Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisze @Figaro Sekiro ultimate ekspirjens.

 

ja po prawie 50h dotarłem do tej śnieżnej krainy. Powiem szczerze że musiałem sobie zrobić z dwa dni przerwy bo już czułem przesyt (a i tak od pewnego momentu idę praktycznie ścieżką od bossa do bossa).

Świat jest piękny i widać napracowanko, chociaż mam kilka uwag, ale to jeśli skończę grę to coś naskrobię 

Odnośnik do komentarza

Tez kupilem po swietach i co to za gra. Jestem na NG 4+ i w sumie to juz sie bawie buildami. Tez zaczalem samurajem bo bleed jest calkiem op przez wiekszosc czesc gry. Dobra rzecz ze Twin maiden Husk maja dostepne kamienie itd, bo slyszalem ze tak nie bylo na premiere. Bo jednak robienie tych samych lokacji, tylko by zdobyc bell bearing bylo by frustrujace.

 

Czekam w sumie na DLC, bo dawno sie tak dobrze nie bawilem.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, standby napisał:

Zdanie Figaro #nikogo 

Właśnie walczę sobie z rycerzem tygla. Chłop bije w przód, ja stoję z tyłu i tak mi jakoś zapierdolil, tak samo stoję w chuj daleko od niego on robi atak wyprostowanym mieczem i chuj dosięgnął xd

To tyle jeśli chodzi o hitboxy

A wykonuje atak, jak się próbujesz leczyć? Klasyk w tej grze.

Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, messer88 said:

Domyślam się że ten rycerz to chodzi o crucible knighta, on ma bardzo długi zasięg ataków. Paruj go bo wolne i czytelne ma machnięcia, tak najłatwiej ich pokonać. 

Tych dwoch rycerzy w lochach Auriza Hero's grave dalo mi w kosc, samo dojscie do nich to byla gimnastyka xd

 

Malenia z kolei to byl pierwszy boss, na ktorego robilem respeca chyba z 5 razy zanim znalazlem sposob na nia.

Spoiler

Oczywiscie to bylo po tym jak zginalem z 50 razy na tym robaku, ktorego trzeba pokonac zanim sie do niej dojdzie.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, drozdu7 napisał:

Ło kurwa to po ile godzin naparzasz?;);)

 

Podejrzewam że ma 200h+ bo kończąc NG+3 sam miałem natrzaskane 190h ale z lizaniem ścian i ukończoną więkoszością lochów i miejscówek.

Tak.. dla niektórych graczy ER to tytuł długowieczny. Lubimy to po prostu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, drozdu7 said:

Ło kurwa to po ile godzin naparzasz?;);)

 

Mam około 150h i 225 level. Pierwsze przejście to było około 65h i wybrałem Frenzy flame zakończenie. NG+ to takie victory lap. Zrobiłem tylko tych 11 bossów po zwykle zakończenie. NG++ to Ranni quest plus tam różne popierdółki. NG+++ to testowanie różnych buildow. No a teraz jadę wszystko co się da plus Fia quest. Do tego oglądam różne propozycje buildow i wciąż się okazuje że to jakiegoś talizmanu nie mam, albo AoW brakuje itp. Serio niech już dlc zapowiedzą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam od zeszlej środy 29 godzin xdd zajebałem Godricka po podpakowaniu jak śmiecia, ewidentnie miałem problem z damagem i tym ile leczą moje miksturki xd jedynym przeciwnikiem którego nie mogę ugryźć że względu na niedorzeczne hitboxy, nieskończona stamine jest rycerz Tygla. Spotkałem tego w skurywysyna w zamku to mnie wziął na 4 Hity. Nie mialem ochoty się z nim pierdolić więc zasypalem chuja zatrutymi. Beltami. Został mi jeszcze jeden o którym wiem w tym zamkniętym więzieniu. 

 

 

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza

Znerfili seppuku nieco i zabiera wiecej zycia teraz, ale bleed wciaz imo dobry. Na ng+ gralem dual bandit curved sword, jeden bleed, drugi frost + dmg dla obrazen ze skoku (talizmany, zbroja i flaski) i robilo to niezla sieczke.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, drozdu7 napisał:

Pany doszedłem do Kuźni Olbrzymów i może mi ktoś napisać w spoilerze o co chodzi z tym pytaniem Meliny czy jestem gotowy? 

Spoiler

Moment fabularny, po którym zmienia się trochę stolica Leyndell (przepada w tym momencie możliwość zebrania legendarnej broni, która jest potrzebna do trofki) i otwiera drogę do końca gry. Ale jakby na luzie możesz zwiedzać wszystko jak do tej pory, no z tym, że zmienia trochę tę jedną nie małą lokacje.

 

Edytowane przez Szermac
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...