyłem popiół "bez umiejętnośc"
Dzięki temu pod l2 zamiast parry mam od razu specjala z broni w prawej ręce ( wygodne fhuj bo nie trzeba przełączać manualnie trójkąt +R1)
Na prawdę ta gra to jest 10/10.
Oczywiście że ma jakieś drobne problemy ale takiego rozmachu po soulsach to się nie spodziewałem.
Potrafię x raz wejść w jakiś zamek i znów znaleźć coś co przeoczyłem.
Albo podejść od 2 strony od gór i zeskoczyć gdzieś po gzymsach dachach i znaleźć npc...
Kosmos.
Jedyny minus dla mnie, obok pop upu, to lekki recykling bossów.
Niektórych już po 3/4 razy robiłem lub w wariacji 2v1.
Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia że głowa mała.
Nadal nie rozkminilem wielu sekretów, questów itd.
Ogrom tej gry mnie poraża.
Nawet nie myślę o NG+....




Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pany po pokonaniu Bayonetty lepiej iść w górę (trafiłem do lokacji z  rączką z Rodziny Addamsów) czy odpić do tej popierdolonej lokacji z czerwonym niebem? 

Btw ponad 30h w 7 dni :dafuq: nie pamiętam czy rekord Wiedzmina 3 i RDR2 został pobity, ale na pewno jest w top 3 moich posiadówek ostnich lat. 

Odnośnik do komentarza

Gosc ktory sugeruje gdzie isc nie ma racji i to nie jest zadna podpowiedz. To mozna wywnioskowac samym poziomem trudnosci kolejnych lokacji czy iloscia dusz ktore dropia z bossow w danej lokacji. 

Prawilna kolejnosc to:

1. Stormcastle.

2. Akademia.

3. Radahn (dziadyga w tym momencie sugeruje stolice).

4. Caria Manor.

5. Podziemia, zwlaszcza quest Ranni.

6. Stolica.

7. Volcano manor.

8. Mountaintop of the giants.

Dalej nie wiem jeszcze bo jestem dopiero w tej ostatniej lokacji. Ale wszystkie poprzednie wyczyscilem w tej kolejnosci bo musialem szukac optymalnej sciezki. Jeszcze w miedzyczasie robilem inne lokacje, zwlaszcza te niskolvlowe.

Odnośnik do komentarza

Ja najpierw zrobiłem Caria Manor a dopiero Akademię. Nie było problemu, aczkolwiek rzeczywiście lekko ciężej było w tej pierwszej lokacji.  

 

Zdobyłem dzisiaj Golden Halberd z tego rycerza na koniu z pierwszej lokacji zaraz po tutorialu. Mega mocna broń pod buildy Str/Faith (wymaga spoko, bo 30 str). Bardzo dobry buff specjalny i do tego niesamowity dmg, bossowie padają aż miło: :).

 

Ta gra to taki mix Shadow of The Collosus i Dark Souls 3. Brakuje mi tylko mechaniki wdrapywania się na jakieś większe mobki :). Tw lokacje glowne to jest miazga, nie spodziewałem się, że to będzie taki epicki poziom rozbudowania. 

 

Muszę powiedzieć tez, ze szczegolnie w Akdemii bardzo dobrze to wyglada tez graficznie. Duzo deszczu, bardzo wysoka jakość tekstur, bardzo dobry ssr (aż prosi się o ray tracing w odbiciach na mokrych powierzchniach), swietne oswietlenie. 

 

Im dalej tym lepiej::). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Latam z długim mieczem, ale nie wiem czy jest sens go rozwijać? Czy faktycznie poszukać jakiejś katany? Bo chyba nie chce mi się levelowac pod ten miecz nocy i ognia. 

Sam już nie wiem. 

Nie licząc właśnie takich op broni to da się w tej części soulsow całą grę polecieć na początkowej? 

 

Graj bronią ktorej moveset Ci odpowiada a staty postaci pozwalają używać. 

Każda broń nawet startowa wystarczy na przejście gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...