Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, standby said:

Są aż takie źle? Jest tam tak trudno czy tak źle skonstruowane?

Nie sa zle per se, ale jest to istny labirynt, w ktorym nie da sie nie zgubic. Pelno irytujacych przeciwnikow, ale i sporo itemkow do zebrania. Ogolnie musialem tam kilka razy wchodzic, robiac roznorakie questy i pierwsze przejscie sporo mi zajelo. Jest tam kilka skrotow, ktore warto znac i otworzyc, bo mocno ulatwiaja przejscie.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

eKoledzy jest możliwy powrót do tej gry po długiej przerwie? Nie jestem jakimś wymiataczem w Soulsach (skończony jedynie Bloodborn). Grałem w okolicy premiery. Naszła mnie ochota na dalszą eksplorację tego świata, ale próg ponownego wejścia jest duży. Już pomijam poboczne questy (nie pamiętam co i jak). Mam obecnie 80 poziom i ponad 60h - granie od początku odpada. Z tego co pamiętam to ostatnio dwa gargulce mnie biły niemiłosiernie. Po takiej przerwie jestem przytłoczony - wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Oby. Pograłem godzinę i chociaż zorientowałem się w który obszar zaatakować. Muszę jeszcze zerknąć gdzieś na klawiszologie i ważne miejsca/postacie do ulepszeń. 

Elden Ring pozbawiony tych wszystkich znaczników, jest katorgą dla kogoś powracającego po czasie. Ale nikt nie o obiecywał, że będzie łatwo. 

Edytowane przez Aleks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się powoli przygotowuje do DLC i lecę nową postacią pod siłę/wiarę. Odpalam sobie codziennie na godzinke i coś tam zrobię. Po tak długiej przerwie, odkrywanie nadal robi. Już kilka razy natknąłem się na rzeczy, których nie robiłem i nie widziałem podczas pierwszego przejścia. Mam nadzieję, że DLC będzie dowalonym legacy dungeonem, z małą ilością open-worlda, ale wątpie jednak trochę w to.

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce farmic szybko i łatwo runy to polecam z ogniska z deeproth deeps(Root-Facing Cliffs) nałożyć skarabeusza dodającego runy, i zrobić rajd po drzewie i po planszy w zabijaniu tych posągopodobnych stworów, są banalne do pokonania a jest ich łącznie 6, że skarabeuszem kazdy daje 4200 runów, a taki rajdzik trwa na luzie poniżej dwóch minut. Można szybko zarobić na ulepszenie bronili czy na podlevelewanie postaci

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, standby napisał:

Jak ktoś chce farmic szybko i łatwo runy to polecam z ogniska z deeproth deeps(Root-Facing Cliffs) nałożyć skarabeusza dodającego runy, i zrobić rajd po drzewie i po planszy w zabijaniu tych posągopodobnych stworów, są banalne do pokonania a jest ich łącznie 6, że skarabeuszem kazdy daje 4200 runów, a taki rajdzik trwa na luzie poniżej dwóch minut. Można szybko zarobić na ulepszenie bronili czy na podlevelewanie postaci

Jak jakiś patch tego nie zmienił, to najlepsze miejsce na farmienie to Mohgwyn Palace i kurczak, z tego co pamiętam jeden dawał 13k run, a w minutę dało go radę pyknąć nawet 5 razy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tedi007 napisał:

Jak jakiś patch tego nie zmienił, to najlepsze miejsce na farmienie to Mohgwyn Palace i kurczak, z tego co pamiętam jeden dawał 13k run, a w minutę dało go radę pyknąć nawet 5 razy.

Zresztą zwyczajny spacerek w dół z tego miejsca o którym mówisz z rozwalaniem tych pokrak żabowych xd potrafi też nieźle doładować

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do nadchodzącego dlc, to większość chyba wie gdzie jest

Spoiler

Miquella i co się dzieje. Obrazek pokazuje go w swojej pierwotnej formie. Mam więc wrażenie, że będziemy grać w przeszłości i to my będziemy odpowiedzialni za "porwanie". Miejscem wejścia na nowy obszar wydaje mi się, że będzie kokon.

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, standby napisał:

Jestem na mountaintop of giants i nie ukrywam że po 110 godz mam już trochę tej gry dość

ja mam tyle samo na liczniku, ale odczucia na odwrót - dalej nie mogę się oderwać od tej gry. Powoli już jednak wjeżdża moralniak, że tyle innych gier czeka, a ja dalej biegam z kataną :D Z drugiej strony jak pomyślę, że została mi końcówka, to trochę smutek :( Bałem się, że odbije się od ER po kilku godzinach (mój pierwszy ss, na ogół nienawidze takich gier), a tytuł lajtowo wskakuje do osobistego top10 ever

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...