Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, mozi napisał:

No tak ale ona jedzie jeden ruch rivers of blood przez cała walkę i ma pewnie z 60 dex i 60 arc. Jak się ma build na int (jak rozi) to frost jest spoko opcja bo tak to caster ma przejebane. 

Serio tak myślisz? Przecież INT build są uważane za tanie i easy mode. 

 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Shen napisał:

Znalazłem summona pieciu typa z tarczami, nie do zajebania, ja tylko wyciagam łuk i jechane strzały poison i bleed.

Gorzej jak boss ma immunity, ale wiekszosc to spacer

Fajnie, że jedziesz takim nietypowym i mocno niedocenionym buildem. 

Kolesie z tarczami są prawie nietykalni, ale tylko przeciwko  atakom czysto fizycznym. Jak przeciwnik ma czary lub miecz zadający magiczne obrażenia, to kolesie padają jak muchy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mugen napisał:

Bedzie potem invaderem w Azuli.

Co oznacza, że po pokonaniu bossa też nam może zniknąć. Tzn. chyba, bo sam nie sprawdzałem. Niemal każdy  invider jest podpięty do jakiegoś bossa. 

Inna sprawa, że jeśli przegapimy tego kolesia, to można go  zabić w NG+ w kilka minut. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, C1REX napisał:

Serio tak myślisz? Przecież INT build są uważane za tanie i easy mode. 

Obejrzałeś te filmy? Tam podstawową taktyką jest spierdalać XD jak ktoś tak chce przejść grę to ok. Comet azur użyłem ze 2 razy na bossie ale funu zero przy tym. Dla mnie sztuką przejść malenie jest tak jak to zrobił epicnamebro gdzie pieknie parował jej ataki co któreś combo tym bardziej że parry wchodzi co 3 :> Ja nie umiem trzymać ciśnienia tak długo i do tego tracę cierpliwość. Jak pisałem - praktycznie dla mnie pewna strategia to albo bleed albo frost w zależnosci czy build fth czy arc i albo 2 x katana albo 2 x twin sword i można się bawić. Jeśli pure melee to chyba mi się nie chce chyba że str build to pewnie można ją zastagerować ale po co ? :> Przerabiałem to już przy ds3 i siostrach friede i nie mam ochoty do tego wracać. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, C1REX napisał:

 

Czyli jak jest w końcu? INT build są za łatwe, czy za trudne? :dafuq:

Jak się sprawdza grę przed przejściem na wiki lub yt to wszystko jest łatwe XD A tak serio to wg mnie magia nie jest op jeśli się gra w ciemno bez poradnika. Kamienie somber są tak samo chuyowo dostępne i początkowe czary są słabe. Szansa że do razu na początku wpadniesz na kijek metoryta + rock sling jest imo bliska zeru. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mozi napisał:

Jak się sprawdza grę przed przejściem na wiki lub yt to wszystko jest łatwe XD A tak serio to wg mnie magia nie jest op jeśli się gra w ciemno bez poradnika. Kamienie somber są tak samo chuyowo dostępne i początkowe czary są słabe. Szansa że do razu na początku wpadniesz na kijek metoryta + rock sling jest imo bliska zeru. 

W każdym soulsie tak było, że INT buildy robiły się silne pod koniec gry, kiedy miało się dostęp do najlepszych czarów, talizmanów, nakrycia głowy do magii itd. 

Jednak wspomniałeś, że INT mają ciężko z Melanią, którą wielu ludzi robi po skończeniu gry i do której mało kto się dostanie bez poradnika. Zwyczajnie się z tym nie zgodziłem, bo sam pierwsze przejście od początku robiłem takim buildem. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szajka napisał:

Spotkałem się z tym kilku krotnie :potter: uznałem,że... to jakieś czary i nie zrażając się dalej mordowałem :reggie:

Lecz dowiedziałbym się chętnie cóż to za czary.

Wygooglałem - to jest jakiś glitch gdzie ktoś odpala skill glintones parry powoduje jakiś błąd. Nie chce mi się w to zagłębiać ale jak widzicie goscia z mieczami koło głowy to juz wiadomo :>

https://gamerant.com/elden-ring-spell-parry-exploit-insta-kill-pvp/

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Grałem około 90h INT buildem, 20h hybrydą INT&Dex i około 50h dex(bleed). Wszystko przecież zależy jaki ma się level w danym momencie. Mi się zdecydowanie łatwiej grało bleed niż INT buildem z racji tego, że byłem przelevelowany nawet na ng1 i ng2, kiedy używałem bleed builda. Każdy build może być op jak ma się za dużo leveli. Wg mnie porównanie ma sens przy zbliżonych levelach postaci - tutaj stawiałbym jednak na INT jest po prostu bezpieczniej, ale wszystko zależy od levelu  sytuacji, danego bossa. Akurat na ng2 musiałem zmienić przy ostatnim bossie z bleed na INT bo dla mnie było zdecydowanie łatwiej.

 

A no i wleciała platyna, cieszę się z tego bo tak jak sobie założyłem udało się zrobić bez kopiowania sejwów:).

 

Ostatnie przejscie jakieś 5h mi zajelo. Łącznie 157h no i teraz pustka totalna, nie ma w co grac ;) to jest wyznacznik wybitnej gry, tak samo miałem po Hadesie. 

 

 

 

 

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja  zrąbałem z platyną, nie zebrałem ,jednej legendarnej broni w stolicy Bolt of Gransax,po pokonaniu Maliketha już nie można bo stolica zdewastowana,trzeba zacząc New Game plus,ale z tego co czytam  do  stolicy chyba dotrzeć od początku nie jest  jakoś  mega  długo??? Ktoś coś wie??? ile czasu to zajmie .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...