Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, SpacierShark123 napisał:

@ShenZastanawiam się nad katanką rivers of blood , fajnie się to prezentuje a od momentu przejścia stolicy moby jakby wskoczyły na 2-3 poziomy trudności wyżej . 

uzyłem jej tylko na Malenii, easy mode się załącza z tą bronia, spamujesz tylko skillem i kasujesz wszystko. Jak dorzucisz jeszcze mimica to w ogole bajka

 

Odnośnik do komentarza
uzyłem jej tylko na Malenii, easy mode się załącza z tą bronia, spamujesz tylko skillem i kasujesz wszystko. Jak dorzucisz jeszcze mimica to w ogole bajka
 
Dokładnie tak. Z rivers of blood, buildem pod Arcane jest o wiele łatwiej. Tutaj mój kill:




Moja pierwsza platyna w życiu wjechała po pokonaniu Malenii. Feels good man


  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czezare napisał:

A tego całego mimica to gdzie się zdobywa? W jednej z podziemnych lokacji nawalałem się sam ze sobą, jakby z bossem, ale po tej walce summona nie otrzymałem o co się wręcz prosiło.

 

Tam później masz ognisko niedaleko śpiewającej brunhildy gdzie możesz poskakać po gzymsach i dachach, Gdzieś tam w pewnym momencie za gargulcem na kluczyk  jest skrzynia z mimikiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na PS5 jest różnica grając z VRR np. w walce z Godfreyem jak ten tupie nogą to gra już nie gubi klatek. Ogólnie jest jakby płynniej, ale na polach jak jechałem na koniu to dalej nie jest idealnie, jak szarpnie obraz to aż oczy krwawią. Ta gra jest niedorobiona. Jak odpaliłem VRR to myślałem, że imput lag mi się mocno zwiększył, ale to chyba urojenia.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem z 6 godzin, gra się wspaniale. Ciężko się oderwać, niestety to rwanie animacji dosłownie w paru momentach powodowało że w oczach mi się zakręciło i zrobiło się niedobrze, może to covid, ale niesądzę. Po wejściu do "korytarzyka" animacja się oczywiście poprawia. Raz też miałem pokaz slajdów przy wielu wrogach na ekranie. no szkoda że na PS5 tak to wygląda, pomyślę o zmianie trybu albo wersji nawet, bo graficznie gra i tak nie urywa nic.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem zrobiłem build na Rivers of blood , tylko nie w pełni jednak darowałem sobie wszystkie przedmioty i po prostu zmieniłem zresetowałem statsy i wymieniłem broń. Jak ktoś ma problemy z grą i lubi buildy oparte na rolce a nie przyjmowaniu ciosów na klate polecam . Tak jak pisaliście z mimic tear+6 i rivers of blood +7 od momentu uwalenia Fire Golem-a poszło z górki. Przyjemny build do grania (bardzo mięsisty) w momentach gdy wchodził bleeding , życie spadało momentami bossów o 10-20% jedną kombinacją  do tego mimic ściągał uwage. Ogólnie co tu dużo pisać na dzień dzisiejszy i patrząc na premiery jeszcze zapowiedziane na 2022 to dla mnie będzie GOTY . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rtooj napisał:

Wczoraj pograłem z 6 godzin, gra się wspaniale. Ciężko się oderwać, niestety to rwanie animacji dosłownie w paru momentach powodowało że w oczach mi się zakręciło i zrobiło się niedobrze, może to covid, ale niesądzę. Po wejściu do "korytarzyka" animacja się oczywiście poprawia. Raz też miałem pokaz slajdów przy wielu wrogach na ekranie. no szkoda że na PS5 tak to wygląda, pomyślę o zmianie trybu albo wersji nawet, bo graficznie gra i tak nie urywa nic.

No niestety, wersja na PS5 ma trochę problemów natury technicznej. Szkoda. Nie przeszkadza to jednak "rzetelnym dziennikarzom" dawać 9 i 10 :) Gra bardzo fajna, wciąga jak bagno, ale ciężko przymknąć oko na problemy z płynnością animacji/doczytywaniem się otoczenia na wypasionym SSD.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...