Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sedrak napisał:

Zamek jest dostępny z pierwszej krainy czy trzeba pierwszego fabularnego bossa pokonać? I jeśli dobrze rozumiem grę to wszystko bronie mogą być zarazem jedno jak i dwu ręczne?

To południe jest prawdziwą pierwszą krainą i tam jest ten Claymore. Koleś w masce na powitanie trolluje gracza wysyłając w złą stronę. Jest pewnie z 30 łatwiejszych od Margita bossów, których można/powinno się pokonać w pierwszej kolejności. 

Każdą broń możesz trzymać oburącz (Trzymając trójkąt wciskami R1 lub L1 dla broni lub tarczy trzymanej w lewej ręce). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, genjuro napisał:

Znalazłem info w necie że wersje na ps4 są technicznie lepiej dopracowane i z wersjami na ps5 są takie problemy. Oczywiście nie wszyscy je mają. Pociesza mnie fakt że nie jestem jedyny i to że wyłącza tylko przy elden ringu wyklucza fakt zepsutej konsoli. Odbudowałem bazę danych, wyczyściłem pamięć, zobaczymy.

Ludzie piszą o ps4 w kontekście bardziej stabilnych 60fps, gdy odpalimy tą wersję na ps5, a nie o zawieszaniu się i resetowaniu konsoli. 

Problem z wyłączaniem w czasie gry może być spowodowany problemami z chłodzeniem/przegrzewaniem konsoli i niestety ten problem nie jest ultra rzadki. 

Odnośnik do komentarza

To mnie trochę przeraża, bo ja z reguły przy 100-120 godzinach mam dość gry. Chociaż tutaj gram bardzo specyficzne. Włączam, program, wyłączam. I tak przez cały dzień. 

Jednak patrząc jak ludzie grają w necie i potrafią uniknąć każdego ataku rolowaniem to szacun. Wszystko wygląda na takie wolne i proste, a jak odpalam to ledwo wiem co się dzieje. 

W grze podobno można też respec zrobić? Chciałbym też inne style gry zobaczyć, a nie za bardzo chce od początku zaczynać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...