Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, AdiCarrion napisał:

czy wzmacnia to moc inkantacji


generalnie wzmacnia, z tym że np leczenia to nie obejmuje, zawsze będzie leczyć taka sama ilość hp dany cud. Różne seale wzmacniają cuda z różnych „szkół” dodatkowo, np dragon seal będzie wzmacniał te Smocze. 
 

Ulepszają chyba stability, ile zielonego paska Ci zjada cios jak trzymasz blok. Tak było wcześniej, tutaj pewnie tak samo. 

Godzinę temu, AdiCarrion napisał:

Podobnie tarcze,czy kamienie wzmacniają obronę?

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, AdiCarrion napisał:

Czyli opłaca się rozwijać pieczęcie jednak.

Szkoda,że gra w żaden sposób tego niw tłumaczy, szczególnie przy deficycie kamieni kowalskich.

Jezeli brak ci kamieni to koniecznie eksploruj kopalnie, tam jest ich dość sporo, tak samo lokacje zawsze zawierają trochę kamieni do ulepszenia, jednak na początku jest z nimi dość ciężko i ciężko równomiernie rozwijać kilka broni, dopiero po jakimś czasie będą dostępne w sklepie:/  też mnie to wkurwialo ale teraz kamieni mam w bród i mogę dość łatwo ulepszać bronie do wysokich ( 20 poziomów)

5 godzin temu, AdiCarrion napisał:

Czy jest sens ulepszania pieczęci kamieniami?W sensie, czy wzmacnia to moc inkantacji, czy jedynie siłę uderzeń jeśli używamy pieczęci jako broni?Podobnie tarcze,czy kamienie wzmacniają obronę?

Tarcz nie opłaca się moim zdaniem ulepszać ale się pewnie nie znam :P

Odnośnik do komentarza

Dobijam powoli do 100h i jajebie jaka ta gra jest dobra. Tyle godzin bez znużenia spędziłem tylko w dobrze zrealizowanych i fabularnych rpg/open worldach. Gra nawet po takim czasie zaskakuje miejscówkami, powiązaniami miedzy lokacjami, tajemnicami itd, no aż chce sie dalej iść i odkrywać mapę.

Dalej jednak twierdzę, że dużo rzeczy jest zbyt mocno ukryte i warto grać z opisem albo chociaż przejrzeć co trzeba robić w danym queście, inaczej jest bardzo duża szansa, że sie to po prostu pominie. tak samo odkrywanie różnych itemów, czasami można coś zdobyć tylko jeśli zagada się z npcami w odpowiedniej kolejności i przed/po jakimś wydarzeniu.

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Szermac napisał:

Nie potrzebnie przechodziłem na NG+ chyba. Nie ma bata, żebym przechodził to jeszcze raz nową :bad:

Ja nauczony chorym poziomem trudności w dlckach na ng+3 z BB i DS3, tym razem zostałem na NG xD.  

42 minuty temu, Il Brutto napisał:

A juz myslalem ze sie poddali z tym dlc. Bedzie grane bo jak wszyscy wiemy praktycznie kazde dlc from jest lepsze niz podstawka.

Liczę na coś bardziej zwartego niż oryginał, tzn. jakaś duża lokacja unikalna, bez żadnego recyklingu itp. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, standby napisał:

Ringed city bylo cudowne <3 ale dlc nie zawsze trzymało poziom, przypominam durne dlc do dks2

DS dlc topka, BB topka, DS3 topka, mnie się dlcki do DS2 podobały, ogólnie DS2 to DS2, nie była to aż tak dopasiona gra jak DS, BB i DS3 (chociaż ja ją uwielbiałem i nawet zrobiłem platynę w Scholar of First Sin, po tym jak olałem covenanty w podstawce na PS3 :D). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...