Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Set którego i tak nie będziesz nosił.
Ale jak go nie rozwalisz to twoje męskie ego ucierpi wiesz mi xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


 

No właśnie o to chodzi xd

 

Jaką broń melee najlepiej rozwinąć do 25? Mam wielki miecz, ale za wolny jednak po połowie gry już był. 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, RIfuk said:

Też macie ten glitch graficzny jak jedziecie na koniu i macie tarcze na plecach ? Wtedy każda jedna broń czy tez płaszcz przebija nie naturalnie przez tarcze.

Niestety takie glicze to normalka. Jeszcze bardziej w oczy rzuca się miecz przebijający pelerynę kiedy wchodzę po drabinach.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Czoperrr napisał:

Niestety takie glicze to normalka. Jeszcze bardziej w oczy rzuca się miecz przebijający pelerynę kiedy wchodzę po drabinach.

No tak takie problemy mogą się zdarzyć ale dla mnie to zdecydowanie nie jest "normalka".

Patrze na ten glitch non stop a on strasznie irytuję.

Trudno go zatem przeoczyć i powinni to szybko naprawić.

 

Edytowane przez RIfuk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, RIfuk napisał:

No tak takie problemy mogą się zdarzyć ale dla mnie to zdecydowanie nie jest "normalka".

Patrze na ten glitch non stop a on strasznie irytuję.

Trudno go zatem przeoczyć i powinni to szybko naprawić.

 

Musieliby poprawić fizykę, animacje i detekcję kolizji. Nie licz na to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przelazlem. mialem jeden dzien przerwy, usiadlem do elden beasta i poszedl za pierwszym razem. co jest ciekawe pierwsza faze zlamiłem potwornie - zostalem z jednym estusem a mimic mial 1 mm zycia - umarl podczas otwieracza w drugiej fazie :D

 

no i prawie no-hit tego eldena ogralem. nie wiem, jakos strasznie prosto poszlo.

 

kompletuje trofiki, zostala melania i amulety/czary/asheny

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Crucible Knight w Redmane Castel, co on taki mocny. Gram tylko melee i ledwo mu hp schodzi, Misbegotten Warrior padł bardzo szybko.

Mialem to samo, misbegotten to rozpier.dalalem zanim wogole crucible doszedl i zaatakowal xd A na nim zawieszka. Olej i przyjdz za pare leveli. Ja tak zrobilem. Ja summonowalem wilczki zeby odciagaly jego uwage i w leb.

 

A co do farmienia to mnie na podobnym etapie co ty jestes przeniosl ktorys teleport podczas zwiedzania w rejony takiego wielkiego spiacego smoka. Wystarczy go minac i jest fort faroth. Tam masz ognisko przy drzwiach a w srodku z 5 nietoperzy dajacych po 5k run w dodatku spiewajace ktore upuszczaja tez runy. Wystarczy wpuscic tam summona bo tez mozna. No lekki zarobek.

 

Tu mapka

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Interactive+Map?id=2360&lat=-172.955695&lng=155.477667&zoom=8&code=mapA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Donatello1991 napisał:

Ja sobie miałem zostawić te lokacje z Melania po finale, ale jednak dziś tam idę, bo są tam dwa kamienie do 10 + broni specjalne. To będę miał 4 zrobione na full. 

 

Rajkard wczoraj padł za pierwszym, ale od razu wiedzialem, że tak będzie jak zobaczyłem ten miecz  który pasowałoby użyć.

 

 

Szczerze to najbardziej wkurwiajaca lokacja. Znaczy drzewko bo zamek potem jest spox. Jak przez 70h chyba tylko raz stracilem definitywnie zdobyte runy tak w tej lokacji z drzewkiem chyba z 10. A to mnie ktos zepchnal, a to fikol w przepasc, a to jakos dziwnie wyladowalem na galezi i sie spierdolilem. Szkoda bo tam dobrze sie runow dostaje za mobow. Pewnie jakbym lazil z tarcza inaczej by to wygladalo ale przywyklem do rollowania.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Szczerze to najbardziej wkurwiajaca lokacja. Znaczy drzewko bo zamek potem jest spox. Jak przez 70h chyba tylko raz stracilem definitywnie zdobyte runy tak w tej lokacji z drzewkiem chyba z 10. A to mnie ktos zepchnal, a to fikol w przepasc, a to jakos dziwnie wyladowalem na galezi i sie spierdolilem. Szkoda bo tam dobrze sie runow dostaje za mobow. Pewnie jakbym lazil z tarcza inaczej by to wygladalo ale przywyklem do rollowania.

No właśnie widzę. Co za debil to wymyślił. Zamiast czerpać przyjemność na koniec gry to frustracja

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, anarom_pl napisał:

Jeżeli będą wybory na debila roku to proszę uwzględnić moją kandydaturę.

Jakiś czas temu wyłączyłem zapis automatyczny na chmurze bo chciałem zakombinować z kilkoma zakończeniami w grze.

Teraz przed Melanią postanowiłem wrzucić save na chmurę ale przez głupotę zrobiłem odwrotnie.

Na chmurze miałem postać z 10 lv i teraz tylko taką posiadam. Cały misterny plan w pisdu.

 

ŻENA.jpg


Ja tak zrobiłem z Forza Horizon. Nie działały savy, gra się odpaliła od nowa, ten nowy save nadpisał w chmurze stary i w sumie całe progress poszedł w kosmos a ja zostałem z początkiem gry :reggie:

 

Z innej beczki. Dorwalem miecz z pomocą YT u typa str wcześniej ktoś wrzucił, bo się trochę mecze w zamku i paru innych lokacjach. Potrzebuje teraz run na zrobienie 24 poziomu wiary i inteligencji. Brakuje mi chyba 6 i 5 poziomów. Smoka ubilem wczoraj- 30 min machalem. Teraz nie wiem gdzie farmic. 
Jak zrobie ten miecz nocy i ognia na +4, to idę zamek zgarnąć. Tam mnie leja rycerze. 
Musiałem się wspomóc, bo coraz trudniej mam i ledwo uchodzę z życiem. 

Odnośnik do komentarza

Trzeba lubić serię Dark Souls i podobne gierki aby jakoś się w tym tytule odnaleźć? Jakoś nigdy nie mogły mnie do siebie przekonać, a NIOH odrzucił na samym początku jak po śmierci postaci musiałem nadrabiać kawał drogi i chyba też walczyć z wrogami, których już pokonałem. W Bloodborna nie grałem ale chciałem kupić. Sekiro chyba jest podobne do tych gier, to w nie też nie grałem. Do czego ten Elden jest najbardziej podobny? Czy jest to gra tylko dla fanów tego gatunku a'la Dark Souls czy inne osoby też się w niej odnajdą? Albo w co zagrać wcześniej aby mieć jakiś ogląd na to czy to się spodoba?

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zaskoczony ile życia mi biorą w tym zamku Malenii. Niby mam 40 VGR, ale jakiś malutki błąd i 80% mobki biorą. Sporo tu ginę. Zwłaszcza te niby pająki i kryształowe typki sprawiają mi problemy. 

 

Nie no, zaskakuje mnie jak dużo rzeczy bierze mnie prawie na hita przy pierwszym przejściu gry i mając soft cap w VGR. To jak to będzie w NG++?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...