Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szermac napisał:

 @Szajkaale jesteś na terenie pałacu si ? Maska wypada z 3ego NPCa, którego się ubija. Pobiegaj po terenie tego krwawego bagna z ptaszorami. Powinien Cię napaść jeszcze jeden i potem jeszcze jeden, który dropi maske.

Było dokładnie tak jak napisales,myślałem ze to jakiś bug. Ale ucieszyłem się jak rano podczas farmingu mnie jeszcze dwa razy najechał ów jegomość. Czuje się kompletny w fashionsouls,set nocnej kawalerii przerobiony bez peleryny i „irokeza”. Na głowie maska Verrego i po Reduvii +10 w łapach. Fajne są te pojedynki 1vs1 . Niedawno spróbowałem i było legancko :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Szermac said:

 @Szajkaale jesteś na terenie pałacu si ? Maska wypada z 3ego NPCa, którego się ubija. Pobiegaj po terenie tego krwawego bagna z ptaszorami. Powinien Cię napaść jeszcze jeden i potem jeszcze jeden, który dropi maske.

Wystarczy tylko tego jednego w rogu, gdzie ptaszysko sie buja, te ktore widac z tego gornego spawna, gdzie wszyscy farmia runy.

 

6 hours ago, _daras_ said:

 

Najgorsze jak myślisz, że jesteś niepokonany bo masz Mimica na 10lvl po czym dochodzisz do jakiegoś skurwiałego, szybkiego, czerwonego dziada i Mimica nie da się puścić :notbad:

Mimic dlla mnie to dosc sytuacyjny spirit. Najbardziej lubie Tiche, Dunga i te luczniczke, ktora dosc szybko dostajemy. Nawala tymi strzalami bez wytchnienia.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh niby niezobowiązująco sobie stworzyłem postać zeby nie grać ng+ starym bohaterem. Ojebauem cała grę zawalajac quest Ranni i nie zdobywając białej maski. Od razu poleciałem ng+ tą nowa postacią by zdobyć maskę pod Build do pvp i ewentualnie speedem skończyć zawalony quest. Tak minęły dwa tyg L4 i jakieś 148:06:41 h. Maskę mam,ale w połowie drugiego runu znużenie przyszło i bawię się wyłącznie w koloseum już tylko. Pojawił się kac,a pograło by sie w coś innego ale nic nie smakuje :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, SebaSan1981 napisał:

 

Odpalaj Skyrima na legendarnym difficulty, poziom trudności podobny do ER haha :cool2:

Skyrima wymęczyłem na x360 ,looknąłem na ps5 i …takim go właśnie pamietam :reggie:. Dwie generacje później a ta gra w moich oczach się nie różni od tego co pamietam z x360. Poza tym bethesda dla mnie to jednak trochę :drakenope:.  Za to Uncharted 2 z bólami zaczyna siadać. Ograłem kiedyś jedynkę z pakietu kolekcji,a dziś padło na U2. Choć już wyłączyłem i włączę jeszcze na kilka chwil ER bo …muszę coś sprawdzić :twisted:

Zasłużony w pełni tytuł Goty.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, AdiCarrion napisał:

Panowie, jak modyfikować zbroję?

Mam przyrządy do szycia zwykłe i złote,dużo  zbroi róznego rodzaju w ekwipunku, a nie mogę noc zrobić.W zakładce "zmiana ubrania" żaden element mi się nie wyświetla.


Zwykłe musisz dać wpierw tej małpie i z nim zagadać, złote przy ognisku. I nie wszystkie szmatki są z możliwością zmian, więc może dlatego nic tam nie masz. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, messer88 said:

Mogli by dać chociaż opcję powtarzania bossów, ewentualnie bez nagród bo robić nowa postać żeby se powalczyć innym buildem to niestety za długa jest ta gra. 

No opcje powtarzania bossow mogla by byc. Ja to najczesciej robilem przejscie, sprawdzalem ktory build jest ciekawy i nim zaczynalem NG+ zbieralem wszystko co potrzebne i robilem rebirth u Ranneli.

Odnośnik do komentarza

Może jakieś forumkowe walki w koloseum? Można ustawić hasło jakieś i się pobawić.

 

Edit: walki w Koloseum to kwintesencja pvp z poprzednich DS. Są narzucone uczciwe zasady z góry,żadnych lamerskich flaszeczek i uciekania. Arena jest dość spora co daje pewne możliwości taktyczne ale nie pozwoli na ucieczki. Choć ja akurat ide na rympał moimi dwoma  reduviami :shotgun:. Z tego co zauważyłem to „czarujący” lubią walczyć w średnim dystansie. Bardzo dobre jest to ze walki prawie są natychmiastowe. Czasami szybkie wczytywanie areny trwa dłużej niż znalezienie oponenta. No coś wspaniałego :banderas:

Singla teraz traktuje jako dodatek do taktyk i pomysłów na Buildy które chciałbym wdrażać w pvp. Może kiedyś skończę questa tej czarodziejki,ale póki co pvp mnie pochłonęło. Niektórym może brakowac chyba tylko jakiś przedłużających esiurka rankingów i nagród.

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, number_nine napisał:

O co chodzi jak nie można dodać popiołów (skilla) do broni? Znalazłem katanę Moonveil i na przykład na niej mam czerwonego iksa, bo za mało jakiegoś tam atrybutu. Czy to blokuje możliwość dodania czy po prostu nie do każdej broni sie da? 

Moonveil to jedna z tzw legendarnych broni, one maja swój popiół wojny na stałe zamontowany i do nich nie można dodać popiołu. To ze masz za mało atrybutu nie oznacza nic w stosunku do popiołów wojny. Swoją droga dobra to katana jeśli tworzysz postać pod inteligencje i zręczność.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałem coś szybszego bardziej pod dexa, ale póki co poza tą kataną nic sensownego nie znalazłem :( wszystko miało dużo mniejszy dmg od dużego mieczyka, do którego sie przyzwyczaiłem i przez to mi nie szło po zmianie. No ale pokombinuje jeszcze jak odblokuje reset punktów.

Btw, jak broń ma obrażenia fizyczne i magiczne, to zadaje oba przy kazdym hicie? Jeszcze takich nie używałem, nie dodawałem póki co za dużo do int

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...