Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak ze jak leveluje postac to patrze na statystyki. Jezeli  sila podnosi mi wiecej statysty i atutow niz zrecznosc, albo wytrzymaloac to w nia pakuje. Teraz mam chyba z 34 lvl i ide dosc gladko przez gre. Pomocnika ducha mam wymaksowanego do konca wiec to tez duze ulatwienie :lapka:

 

Uzywam katany +21 z magia. 

 

Ale jak zaklinac miecze to nie wiem ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mówisz o tych - popiołach wojny ?

 

13 godzin temu, eloszki napisał:

Ok - aż się boje to tworzyć na nowo:) - czasami przy rozdawaniu punktów siła dawała więcej niż zręczność …

Sprawdzilem teraz swoje statystyki i mimo 2x wyższego levelu od ciebie mam dość niskie wartości imo. Może dlatego ze dużo poszło w witalność :cool2:

Witalność         - 77

Umysł               - 20

Wytrzymałość - 40

Siła                   - 36

Zręczność       - 20

Inteligencja i reszta - 10

 

Cóż mogę napisać. Zwiedzaj kopalnie w obszarze. Są dość łatwo widoczne na mapie - takie małe czerwone kropki, czy kolka na mapie. Dobrze sie rozejrzyjmy. Ja dozbierałem sobie ostatnio bo na tym +12 to mi w ogóle nie szło.  

 

A jak doszedłeś juz do wzgórza 4 wież to mogę ci dać namiar na dobra miejscówkę do farmienia expa :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, zaraz poleciałem po nią i juz mam w inventory. Ale z tego co zauważyłem to tylko dźga:touche:  a to mnie nie leży za bardzo.

 

Ja lubię sobie pomachać a w tej kwestii nagakiba nie ma sobie równych: zasięg i jeszcze raz :starwars: 

A zaraz do kompletu wleci jeszcze Rivers of Blood, tylko musze podbić odpowiednia statystykę, bo jest za niska i będę rezygnował z tarczy na korzyść dwóch mieczy :obama: Ale to będzie poezja dla mych oczu.

 

Fx-KYGRXsAAvZJf?format=jpg&name=4096x409

:drakeyeah:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Narazie przyznaje ze jestem leszczem. Malenia robi za mna co chce. Ledwo czlapie do 2 fazy, gdzie reszta.  Znalazlem za to fajny ash of war ze znikajacym unikiem, co pozwala mi na unikanie jej atakow prawie za kazdym razem. Niestety damage jaki jej robie moja katana jest znikomy. Wracam eksplorowac i moze konczyc gre. Po finalnym bossie do niej wroce. Teraz czuje sie bezradny :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...